Şimdi Ara

silinsin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
6.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acaba 2.2 dizelini alacak bir adam çıkar mı? Acilen 2.0 dizel e otomatik şanzıman şart, gerçi yine fiyatlar uçuk gibi ama olsun, bir nebze daha alınabilir olur, hadi diyelim japonlar 2.0 otomatiği üretmedi(sonuçta vergi sistemimiz çok umurlarında değil) ya Toyota TR nasıl 2.2 dizel otomoatiği getirmeyi akıl etti resmen arada fiyat uçurumu var 2.0 dizel manuelle, 2.2 dizel otomatik arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: lordz

Gerek içi gerekse dışı oldukça oldukça güzel olmuş. Vergi sistemi saçma sapan olmasa idi bu araç 60-70 civarına alınabilirdi.
    Genç arkadaşların otomobil olgusu farklı olduğundan beğenmemeleri doğal. 40 larına yaklaşmış birinin bu otomobili beğenmeyeceğini sanmıyorum. Şahsen ben bayıldım...

Senin için geçmiş.yaşla ilgili değil bende 37 yim

Böyle saygısız, seviyesiz mesaj yazan birinin 37 yaşında olması inandırıcı gelmedi. 17 olmasın sakın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordz -- 27 Mart 2013; 13:34:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan41

Toyota'nın yeni kasa tasarımları pek tutmayacak gibi gözüküyor Auris te tam bi hüsrandı bu da öyle.

Bi de hocam resmin çekildiği yer Kocaeli Kaya mı?

auris ilk çıktığı ay sınıfının en çok satan aracı olmuş. Hüsran kelimesini pek haketmiyor sanki? Yeni rav4'te göz alıştıkça daha güzel görünmeye başlar bence. Satması için 1.6 dizel şart ayrıca.
  • quote:

quote:

quote:

Gerek içi gerekse dışı oldukça oldukça güzel olmuş. Vergi sistemi saçma sapan olmasa idi bu araç 60-70 civarına alınabilirdi.
    Genç arkadaşların otomobil olgusu farklı olduğundan beğenmemeleri doğal. 40 larına yaklaşmış birinin bu otomobili beğenmeyeceğini sanmıyorum. Şahsen ben bayıldım...

Böyle saygısız, seviyesiz mesaj yazan birinin 37 yaşında olması inandırıcı gelmedi. 17 olmasın sakın ?

Yahu ne huysuz inaanlar var forumda için gećmiş demenin nesi saygisizlik anlatirmisin.yaşli arabalarini begeniyorsan yaşlanmişsin demektir.hem yaşlisin hem huysuz. allah yanindakilere kolaylik versin.senle hiç bir ortam çekilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Toyota'nın yeni kasa tasarımları pek tutmayacak gibi gözüküyor Auris te tam bi hüsrandı bu da öyle.

auris ilk çıktığı ay sınıfının en çok satan aracı olmuş. Hüsran kelimesini pek haketmiyor sanki? Yeni rav4'te göz alıştıkça daha güzel görünmeye başlar bence. Satması için 1.6 dizel şart ayrıca.

Dünya çapında mı yoksa Türkiye de mi hocam?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu ne huysuz inaanlar var forumda için gećmiş demenin nesi saygisizlik anlatirmisin.yaşli arabalarini begeniyorsan yaşlanmişsin demektir.hem yaşlisin hem huysuz. allah yanindakilere kolaylik versin.senle hiç bir ortam çekilmez.

A evet bak haklisin Rav4 u begeniyorsam ici gecik huysuz bir ihtiyar oldum demektir. Hemen genc bir sevgili bulayım kendime.

Bedava mi dagitiyorlar sizi anlamadimki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordz -- 28 Mart 2013; 2:10:35 >

• yine dünyada çok satıp ülkemizde yüzüne bakan olmayacak... 1.6 motorla gelir diye bekliyordum ama hayallerim başka bahara kaldı.. beni zorla vw ci yapacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

yine dünyada çok satıp ülkemizde yüzüne bakan olmayacak... 1.6 motorla gelir diye bekliyordum ama hayallerim başka bahara kaldı.. beni zorla vw ci yapacaklar.

Aramız bozuk olmayaydi çayını icer oyle giderdim. Belki etli ekmek bile ısmarladın.

• Tasarlayanlar kör, onay verenler de kör, peki KUGA gibi bir arac varken bunu alanlar/alacaklar ne? Ateistler bunu da açıklasınlar :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Dünya çapında mı yoksa Türkiye de mi hocam?

http://www.arabaport.com/toyota/yeni-toyota-auris-satis-lideri-oldu-h4379.html

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

yine dünyada çok satıp ülkemizde yüzüne bakan olmayacak... 1.6 motorla gelir diye bekliyordum ama hayallerim başka bahara kaldı.. beni zorla vw ci yapacaklar.

Aramız bozuk olmayaydi çayını icer oyle giderdim. Belki etli ekmek bile ısmarladın.

gel gel ne olursan ol yine gel ister amele ister vw ci ister toyota düşmanı olsanda yine gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 29 Mart 2013; 3:22:39 >

• quote:

quote:

quote:

gel gel ne olursan ol yine gel ister amele ister vw ci ister toyota düşmanı olsanda yine gel

Alnının teriyle para kazandıran bir mesleği aşağılama veya hakaret olarak kullanmak insanın saygı seviyesini gösterir.
    Kurduğun cümlenin felsefesine aykırı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alnının teriyle para kazandıran bir mesleği aşağılama veya hakaret olarak kullanmak insanın saygı seviyesini gösterir.
    Kurduğun cümlenin felsefesine aykırı.

abartma... inşaat işcilerini kasdetmedim. bizim buralarda amele diye boş olan işi olmayan elinden iş gelmeyene denir...

• inceleme için teşekkürler ama boş bir inceleme olmuş :)
  • Arka taraf tam bir fiyasko.

• Dün eşimle bu aracı inceledik ve bence buradaki yorumların çoğunu bu araç haketmiyor. Araç gayet kaliteli, ergonomik ve geniş kullanışlı bir bagaja sahip. Bayi temmuzda 2.0 dizel manuellerin 90 bin lira fiyatla satışa çıkacağını ve şimdiden 20'ye yakin kisinin ismini yazdirdigini söyledi. Benim şahsi fikrim bu fiyata bu aracın alınacağı yönünde.

• quote:

silinsin
    Up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hard_hacker -- 15 Mayıs 2013; 19:27:25 >
  • Yeni Auris'in tasarımı harikaymış gibi bu araca da aynı kalıbı uygulamışlar. Duvar gibi konsoldan vazgeçmemişler. Suv'dan çok mpv gibi duruyor bilhassa yandan bakınca.
    Fiyatları saçma sapan. Paraya ihtiyacı olmayan üç beş kişi alır merak için onun dışında biraz araba zevki olan adam almaz.
  • Aynı markanın bütün modellerini birbirine benzetiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.