Şimdi Ara

Silinsin... (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
790
Cevap
52
Favori
79.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.everestoutdoors.com/urun/lowa-scorpio-gtx-mid-bot_185.aspx
    İlk defa Lowa kullanacağım. Urun Slovakya uretimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deriden bu sene indirim yapmayacak mı, bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deriden daha indirim yapmadı ama geçen sene 10 mart civarında yapmıştı indirimi. Büyük ihtimal yapmayacak gibi duruyor.
  • SoNKaLe kullanıcısına yanıt
    MERRELL REFLEX II MID LEATHER WP modeli aldım.
    Merrel kalıpları darmış 43 giyiyorum, 44.5 vardı onu sipariş ettim.
    Kargo da elime ulaştı. 44 de olurmuş ama bu da ayağıma oturdu.
    Sağlam bir ayakkabu, su geçirmez diyor bakalım kar suyuna direnci olacak mı?
  • Hammer Jack'ten almıştım ,nubuk bot. Bağcıklı ve yandan fermuarlıydı, 150 TL'ye fabrika satış mağazasından almıştım (Topkapı-Matbaacılar 1'in orada) Ne yalan söyleyeyim gayet memnun kaldım, ayağı üşütmüyor. Kota felan çok yakışıyor klasik bot.
  • up

• quote:

Orijinalden alıntı: sakizagaci

Erken konuşmuşum. Ayakkabı kusurlu bağcık kulakçığındaki suni deri dökülüyor. Depoda nem yemiş sanki. Bugün gerisin geri iade edicem. Netten alışverişten soğutuyorlar. Ayakkabıyı önermiyorum.

• quote:

quote:

Erken konuşmuşum. Ayakkabı kusurlu bağcık kulakçığındaki suni deri dökülüyor. Depoda nem yemiş sanki. Bugün gerisin geri iade edicem. Netten alışverişten soğutuyorlar. Ayakkabıyı önermiyorum.

Modeli beğenmiştim bunu öğrendiğim iyi oldu. Teşekkürler. Siteden de uzak durmak lazım bu durumda.

• quote:

Hocam hayırlı olsun. Bahsettiğiniz ayakkabı outdoor olmasına karşın gayet şık, sivil hayatta da giyilebilecek türden bir ayakkabı. Büyüklüğünden ötürü ben biraz kaba buldum sadece. Ayrıca yabancı sitelerde ayakkabı ile ilgili tek eleştiri nefes alma performansının düşük olması olmuş. Güle güle kullanın.
  • Donnie Brasco D kullanıcısına yanıt
    Bende soğuk havalarda casual giyeyim diye istemiştim. Ayakkabı istediğim model. Sağlamlığından kalitesinden ötürü montta, ayakabıda outdoor giymeye çalışıyorum.
    Merrel ayakkabının bir kısmında deri dışı bir malzeme kullanmış ve anladığım kadarıyla nemde rutubette bozulup dökülüyor.
    Satıcı benimle iletişime geçti, iade yapacağını söyledi. Bakalım kargoyla yolladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakizagaci -- 24 Mart 2015; 11:11:35 >

• Sorun üretici kaynaklı Waterproof ayakkabı nemle bu hale gelmez.Ayrıca üretici kalite kontrol yapıyor.Üretici tarafından kalite kontrol eksikliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _yusufaydin_ -- 24 Mart 2015; 12:12:40 >
  • Bu sene yüzümüz gülmeyecek galiba..

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Bu sene yüzümüz gülmeyecek galiba..

Öyle gibi bayadir cat botların indirime girmesini bekliyorum ama olmadı bir türlü yada ben denk gelemedim

• http://www.zizigo.com/dexter-siyah-ayakkabi-dex0v723 arkadaslar linkteki dexter marka ürünün sonuncusunu aldım dün 135 e geldi bot bugun elime ulastı gayet sık ve güzele benziyo tabanı vibram taban yanlız gore tex degil grıtex(kagıtta gritex yazıyo ) bu nası bi teknolojidir goretex in cakması gibi bişi mi yoksa benzer mi kar suyu yagmur suyu vs gecirri mi normal günlük kullanımda giyebilir miyim tsk ederim :)
  • BU SEZONDA EN IYI BOT HANGISIDIR UCUZA ALMAK ICIN ??
  • Timberland'ler halen düşmedi, geçen sene almadığıma çok pişmanım
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    Var mı arkadaslar bi fikri olan :)

• Var mı sıcak bot :)

• Arkadaşlar bende greyder bot var bana deseler ki dünyanın en rahatsız edici sağlıksız botunu yap bunu yapamam o derece sıkıntı çektim bu kış. Geçen siyah cat bot gördüm aşık oldum. Ama piyasa fiyatı 270 lira yok mudur bunun uygunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

Arkadaşlar bende greyder bot var bana deseler ki dünyanın en rahatsız edici sağlıksız botunu yap bunu yapamam o derece sıkıntı çektim bu kış. Geçen siyah cat bot gördüm aşık oldum. Ama piyasa fiyatı 270 lira yok mudur bunun uygunu

catler 270 mi oldu vay be. en son orta okulda giyiodum. o paraya north face, columbia fln bak derim.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.