Şimdi Ara

Silinsin (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
24.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çook geçmiş olsun allah acil şifalar versin moralini bozma sigara içmeye devam etmesse bir şey olmaz bizim tanıdığımız var ordan biliyorum
  • Allah şifa versin kardeşim..
  • Kardeş Allah yardımcınız olsun. Üzülerek söylüyorum ki ölüm oranı en yüksek kanserdir. Benim babamda kanser, o kan kanseri ama kan kanserininde sigarayla doğrudan ilgisi varmış. Şu an babam sigarayı bıraktı annem ise hala deli gibi içiyor. Her gün annemle bu yüzden kavga ediyoruz. Şu sigarayı içme dediğimde sanki küfür etmişim gibi karşılık veriyor gözü dönüyor. Bana verdiği cevapta şu "kaderimizde ne yazılmışsa onu göreceğiz. Sigara öldürmüyor kaderimizde zaten ölümümüz yazılmış diyor" Var mı böyle bir zihniyet ya? İleride büyük ihtimalle oda kanser olacak çünkü 40 senedir günde 2 paket içiyormuş. Nedir bu sigara illeti ya. Bu arada babanınki başlangıç aşamasında olması sevindirici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingozzz -- 5 Ağustos 2011; 19:43:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Kanserden korkma geç kalmaktan kork diye bir olay var, başlangıc seviyesinde ile kurtulabilir umudunu kesmemen lazım.

Allah şifa versin.
  • Gerçekten çok üzüldüm ,çok geçmiş olsun acil sifalar olsun.
    Umut kesilmez allahtan
    Moralini çok iyi tutun.
  • geçmiş olsun
  • kimsenin moralini bozmak istemem ama aynı zamanda çok umutlanmasınıda istemem. bn daha hiç akciğer kanserinden kurtulanı görmedim, daha da kötüsü çok hızlı metastaz özelliği olan bi hastalıktır. erken tanı olması sadece süresini uzatır diyebilirim. önemli olan kalan zamanı olabildiğince iyi değerlendirmek ve özellikle de tedavi olcak hırsıyla son günlerde daha fazla acı çekmesini sağlamamak. 60 yaş çok uzun ve tatmin edici bi süre ve başlangıç aşamasında olduğuna göre 5-6 sene daha yaşaması olası.

kırmızı üzüm yemesi, içiyosa aşırıya kaçmadan kırmızı şarap içmesi, 5dk demlenmiş yeşil çayı 10dkyı geçirmeden tüketmesi, domates, c ve özellikle e vitamini hepsi destekleyici besinler ama kesinlikle tedavi eder demiyorum.

genede umudu tamamen kesmemek lazm ama çokta umutlanıp hüsrana uğramakta kötü. biraz fazla kötümser ve acımasız görünebilir yazdıklarım ancak kanserli bi bireye bakmak en az onun kadar bakanlarıda yıpratan bi olaydır. olabildiğince gerçekle yüzleşip mantıklı ve gerçekçi hareket etmek en doğrusu olacaktır. Allah şifa versin.

• aynı durumdaydı babam ve ben askerdeyken vefat etti...
    hemen şu anda bırakıcak sigarayı ve agzına sürmicek sizde tedavi için ugraşıcaksınız moraller bozulmamaya çalışılacak.
    dost acı söyler misali şunları eklemeden yapamicam kardeş:
    herşeye hazırlıklı olun vefatından tutunda yatalak olmasına kadar..
  • Kuzenim Dededi 4b oluyo galiba son aşamada 2 senedir ölmedi doktor görünce bu amca hala ölmedi mi demiş.Hemen sigarayı bıraksın Mutlu edin babanızı hüzün olmayacak o avradını si... hastalığının dostu üzüntüdür üzüntü olamayacak.Bu arada geçmiş aklıma geldi gözler doldu.Amcalarım 2side kanserden öldü.Geçmiş olsun
  • geçiş olsun allah yardımcınız olsun
  • geçmiş olsun kardeşim umudunu yitirmeni gerektirecek bir durum yok bazı arkadaşlarında dediği üzre erken tanı hayat kurtarır allah yardımcın olsun dilerim... ama her şeyden önce senin de acın her ne kadar taze bile olsa burada hasta olan baban senin görevin ise onun oğlu olarak morelini yüksek tutup babana destek olman... inşallah tez vakitte sağlığına kavuşur baban
  • quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

bu lanet hastalıktan dolayı birçok yakınını kaybeden var onlara birşey sormak istiyorum,bu hastalığa yakalanıp ağzına hiç sigara sürmemiş varmı yoksa hepinizin yakınları sigara içiyormuydu?

Akciğerin en sık görülen tümörü adenokarsinomdur (%25-40). Epidermoid (skuamoz) karsinom %20-25, küçük hücreli karsinom %20, büyük hücreli karsinom ise %10-15 sıklıkla görülür. Epidermoid ve küçük hücreli karsinom sigara ile daha fazla ilişkili iken adenokarsinom sigarayla daha az ilişkilidir.

40 yasında amcam vefat etti. sigara içerdi günde 1 paket. dayım 47 yasında vefat etti o da sigara+alkol vardı. ancak babannem yaslılıktan olabilir o da kanserden gitti akciğerler iflas edince rahmetli oldu. erken teşhis olursa kurtulma şansı cok yüksek. 3 örnekte de geç kalınmıstı. babannem icin geç değildi ancak o da tedaviyi kaldıramaz diye doktorlar gittiği yerek adar gitsin dedi 14 ay filan dayandı.. ama amcamda mesela temmuzda teşhis kondu cok ilerlemiş dendi. 3 ay içinde gitti...

• O BABA YAŞAR
  • Hastanin son durumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kansere Kesin Cözüm
    Selam Kardeslerim,Artik konusmanin zamani geldi diye düsünüyorum,
    kime yardim etmeye calistimsa,Herkes Ticari sandi,onlardan Para falan Istenmedigi halde.Su bu Kesindir ,
    Kanserin Her Türü , ve Tümörlerin Her Türüne zahmetsiz,Sagliginiz bozulmadan ,bir organiniz alinmadan,
    Kurtulmak Mümkün,
    kimi hemen sen Cerrahimisin,sen Doktormusun diye Söylentilerde bulundu,
    ben artik Anlatmaktan yoruldum,
    Size sunu soruyorum,Hangi Hastane veya Hangi Doktor size Tam Garantie veriyor ? Hicbiri ,neden?
    cünkü sizin hic sansiniz yok ondan, chemo falan bunlar ya tutar ya tutmaz, yani Spor Toto gibi.

Ben size Tam Tamina Iyileseceginize Garantie veriyorum,
    Varmi birisi denemek isteyen.
    Kardeslerim Saka bir yana bu bir gercektir,
    benim Babam son evrede ve akcigerkanseriydi ve su an hicbirseyi yok,
    daha evvel chemo bile fayda göstermedi,
    cevremde okadar kanser olan insan varki,Tam sifa buldu,kökünden yok ediyor, ,kanseri önce durduyor ve sonra
    ufalta ufalta yok ediyor,buna kendiniz sahit olacaksiniz, yapsaya birisi bunu chemosuz ve tek bir bitkiyle,
    sasarim zaten, Bu kardeslerim Tekbir Bitkidir Baska hicbir bitkiye ihtiyaci yoktur, okadar kuvvetliki,
    Kendinizin hasta olmaniz bile güc olacak,Kimseyi yanlis yola falan sürmek istemem herkes tercihini kendi yapsin,
    bu bitkinin daha okadar özelliklerivarki anlatmakla bitmez.halsiz insanlari derman deposu yapar,ve fisek gibi olurlar.
    kani inceltir ve inceltmekla kalmaz,devamli ince kalir,ve bu yüzden kalpkirizi ve felc olma riski sifir sayilir,
    trombose yapmaz, colesterin cikmaz,sekeri düzeltir,mantar hastaliklarini yok eder,mide hastaliklarini yok eder,
    bagirsak hastaliklarini yok eder.eklem agrilari tarihe karisir,romatizma silinir gider,yasli dede bu bitki ile 30 luk delikanli
    olur,
    cinsel gücü asiri derecede yükseltir. spermlerde hata varsa onarir ve cocuk olmamasi neden ortadan kalkar.mide
    kanseri yok eder, bagirsak kanseri yok eder.meme kanserini amaliyat olmadan yok eder ve kadincigaz gögsünden
    kayip olmaz. ben kendim tam dört aydan beri kullaniyorum.
    anlatmam gercekten güc.ben devamli gececiydim ve gece saat 3 ile 4 arasi uyku ile savasiyordum,ve simdi ise
    saat sabah 6 oluyor ve daha calisasim geliyor,enerji tam bir enerji deposu olursunuz,ve günden güne gücünüz artar,ben tam dört aydan beri hicbir agri kesici kullanmadim,normalde ibuprofen kullanirdim iki tane 800mg liklardan.
    bu bitkiyi icmeye baslaginiz zaman agrimayan yerleniz agrir,ve bu su demektirki,orada hata var ,bu beliniz olur ,
    kalbiniz olur,mideniz her nerde olursa olsun,korkmayin,benim esimin tam ik hafta agrimayan kalbi agridi,ne yalan
    söyliyeyim bende korkmadim degil ama gecti,
    dudaginda ucuk normalde ilac ile iki haftada zor gidiyordu,cayi icerken 3 günde yok oldu, vucuttaki bütün mikroplari
    öldürüyor,disari atiyor,
    ve akyuvarlari asiri fazlalikla üretiyor ve hic bitmiyor,ve vucunuz devamli virus ile savasta,aldiginiz nefesi bile yüzde
    altmis temizliyor size temiz oksijen veriyor.girdiginiz mekanda herkes hasta diyelim,girin korkmayin,nefes ile aldiginiz
    mikroplari o an kiriyor,ve yerlesmek isteyen viruslari hastalik yapmaya baslamadan yok ediyor,.
    siz bu bitkiyi kullanmadan önce doktora gidin ve idrarinizi ölctürn,icinde ne kadar zegir var ,kansere veya
    tümörlere yol acacak,ve 4 hafta sonra gidin tertemiz idrarda hicbir sey yoktur,deneyin,
    bu sürec icinde büyük ve ufak Tuvaleiniz,haddinden fazla asiri koku yapar,bu demektirki zehirleri atiyorsunuz,.
    yani gercekten her yolu denemis bir insan doktorundan bitkisine kadar ve care bulamis,gelsin görsün son denemesi
    olacak ve care bulacak, ben söyledim bunu ticaretini yapmiyorum,Türkmilletimiz ölüyör ve de kanserden,bu bitkiyi siz
    1500 dolara verseniz bulamazsiniz,sadece zenginlere satilmakta,Dubai,Arabistan,Amerikaya Satiyorlar
    vucudunuzun direnci en yüksek seviyede Calisir.

Artik kimseye Aman kullan falan demem .iyilesmek ve Tam kurtulmak istiyorsa kullansin, Herkesin Tercihi ve faydasi kendisi,
    Allaha emanet olun,

sam1@live.de

Ev Telefonum : 004929229278023

siz beni caldirin ben a
    rarim cep olmasin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sam01 -- 19 Eylül 2012; 2:45:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sam01

Kansere Kesin Cözüm
    Selam Kardeslerim,Artik konusmanin zamani geldi diye düsünüyorum,
    kime yardim etmeye calistimsa,Herkes Ticari sandi,onlardan Para falan Istenmedigi halde.Su bu Kesindir ,
    Kanserin Her Türü , ve Tümörlerin Her Türüne zahmetsiz,Sagliginiz bozulmadan ,bir organiniz alinmadan,
    Kurtulmak Mümkün,
    kimi hemen sen Cerrahimisin,sen Doktormusun diye Söylentilerde bulundu,
    ben artik Anlatmaktan yoruldum,
    Size sunu soruyorum,Hangi Hastane veya Hangi Doktor size Tam Garantie veriyor ? Hicbiri ,neden?
    cünkü sizin hic sansiniz yok ondan, chemo falan bunlar ya tutar ya tutmaz, yani Spor Toto gibi.

Ben size Tam Tamina Iyileseceginize Garantie veriyorum,
    Varmi birisi denemek isteyen.
    Kardeslerim Saka bir yana bu bir gercektir,
    benim Babam son evrede ve akcigerkanseriydi ve su an hicbirseyi yok,
    daha evvel chemo bile fayda göstermedi,
    cevremde okadar kanser olan insan varki,Tam sifa buldu,kökünden yok ediyor, ,kanseri önce durduyor ve sonra
    ufalta ufalta yok ediyor,buna kendiniz sahit olacaksiniz, yapsaya birisi bunu chemosuz ve tek bir bitkiyle,
    sasarim zaten, Bu kardeslerim Tekbir Bitkidir Baska hicbir bitkiye ihtiyaci yoktur, okadar kuvvetliki,
    Kendinizin hasta olmaniz bile güc olacak,Kimseyi yanlis yola falan sürmek istemem herkes tercihini kendi yapsin,
    bu bitkinin daha okadar özelliklerivarki anlatmakla bitmez.halsiz insanlari derman deposu yapar,ve fisek gibi olurlar.
    kani inceltir ve inceltmekla kalmaz,devamli ince kalir,ve bu yüzden kalpkirizi ve felc olma riski sifir sayilir,
    trombose yapmaz, colesterin cikmaz,sekeri düzeltir,mantar hastaliklarini yok eder,mide hastaliklarini yok eder,
    bagirsak hastaliklarini yok eder.eklem agrilari tarihe karisir,romatizma silinir gider,yasli dede bu bitki ile 30 luk delikanli
    olur,
    cinsel gücü asiri derecede yükseltir. spermlerde hata varsa onarir ve cocuk olmamasi neden ortadan kalkar.mide
    kanseri yok eder, bagirsak kanseri yok eder.meme kanserini amaliyat olmadan yok eder ve kadincigaz gögsünden
    kayip olmaz. ben kendim tam dört aydan beri kullaniyorum.
    anlatmam gercekten güc.ben devamli gececiydim ve gece saat 3 ile 4 arasi uyku ile savasiyordum,ve simdi ise
    saat sabah 6 oluyor ve daha calisasim geliyor,enerji tam bir enerji deposu olursunuz,ve günden güne gücünüz artar,ben tam dört aydan beri hicbir agri kesici kullanmadim,normalde ibuprofen kullanirdim iki tane 800mg liklardan.
    bu bitkiyi icmeye baslaginiz zaman agrimayan yerleniz agrir,ve bu su demektirki,orada hata var ,bu beliniz olur ,
    kalbiniz olur,mideniz her nerde olursa olsun,korkmayin,benim esimin tam ik hafta agrimayan kalbi agridi,ne yalan
    söyliyeyim bende korkmadim degil ama gecti,
    dudaginda ucuk normalde ilac ile iki haftada zor gidiyordu,cayi icerken 3 günde yok oldu, vucuttaki bütün mikroplari
    öldürüyor,disari atiyor,
    ve akyuvarlari asiri fazlalikla üretiyor ve hic bitmiyor,ve vucunuz devamli virus ile savasta,aldiginiz nefesi bile yüzde
    altmis temizliyor size temiz oksijen veriyor.girdiginiz mekanda herkes hasta diyelim,girin korkmayin,nefes ile aldiginiz
    mikroplari o an kiriyor,ve yerlesmek isteyen viruslari hastalik yapmaya baslamadan yok ediyor,.
    siz bu bitkiyi kullanmadan önce doktora gidin ve idrarinizi ölctürn,icinde ne kadar zegir var ,kansere veya
    tümörlere yol acacak,ve 4 hafta sonra gidin tertemiz idrarda hicbir sey yoktur,deneyin,
    bu sürec icinde büyük ve ufak Tuvaleiniz,haddinden fazla asiri koku yapar,bu demektirki zehirleri atiyorsunuz,.
    yani gercekten her yolu denemis bir insan doktorundan bitkisine kadar ve care bulamis,gelsin görsün son denemesi
    olacak ve care bulacak, ben söyledim bunu ticaretini yapmiyorum,Türkmilletimiz ölüyör ve de kanserden,bu bitkiyi siz
    1500 dolara verseniz bulamazsiniz,sadece zenginlere satilmakta,Dubai,Arabistan,Amerikaya Satiyorlar
    vucudunuzun direnci en yüksek seviyede Calisir.

Artik kimseye Aman kullan falan demem .iyilesmek ve Tam kurtulmak istiyorsa kullansin, Herkesin Tercihi ve faydasi kendisi,
    Allaha emanet olun,

sam1@live.de

Ev Telefonum : 004929229278023

siz beni caldirin ben a
    rarim cep olmasin lütfen

Çaresiz insanlara sahte umutlar vererek onları kandırmaya çalışmak,o durumdaki insanlar üzerinden para kazanmaya çalışmak dünyanın en rezil,en adi davranışlarındandır.

• cruise06 Bilip bilmeden bos yere konusma,ben daha gönderdigim insanlardan ön ödeme yapmadan gönderdim, ben herkese söylerim,kär yapmiyorum aldigim gibi veriyorum ,ve cogu parami bile vermedi olsun ihtiyaci vardir.
    sen kendin cok biliyorsan gönder bana tesirli bir madde. ben kimseyi yanlis yola itmiyorum. sen iyilestirsene doktorlarin caresiz kalip beyin tümöründen eve gönderdiklerini ve su anda bitkisel hayatta,
    yakinda okursun her tarafta , ama gec olur, siz her tarafta dolandirici ve sahtekar görüyorsunuz,
    yazik gayet yazik. ben iddia ediyorum kansererin hertürüne tümörün her türüne, Allahin izni ile sen ediyormusun, edersen neyle edeceksin.
    ben kimseyi sifali bitkilere veya panax gibi banal maddelere yönlendirmiyorum sadece tek olan bir bitki gücü ariri derecededir ve sifasi kesindir.sen bilmeden konusma,konusursan önce sor nedir nerden geliyor. bunu siz istesenizde 10000 euroya alamzsiniz cünkü burada yok ismi bile yok. genelde bu sadece ,amerika ,dubai,arabistana satiliyor ve oranin yerlisi.
    ben su ana kadar türkiyeye cok insanlara gönderdim,hicbiri negativ yorumlar olmadi,
    bu Kanserin Ve Tümörle
    rin tam Cözümü
    sen dogru söylüyorsun

en dogru davranis Hastanelerde unuttum bir Amaliyat 50 Bin Tl.

Bunu icen ileride hasta bile olmasi güc

Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sam01 -- 19 Eylül 2012; 3:09:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sam01

cruise06 Bilip bilmeden bos yere konusma,ben daha gönderdigim insanlardan ön ödeme yapmadan gönderdim, ben herkese söylerim,kär yapmiyorum aldigim gibi veriyorum ,ve cogu parami bile vermedi olsun ihtiyaci vardir.
    sen kendin cok biliyorsan gönder bana tesirli bir madde. ben kimseyi yanlis yola itmiyorum. sen iyilestirsene doktorlarin caresiz kalip beyin tümöründen eve gönderdiklerini ve su anda bitkisel hayatta,
    yakinda okursun her tarafta , ama gec olur, siz her tarafta dolandirici ve sahtekar görüyorsunuz,
    yazik gayet yazik. ben iddia ediyorum kansererin hertürüne tümörün her türüne, Allahin izni ile sen ediyormusun, edersen neyle edeceksin.
    ben kimseyi sifali bitkilere veya panax gibi banal maddelere yönlendirmiyorum sadece tek olan bir bitki gücü ariri derecededir ve sifasi kesindir.sen bilmeden konusma,konusursan önce sor nedir nerden geliyor. bunu siz istesenizde 10000 euroya alamzsiniz cünkü burada yok ismi bile yok. genelde bu sadece ,amerika ,dubai,arabistana satiliyor ve oranin yerlisi.
    ben su ana kadar türkiyeye cok insanlara gönderdim,hicbiri negativ yorumlar olmadi,
    bu Kanserin Ve Tümörle
    rin tam Cözümü
    sen dogru söylüyorsun

en dogru davranis Hastanelerde unuttum bir Amaliyat 50 Bin Tl.

Bunu icen ileride hasta bile olmasi güc

Saygilar

benimde pek inanasım gelmesi açıkcası, nedir? ne oturdur bu?açıkla bakalım?koskoca gelişmiş dünya ülkelerininde bulunamayan ve sende olan şey nedir?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.