Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05C9F9077 -- 20 Mayıs 2019; 0:43:35 >

• Ferrariye tup takmissin bro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraf atabilir misiniz hocam merak ettim
  • 7 bin lira ne ki bu devirde. Adam akıllı bilgisayarlar o fiyattan başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • giriş seviye macbooklar 7binden fazla tutuyor bu nasıl konu :D
  • Pubg aciyormu

• Niye bilmiyorum ama MacOS'a Mac yazmana takıldım
  • windows yükleyeceksen mac almayacaksın der maria şarapova
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

7 bin lira ne ki bu devirde. Adam akıllı bilgisayarlar o fiyattan başlıyor.
    hahahaha ya şu laflar beni öldürüyor ya hahahahahaha yahu 7000 lira kaç kişinin cebinde var kaç kişi 7000 tllik bilgisayar alabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Niye bilmiyorum ama MacOS'a Mac yazmana takıldım
    niye hocam sen diğer işletim sistemlerini söylerken windows os, linux os diye uzatıyor musun? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

niye hocam sen diğer işletim sistemlerini söylerken windows os, linux os diye uzatıyor musun? :)

Alıntıları Göster
    Yok uzatmıyorum da işletim sisteminin adı MacOS.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

Pubg aciyormu
    pubg telefon oyunu değil miydi. oyundanda pek anlamam ama hazır windows yüklemişken oyunda indireyim dedim. ama her oyun deredeyse 40gb.

şu an 128gb macbookun sıkıntısını yaşıyorum :D Macte ne güzel oyun falan olmadığı için bilgisayar bomboş kalıyor zaten. sonra neden mac hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Yok uzatmıyorum da işletim sisteminin adı MacOS.

Alıntıları Göster
    haklısın hocam, mac/macintosh aslında donanım oluyor. Windows'un değil PC'in karşılığı. Ben genelde anlaşıldığı için mac diyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05C9F9077 -- 13 Mayıs 2019; 23:26:23 >
  • Bootcamp ile mi paralel desktop mı hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: planetech

Bootcamp ile mi paralel desktop mı hocam
    Bootcamp ile hocam. Paralel desktop diğer sanal bilgisayarlardan daha iyi olsada yinede performans olarak çok kötü.
  • Bence ihtiyaca göre kurulabilir . Ama bir süre sonra Windows un sacmaladigini gereksiz zamanlar da gereksiz şekilde güncelleme yaptığını , sürekli birseylerin durduruldu hatasını ,gelen güncelleme ile sürekli birseylerin daha kötü olduğunu görünce diyeceksin ki macOs iyimis 👍😁 benim macOs da sevdiğim çoğu fonksiyonun kısayolu olması alışınca işlemleri çok hızlandırıyor ve pratiklestiriyor . Ama Macbook alınacak ise ve para varsa min 256 GB lik versiyon alınmalı bence 😁 dediğiniz gibi 128 lik model zamanla sorun teşkil edebilir .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

pubg telefon oyunu değil miydi. oyundanda pek anlamam ama hazır windows yüklemişken oyunda indireyim dedim. ama her oyun deredeyse 40gb.

şu an 128gb macbookun sıkıntısını yaşıyorum :D Macte ne güzel oyun falan olmadığı için bilgisayar bomboş kalıyor zaten. sonra neden mac hızlı

Alıntıları Göster
    SSD takılırsa PC de inanılmaz hızlı oluyor

• En güzeli, çift işletim sistemi ağır geliyor, en güzel bootcamp. Ve dediğin gibi windowsu Windows için üretilmiş PC lerden daha stabil çalıştırıyor. Şaşırmamak elde değil, görünüm olarak da sıradan bir Windows PC ye göre oldukça şık duruyor. Yani bazı programlar ve internet sitelerinin explorerı şart koşması olmasa windowsa bulaşılmaz ama napacaksın, mecbur. Keyifli kullanımlar dilerim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.