Şimdi Ara

Silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
23.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: chic-c

quote:

Orijinalden alıntı: mesutadıgüzel

quote:

Orijinalden alıntı: chic-c

mart ayında astigmat rahatsızlığından çizdirdim. son derece memnnum

hangi hastanede yaptırdınız, ücret ne kadar?

Adana Mayagöz hastanesinde 1400 TL verdim

ışık hassasiyeti falan oluyormuş doğrumu ayrıca ameliyat sonrası 3 ay fln sıkıntınız oldumu ağrı falan veya çizdirirken bir şey hissettiniz mi
  • malchik kullanıcısına yanıt
    Yok ben de halen olmadim, goz numaranin ilerlemesini tamamlamis olmasi gerekiyor yoksa ameliyat sonrasinda da kucuk kucuk ilerlemeye devam ediyor demislerdi.. bahane oldu, biraz onu gozlemleyeyim bekleyeyim dedim ben de. Isin asli yemiyo tabii, ondan yaptiramadim.. :)
  • son derece rahat geçmişti ameliyat hiç bişe hissetmedim, ameliyat sonrası yarım saat kadar ağrı yaptı sonra oda geçti ilk 5 gün batma oluyor sonra oda kalmıyor. Ama doktorun dediği bundan sonra güneşli havada mutlaka orjinal camlı güneş gözlüğü kullanılması gerekmiş. Onun dışında herşey süper
  • 19 yaşımdayım bende düşünüyorum hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Yasin.

19 yaşımdayım bende düşünüyorum hadi hayırlısı.

yaptırdın mı kardeş--ben uzman tvden izledim-hem dünya gözünki hem de istanbulinkini istanbuldaki konuşan adam daha profesyonel ve güvenilir geldi--bide video yaptıklarını gösteriyolar tırstım biraz
  • metin.135 M kullanıcısına yanıt
    yok yaptırmadım.
  • Bir İnci gözde oldum. Memnunum
  • up bende fiyatları merak ediyorum
  • ameliyat olduktan sonra, gözde herhangibir rahatsızlık olduğunda ameliyat olamıyormuşuz doğru mudur?
  • bursada tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı ve bu ameliyat ve sonrası işlerin tümü ne kadar sürüyor. iş sebebiyle soruyorum işleri aksatırmı
  • Ben İzmir'de Kaşkaloğlu göz hastanesinde ameliyat oldum. Ameliyat günü 3-4 saat hastanede vakit geçirdim ve ameliyat 15 dakika bile sürmedi. Ertesi gün kısa bir kontrolden sonra iş hayatıma geri döndüm çok memnunum. Bu arada Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu'na ameliyat oldum ve araştırmalarıma göre bu ameliyatı Türkiye'ye getiren doktorlardan birisiymiş ve yıllardır bu ameliyatı gerçekleştiriyor. Yine araştırmalarıma göre bu ameliyatta hastane değil doktor seçimi önemli hem tecrübeli hemde son teknolojiyi kullanan doktoru tercih etmenizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.