Şimdi Ara

Silinsin (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam artık elektronik fatura şeklinde gönderiliyor olabilir. Muhtemelen sadece irsaliye ile gelmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

az önce ulaştı banada hafıza kartıda çıktı fakat fatura çıkmadı
    E fatura göndermişler, kağıt gönderilmeyecektir yazmışlar. Sizde de pazartesi akşam mı çıkış yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

E fatura göndermişler, kağıt gönderilmeyecektir yazmışlar. Sizde de pazartesi akşam mı çıkış yazıyordu.

Alıntıları Göster
    hocam gittigidiyor üzerinden almıştım cumartesi günü vermişler kargoya ama net bir gün belirtmemişlerdi
  • Arkadaşlar ürünü HB den almıştım. Biraz önce elime ulaştı. Bu fiyata gayet güzel bir telefon. Tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Arkadaşlar ürünü HB den almıştım. Biraz önce elime ulaştı. Bu fiyata gayet güzel bir telefon. Tavsiye ederim...
    Hocam hayırlı olsun.Size de 32 gb hediye hafıza kartı yollamışlar mı?

• dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    Evet hocam geldi. Hemde samsung EVO PLUS 32 GB. Her açıdan, kronik bir arıza olmadığı taktirde bu telefon kullanıcısını üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Evet hocam geldi. Hemde samsung EVO PLUS 32 GB. Her açıdan, kronik bir arıza olmadığı taktirde bu telefon kullanıcısını üzmez.
    Sağol hocam benimki de yarın elimde olacak.hafıza kartı gönderileceğine dair bana mail gelmedi ama anladığım kadarı ile telefonu alan herkese hediye olarak göndermişler.

• arkadaşlar bir kullanıcıya birden fazla hediye çeki vermezler sanırım ,değilmi ? gittigidiyor üzerinden alacağım bi arkadaş daha istedi telefondan
  • Gg m20 hesabı alınacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hb de 250 ceke 250 indirim mevcut kullanmak isteyene ucreti ile kullandirabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada 250 liralık hesabımı ücret karşılığı kullandırabilirm . Gelen çeki de siz kullanırsınız

• Arkadaşlar hepsiburada ya yazarsanız size tanımlama yapıyor. Boşuna ücret ödemeyiniz. Birkaç arkadaş bu şekilde aldık. Hatta sepetinizde bekletin

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

Arkadaşlar hepsiburada ya yazarsanız size tanımlama yapıyor. Boşuna ücret ödemeyiniz. Birkaç arkadaş bu şekilde aldık. Hatta sepetinizde bekletin
    aynen yardım kısmından yazın forumdan da alan arkadaşlar var bu şekilde derseniz çok iyi olur hatta ilk sayfadaki bir arkadas sepettek ekstra 250 tl indirimin resmini paylaşmıştıonu indirip ek olarak sunun hemen hallederler. Boşuna para ödemeyin beleş gelen indirimlere.
  • Forumda bir sürü telefoncu var. Şu m20 ty 1500 tlden bi telefoncu arkadaş alsada. 250 tl çek bize kalsın. Yokmu hiç alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

Arkadaşlar hepsiburada ya yazarsanız size tanımlama yapıyor. Boşuna ücret ödemeyiniz. Birkaç arkadaş bu şekilde aldık. Hatta sepetinizde bekletin
    Ben 2 defa yazdim vermediler

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Maliyet rakamlarını gördükleri için, burayı takip eden bir telefoncu en fazla 1300 civarı verir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Maliyet rakamlarını gördükleri için, burayı takip eden bir telefoncu en fazla 1300 civarı verir...
    Hep bana hep bana diyorlar. Şuan hbden alsak kk kamoanyasıda yok. Maaliyet 1550 tl. Hadi 1500 den verelim çekten 50 gitsin. 200 tl kalsın çek. Zaten rahatlıkla 1700-1800 den satacaklar. Ulan hep bana hep bana demesinler işte. Ama olmaz olurmu Türk insanıyız işte. İyicene ...... lim modu hep açık.

Ekleme yapayım şu gelecek olan 250 çek olmasa. Miletten kk yardımlaşmadan fialan ilan açıp çatır çatır alırladı bı cihazı 1500 tlden toplarlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 5 Mart 2019; 8:19:37 >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Şuan zaten kampanyadan alanların, etiket satış fiyatı 1500 civarı. Eminim ki 1400 verenin elinde kalır.

Silinsin

• Benim telefonda geldi biraz önce 32 gb hafıza kartı da yollamışlar..Mavi olanından almıştım telefon çok şık.Arkası plastik diye biraz önyargılıydım ama ele alınca kasanın kalitesini hissediyorsun.1200 TL civarına bundan iyisi olmaz..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.