Şimdi Ara

Silinsin (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çerkez

G.gidiyor günün fırsatında sepette 100 tl indirimle 1499 TL olmuş. 100 TL de chip para veriyor 1400 e geliyor telefon. Ay sonu eşimin doğum günü ona almayı planlıyordum. Biraz daha beklesek mi, hediye çek falan çıkar mı acaba?
    Beklemeye gerek yok, zaten gittigidiyor ayın 28 ine kadar olan alımlara 250TL hediye çeki vereceğini söylemişti bana. Öyle olursa 1150 ye geliyor, önce axess kampanya katılımını unutmayın!
  • okuzucu kullanıcısına yanıt
    HB'nın tek ayıbı sorunu çözemediklerini söyleyip sanki sorunum sonuçlandırılmış gibi yazışmayı kapatmak/sona erdirmek. Bu saygısızca bir şey.
  • 04/03/2019 00:00 - 22/03/2019 23:59 04/03/2019 14:39 - 22/03/2019 23:59 bu tarih aralığında kuponu kullanmış oldugunuzda dolayı tanımlanmamaktadır. - 13:01:08

bana 250 tl hediye çeki gelmişti ürüne sonradan alışveriş yapınca 250 tl hediye çeki daha gelicekti şimdi böyle diyip üzerine yatıyorlar ?
  • Yorum çekleri yola çıkmış 25 Martta geliyor...

Silinsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuzucu

Beklemeye gerek yok, zaten gittigidiyor ayın 28 ine kadar olan alımlara 250TL hediye çeki vereceğini söylemişti bana. Öyle olursa 1150 ye geliyor, önce axess kampanya katılımını unutmayın!

Alıntıları Göster
    Dostum sipariş verdim ama 250 TL çek olayı olduğunu sanmıyorum çünkü ürün açıklamasında önceden yazarken artık yazmıyor. Bir de ben daha önce alıp iade etmiştim axess chip para için, iade bedelini 10 gün yatırmadılar o arada çek kampanyası bitti. Ben de mail attım sizin yüzünüzden geciktim çek kampanyasından oldum diye uzgunuz dediler sadece. Cek falan var demediler

• _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    nasıl 1450 ye veriyorlar hocam
  • Hepsiburadada sepette 100tl indirimim var dileyene kullandirırım.

• Arkadaşlar merhaba. Bu telefonu hepsiburadadan 250 sepet + 250 kupan ve axess 100 tl puan ile 1200 tlye aldım. Söyleyeceğim tek şey garantiyi falan sallamayın çünkü samsung ürününün arkasında durmuyor. Ürünü kargocunun yanında açtım herhangi bir problem görmedim imzamı attım cihazı aldım. Daha sonrasında sim kart slotunun eğik olduğunu fark ettim ve yenisini istedim(plastik parçanın). Servise yönlendirildim ve burada durumun kullanıcı hatası olduğu ve değişim istemem durumunda 90TL ücret ödemem gerektiğia ncak parçanın piyasada olmadığı bilgisi tarafıma iletildi. Hakem heyeti için rapor istediğimde ise maalesef 2. şoku yaşadım. Cihazıma çizikli yazmışlar. Bu konuda baya bi tartıştık çünkü cihazda çizik yok, bana verilen cevap ise baya komikti. Gözle görülemeyen çizikler varmış ve kutuyu serviste açmazsak servis rapora bu şekilde yazmak zorunda imiş. Artık neyin hesabını yapıyorlarsa. Maliyeti 10tl bile olmayan bu parça için tam anlamıyla rezil oldum.

Tecrübesi olan arkadaşlar yapmam gerekenler hakkında tavsiyede bulunurlarsa sevinirim.
  • sim kart yuvasinin resmini cekip atabilirmisiniz hocam,

• Loggerheads kullanıcısına yanıt
    Tabi

Silinsin

Silinsin

• Arkadaşlar ben bir tane m20 aldım.Digiturk devam ediyorumu acaba müşteri hizmetleriyle yazıştık dedi devam ediyor ama pek güvenemedim çünkü ilk 1000 yazıyordu orda.Sizce olmuş mu?
  • Jorgmoller kullanıcısına yanıt
    bende cihazi aldim ama acmadan sattigim icin yuvayi gormemistim, o yuzden resmini istedim.

hocam servis bunu ucretsiz degistirse bile 1-2 cikarip taktiktan sonra yine yamulma olacak. belki siz hatti ilk takarken bile yamultmus olabilirsiniz bunun sebebi yuvanin çok uzun olmasi ve plastik olmasi, genelde h.kartina ayri bi yuva koyarlardi ama artik maliyet vs muhabbeti yuzunden teke dusurdu firmalarin cogu,
    3 yildir mm ta cep telefonu satiyorum, çogu markada yasanan bir problem, biz elimizle duzeltip tekrar takiyorduk yuvaya. bu yuzden okadarda kafaya takmayin, sadece yuvaya ters sokmamaya dikkat edin, birakin yamultmayi mumkun degil tek parça çikartamazsiniz.

• Loggerheads kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim. Tutucuyu ilk kez çıkarırken de zorlama oluşmuştu. Fabrikadan bu şekilde gönderildiğini düşünüyorum ben. Kartı zorlayarak oturtunca cihaz çalışıyor, ama beni endişelendiren konu uzun süreli kullanımda sim kartın cihaz içerisinde iken tutucudan çıkıp slotu komple bloke etmesi.
  • Jorgmoller kullanıcısına yanıt
    eger sim kartiniz kesme ise bu sorunu yaşamanız mümkün (eski kartlarin yapısı biraz daha kalindi), yok kendinden nano simkart ise sorun yaşamazsınız.
    çok zorda kalmadikça sök tak yapmamaya çalışın derim

• Gittigidiyor ceki bugunmü yatıyordu

• çekleri yatan varmı n11 ve gg 10-15 nisan arası diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

çekleri yatan varmı n11 ve gg 10-15 nisan arası diyordu
    Bana da gelmedi hala çek ayın 15 inde diyordu. Gittigidiyor.

• Gittgidiyor bugün sondu yatması gerekiyordu yatmadı daha

• turkuaz50 kullanıcısına yanıt
    yuusuuf Y kullanıcısına yanıt
    trouble1 T kullanıcısına yanıt
    BÜNYANLI38 kullanıcısına yanıt
    10'unda mesaj attım. 15-20 nisan arasında yatacak demişlerdi. Hala yok, bugün de mesaj attım. Henüz cevap vermediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

10'unda mesaj attım. 15-20 nisan arasında yatacak demişlerdi. Hala yok, bugün de mesaj attım. Henüz cevap vermediler.
    Şartlarda 15 Nisan son diyordu, biz kuponun süresini 1 gün geçirsek bize kullandırtmazlar ama kendi yaptıklarına bak.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.