Şimdi Ara

silinsin (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
8
Favori
5.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

Bu basit ergen konusu neden favori oldu?

Adama sorarlar o zaman sen neden burdasın diyede onu adama sorarlar gerçi pardon

Aynen asıl ergen bu konuya böyle cewap yazandır, cok iyi destek olan arkadaslar oldu, verdignz akıllar için size minnetarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

quote:

Bu basit ergen konusu neden favori oldu?

Adama sorarlar o zaman sen neden burdasın diyede onu adama sorarlar gerçi pardon

Hayırdır kuyruğuna mı bastım? Konu senin bile değil. Reelde kezban mısın yoksa?

uzarmısınız konudan... Tartısmıyoz burda adam gibi konuyla ilgili düsvncenı yap yada uza

• anadan kıza nesil a......larım bi bitmediniz hıaaaaa.
  • analiz edildi onaylandı; kezban.
  • Aynı durumdayız be
  • hocam eger anlattıgın kadar bı bakısma ve yakınlasma yasandıysa kesınlıkle boş degıldı.Bana gore bu kız bı durumundan dolayı senden uzaklasmak zorunda kaldı ve hayatımda bırı var dıye sana yalan soyledı.ama gıttı bıle bıle bu sorunu olmamasına ragmen bunu yaptıysa 'Anti kezban team e danısmakta yarar var '
  • quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

hocam eger anlattıgın kadar bı bakısma ve yakınlasma yasandıysa kesınlıkle boş degıldı.Bana gore bu kız bı durumundan dolayı senden uzaklasmak zorunda kaldı ve hayatımda bırı var dıye sana yalan soyledı.ama gıttı bıle bıle bu sorunu olmamasına ragmen bunu yaptıysa 'Anti kezban team e danısmakta yarar var '

Arkadaslar konu sahibi arkadasi size baktiysa bos degildir gibi seyler yazmayin cunku bu sadece arkadasi umutlandirir ve unutmasini engeller. Konu sahibi arkadas senin yapacagin tek ve en dogru olan sey UNUTMAK

• quote:

Orijinalden alıntı: karadenizfırtınası61

quote:

hocam eger anlattıgın kadar bı bakısma ve yakınlasma yasandıysa kesınlıkle boş degıldı.Bana gore bu kız bı durumundan dolayı senden uzaklasmak zorunda kaldı ve hayatımda bırı var dıye sana yalan soyledı.ama gıttı bıle bıle bu sorunu olmamasına ragmen bunu yaptıysa 'Anti kezban team e danısmakta yarar var '

Arkadaslar konu sahibi arkadasi size baktiysa bos degildir gibi seyler yazmayin cunku bu sadece arkadasi umutlandirir ve unutmasini engeller. Konu sahibi arkadas senin yapacagin tek ve en dogru olan sey UNUTMAK

Yalnız kardesım yanlıs bılmıyosam bız burda tavsıye ve fıkır vermeye geldık tesellı etmeye degıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HUNTER. -- 19 Mart 2013; 16:27:05 >

• quote:

quote:

quote:

Yalnız kardesım yanlıs bılmıyosam bız burda tavsıye ve fıkır vermeye geldık tesellı etmeye degıl

Oncelikle ben sadece senin icin yazmamistim genel olarak yazdim. Arkadas senin yazdigindan sonra umutlanir ve sonunda gene daha fazla uzuntu yasar.bende yasadim ve bildigim icin yazdim sen kesinlikle uzerine alinma ama dedigim gibi konu sahibinin tek yapmasi gereken UNUTMAK

• lan başlığı hamile diye okudum sonra konuyu okudum boşa gitti zamanım
  • quote:

quote:

quote:

Sakin kafayla olayı dvsunen arkadaslar mesaj atma dıyolar, onlara güwenerek kendımı kotu bı mesaj yazmamak içidm kendimi zor tutuyorum, saolun tecrubelerınizı aktardgnz ıcin, buda bana tecrübe olsun...

• Orijinalden alıntı: Kasparow112

Ya hocam burda amacım senı kotu duruma dusurmek yada moralını bozmak degıl.Bazı arkadaslar unutman gerektıgını soylemısler.Ben buna benzer bı olay yasadım unutmak ıcın tek yapman gereken sey hayatında onu her yerden sılmen gerekıyor.Rehberınden bıle sılmen lazım cunku onunla alakalı ufacık bısey gorsen yıne kotu olucaksın.Dedıgım gıbı hocam hayatında her yerden sılıp unutmaya calısacaksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HUNTER. -- 28 Mart 2013; 11:37:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasparow112

quote:

Orijinalden alıntı: Adrenaline-tr

KLASİK AMA BİR ÇOK KİŞİNİN FARKEDEMEDİĞİ BİR OYUNA KURBAN GİTMİŞSİN, eğer daha önce ilişki tecrüben iyi olsaydı , sinyalleri anlayabilir düzeyde olsaydın, yani insanların vücut dilleri vardır ve bazı kelimeler aslında o anlama gelmez....(uzun hikaye) , İŞİN ÖZÜ ŞU BU KIZI ERKEK ARKADAŞI BIRAKMIŞ YADA İLİŞKİLERİ KÖTÜYMÜŞ, O DÖNEMDE ARAYIŞ İÇİNDEYKEN SENİ GÖZÜNE KESTİRDİĞİ İÇİN SENİNLE YAKINLIK KURUP , ÖTEKİ İLİŞKİSİNİNDE VAZİYETİ BİTME EŞİĞİNDE OLDUĞUNDAN SANA ONDAN BAHSETMEMESİ GAYET DOĞAL , DÜZELMESEYDİ ZATEN O KIZ SANA BU İLİŞKİYİ İLERLETELİM DİYECEKTİ ,
    -------
    SENİN YAPTIĞIN HATAYA GELİNCE , KENDİNİ AĞIRDAN SATACAKSIN MUHTAÇ DURUMA DÜŞMEYECEKSİN VE İLK YAKINLAŞMADA KISA SÜRE İÇİNDE İLİŞKİNİN ADINI KOYACAKTIN, UZATTIĞIN İÇİN BÜYÜK İHTİMALLE KIZ KARŞI TARAF YÖNÜNDEN AMACINA ULAŞTI Kİ, SENİ BİR KENARA KOYDU....
    ----
    EN GÜZEL DERSTE ŞUDUR(Bu söylediğime güven) , O kızdan daha iyi birisiyle takılıp(ister gerçekten olsun istersen senaryo ayarla) , ona hiç değer vermemek hatta yolda gördüğünde bile sadece selam vermek , konuşmak istediğinden bahaneler uydurup , ondan kaçmak, diğer ilişkisi bir kere kötü gittiği için büyük ihtimalle o erkek ona fazla değer vermiyordur aynı duruma yeniden düştüğünde o senin peşinden koşar hale geliyor.... eğer halen daha onun peşinden gidersen emin ol, işin olacağı varsa bile olmaz...
    ----
    Bu durum erkeklerde bile böyledir , eşiyle kavga eden ve ilişkisi kötü giden bir erkek dışarıda başka arayışlara girer ve evli olduğunu gizler, ne zaman ilişkisi düzelir , karşı tarafa ben evliyim , arkadaşız gibi sözler söyler....İLİŞKİLER ,VÜCUT DİLİ VE ANLATIM İLE İLGİLİ BİRŞEYLER KENDİNİ GELİŞTİR EMİN OL BİR KİŞİNİN OLUP OLMAYACAĞINI 10 DK İÇİNDE ANLARSIN....

Aga eline saglık, buda bana tecrübe olsunda, unutmak mesele ya, bu durumda daha nekadar sakin kalırım sabahları sorun oluyo kusuyom aga ama harbi kendimi kurmuştm kıza yaptıgı serefszlk deglde nedirki, yanınamı kalsın ızdrap cekıyom valla, zör tutym kendimi

Bu arada kızın erkek arkadaşı olayını teyit ettiğini var sayarak bu yorumu yazdım , eğer kızın gerçekten erkek arkadaşı olduğunu teyit etmediysen yada görmediysen, bir çok arkadaşımın bahsettiği gibi bu sefer kız senden fiziki ve ilk görüş olarak hoşlanmış fakat zamanla seninle yürümeyeceğini senin aradığı kişi olmadığını anladığı için seninle ilişkisini ilerletmeyi düşünmemiştir...... neden bu kadar uzun süre konuştu dersen kızlar işte çıktığı yoksa bile karşı cinsten birisiyle canı sıkıldığında takılmak istiyor.... ama erkek arkadaş hususunu teyit ettiysen, ilk bahsettiğim durum muhtemeldir , ben biraz üstün körü geçtim konuyu fakat sana ayrıntılı 1 sayfa durumu anlatırım emin ol, kardeş aynen dediğin gibi oldu diyeceğine eminim.... nerden biliyorsun dersen çevremdeki insanları sürekli izlerim , kendiminde baya tecrübesi olmuştur, çevremdeki kişilerin ilişkilerini izleyerek ve davranışlar konusunda baya kitap , yayın v.s. okuyarak baya bu tip durumlardan anlar konuma geldim..... eğer gerçekten duygusal birşey kalmış ise , ona değer vermediğin de kendini daha ağır başlı gösterdiğinde yine döner ama ben senin yerinde olsam başkasını bulurum.... ilişkiler bile yürürken bazen birden bitebiliyor ve sebebini aynen senin olduğun gibi karşı taraf anlamazken her iki tarafı dinleyen kişiler , bitiren tarafın aslında sevgisinin veya ilgisinin bittiğini fark ediyor....

• Orijinalden alıntı: Adrenaline-tr

neden bu kadar uzun süre konuştu dersen kızlar işte çıktığı yoksa bile karşı cinsten birisiyle canı sıkıldığında takılmak istiyor....

Kesinlikle...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sakin kafayla olayı dvsunen arkadaslar mesaj atma dıyolar, onlara güwenerek kendımı kotu bı mesaj yazmamak içidm kendimi zor tutuyorum, saolun tecrubelerınizı aktardgnz ıcin, buda bana tecrübe olsun...

Kurs hala devam ediyor mu? Kızla birbirinizi görüyor musunuz?

• quote:

O kadar 2 ay boyunca gece gündüz mesajlas sonra, bi anda konusmyalım demek bu kadar kolaymı ya...

bu kadar kolay işte. aylarca çıktıktan sonra, o kadar şey yaşadıktan sonra bir anda bırakanlar var bu da bişey mi
  • Şimdi beyler ana fikir şu mudur? Karşılıklı konuşurken kendimizden çok fazla bahsetmiyoruz her zaman bir gizem bırakıyoruz ve karşıdakine gereğinden fazla değer vermiyoruz.
  • Bu dediklerini sevgilim yaptı bana. Sen benim halimi düşün. Bütün kızlar seytandır. Kişiliğe bakmazlar. Yakışıklı erkek diyince ağızlarının suyu akar. Hepsi aynı.

• Aşk doktorları burada
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.