Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: planetech

En güzeli, çift işletim sistemi ağır geliyor, en güzel bootcamp. Ve dediğin gibi windowsu Windows için üretilmiş PC lerden daha stabil çalıştırıyor. Şaşırmamak elde değil, görünüm olarak da sıradan bir Windows PC ye göre oldukça şık duruyor. Yani bazı programlar ve internet sitelerinin explorerı şart koşması olmasa windowsa bulaşılmaz ama napacaksın, mecbur. Keyifli kullanımlar dilerim
    Sağolun hocam. Microsoftun windows için minimum donanım kısıtlaması getirmesi gerekiyor. Millet 720p ekranlarda, ssd olmayan bilgisayarlarda Windowsu kullanmaya çalışıyor. Ve sonuç olarak windowsun adı kirleniyor.
  • Siz ona hızlı diyorsanız bir şey görmemişsiniz

Ne kadar para o kadar köfte 970 Evo plus alıyorsun 3.5 gigabayt/saniye okuyorsun

Ayrıca m.2 adaptör alarak bu tür ssdler takabilirsiniz mac e ama araştırma yapın yukarıda bahsettiğim SSD maclerde çalışmıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rryzen kullanıcısına yanıt
    Macin en iyi olduğu konu rahatlığı. Misal normalde bilgisayarda kitap, döküman falan okurum. Macte zaten ibook var. Direk Epub'u açıp okuyorum miss gibi. Windowsta Epub açmak için 4-5tane reader yükleyip denedim. en sonunda bir tane düzgün buldum, onunda fontu, tasarımı kötüydü, okunmuyordu. internetten font arayıp indirmekle vs 1 saat uğraştım. Yani bu gibi sebepler insanı soğutuyor. Linuxta da bu var. Her şeyi güzelleştirmeye, tamamlamaya çalışıyorsun. Ama MacOsta her şey mükemmel, eksiksiz geliyor. Sen böyle amele gibi uğraşmıyorsun.
  • Edge açıyor olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.