Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:48:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çözüm bulursam pm at bana da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:48:34 >
  • yaş kaç deliğanlı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukesim

merhaba arkadaşlar sevgilim olmuyo nedense teklif ettiklerim kabul etmiyo ne sorun var bıktım

çünkü yanlış kişilere teklif ediyorsun herkesin hayalindeki insan farklıdır sorun sende seçim yaparken düşünmüyorsun sana bi kız teklif etse ilk kendi hayal ettiklerini ararsın onda yalanmı değil . onun gibi düşün kendine şu soruyu sor neden kızların hayal ettiği erkek değilim
  • Çok basit ya paran yoktur yada tipin iyi değildir bütün kızların aradığı 2 özellik

• kaç yaşına geldin bilek hele
  • amaç sadece sevgili yapmaksa o nasıl zevk veriyor? yani ortada sevgi varsa bence tadı çıkıyor

he ben abazayım diyorsan sekse rağbet edersin de bence aşk olmadan sekste abes yani mekanik sanki

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:48:33 >
  • Boşver , olacakta ne olacak?Bende dedim öyle buldumda 3 5 tane ne oldu? Hepsi bi süre sonra değer vermemeye başladı.Sırf kıza karşı romantik olucam diye bi tarafını yırtıyosun gezdiriyorsun o sana trip atmasın diye zorluyosun kendini kısacası ipi onun eline vermiş oluyor insan çoğu zaman.Hediye almak zorundasın artı bi de türk kızlarının huyları bi saçma.Olmayan şeyden tartışma çıkartırlar trip atarlar gönlünü almaya çalışırsın saatlerce boş şeyler yani fazla meraka gerek yok böyle şeylerde.

• quote:

yaşım 16 soran arkadaşlar

la get büyüde gel. 16 yaşında teklif ettiklerim kabul etmiyor diyor. git öss hazırlan iyi üniversiteye gidersen çok düşürürsün bu mantıkla çalış bak aklına girer o vakit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

la get büyüde gel. 16 yaşında teklif ettiklerim kabul etmiyor diyor. git öss hazırlan iyi üniversiteye gidersen çok düşürürsün bu mantıkla çalış bak aklına girer o vakit.

Alıntıları Göster
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekarabas1997 -- 6 Temmuz 2018; 18:48:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

senin yaş kaç merak ettim ya

24. Ama ben ciddiyim boşver kafana takma bunları şimdi. Ergen kafası bizde geçirdik başka birşey gelmez aklına niye böyle oluyor diye düşünürken.

• Ben 24 üne geldim 1 tane bile sevgilim olmadı. Sen daha 16 sında yakınıyorsun....

• Teklif etmeyin arkadaş. Sonra vay efendim bunlar niye havalı. Bana da kızlar gelse ben de havaya girerim cinsiyetle de alakası yok. Önce bir tanışın, tanıyın, birlikte vakit geçirin. Kızın gönlü varsa sezilir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 25 Nisan 2014; 11:52:53 >
  • Benimde yok ben mızmızlanıyormuyum şaka. Gerek yok bence neden yok, bana kalırsa kanları biraz bozulmuş hani. Kimse yanlış anlamasın kızları çözemedim peşlerine düşmektende sıkıldım. Asosyal bir insan gibi takılmayı yeylerim

Bir şey daha. Manita yaparsan edepli biri olsun yeter

• fazla yakışıklı değilim 18 olmama az kaldı ve 40a yakın sevgilim oldu
  • Bende baya bi yaşın var sandım. Bunları düşüneceğine otur kitabına dersine bak parana zamanına yazık aslanım. Boşver karıyı kızı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.