Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterGourmet -- 6 Aralık 2018; 10:1:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl bir yardım bekliyorsun Tanrı'ları ve kutsal ruhları falan mı yardıma çağıralım.

Geçmiş olsun

• Bu işlerle hakkıyla ilgilenen bir yer biliyorsanız bile çok yardımcı olursunuz. Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterGourmet -- 5 Aralık 2018; 21:36:33 >
  • Aslında kendinizde yapabilirsiniz el işlerinden biraz anlıyorsanız biraz tutkal la çerçeveyi kırık parçaları yapıştırabilirsiniz daha ucuza patlar birde resim koysaydınız keşke sorun daha detaylı gözükürdü ona göre tavsiyelerde bulunabilirdi arkadaşlarımız
  • Tabloyu indiremediğim için çekemedim. Dış çerçevede sıkıntı yok ancak iç kısımlardaki çıtaların kırık olduğunu düşünüyorum. Yarın çekmeye çalışacağım gün ışığında.

• Tablo bu https://hizliresim.com/aljWpQ

Kırık en tepede kalpak kısmındaydı küçük bir kırıktı. Fakat büyümüş ve yeni kırıklar var omuz hizasında hem sağda hem solda.

Yarın daha detaylı fotoğraflar çekeceğim özellikle kırıkları elimden geldiğince çekmeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterGourmet -- 5 Aralık 2018; 21:57:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.