Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Euphoric

quote:

Orijinalden alıntı: Decline Dumbell Press

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TURQUOIS3

quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

quote:

klasik reddetme cümlesi

ortak olarak yaptığınız her ne ise onu bitirin ve bir daha onu görme,duyma,bilme

Peki bu nasıl olacak hocam aynı cümlenin farklı varyasyonunu bende karşılık olarak aldım maalesef. Ne yapılmalı

engelleyeceksin ve tüm sosyal medya hesaplarından,rehberinden silip

kendini başka şeylere yönelteceksin spor,ders vb.

aynı sınıfta iseniz yapacak bir şey yok

Ama tamam da kötü bir şey demedi ki niye engelleyeyim..
    Arkadaş olarak kalamaz mıyız hala?

ezik biriysen kızı her gördüğünde daha da ezilmek özgüveninden kaybetmek istiyorsan ve kendisini üzen erkekleri gelip sana anlatmasını senin kafanı şişirip gene o erkeklere takılmaya devam etmesini istiyorsan tabiki de arkadaş kalabilirsin

Dışarıda o kadar fazla kız var ki nedir bu inat? Git diğer kızlarla şansını dene

Benim amacım kız arkadaşım olsun değil ki.
    Ben sadece ondan hoşlanıyorum başkası umrumda değil.
    4 ay boyunca kız bana hiç erkeklerden falan bahsetmedi ve kız erkeklerle takılan biri değil.
    O yüzden biraz içimde kaldı inat hissi..

4-5 sene evvel aynı dediğin tarzda bir kızdan hoşlanmıştım ama kızla önceden hiç diyalogumuz yok ancak aynı sınıftayız. Gittim beğendiğimi söyledim başka birinden hoşlanıyorum dedi ve bir daha ses soluk çıkmadı. Kızın yanında ne bir erkek gördüm ne de hayatına bir erkek girdi(sosyal medyadan takip ediyodum) Seninki de etkilense evet demese bile belli ederdi. Senin yapacağın şey geriye çekilip hiç bir şey olmamış gibi yaşamak. Belki bu şekilde gelebilir bir ihtimal. Denemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 3 Nisan 2017; 11:12:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

klasik reddetme cümlesi

ortak olarak yaptığınız her ne ise onu bitirin ve bir daha onu görme,duyma,bilme

Peki bu nasıl olacak hocam aynı cümlenin farklı varyasyonunu bende karşılık olarak aldım maalesef. Ne yapılmalı

ezik biriysen kızı her gördüğünde daha da ezilmek özgüveninden kaybetmek istiyorsan ve kendisini üzen erkekleri gelip sana anlatmasını senin kafanı şişirip gene o erkeklere takılmaya devam etmesini istiyorsan tabiki de arkadaş kalabilirsin

Dışarıda o kadar fazla kız var ki nedir bu inat? Git diğer kızlarla şansını dene

4 ay boyunca kız bana hiç erkeklerden falan bahsetmedi ve kız erkeklerle takılan biri değil.

4-5 sene evvel aynı dediğin tarzda bir kızdan hoşlanmıştım ama kızla önceden hiç diyalogumuz yok ancak aynı sınıftayız. Gittim beğendiğimi söyledim başka birinden hoşlanıyorum dedi ve bir daha ses soluk çıkmadı. Kızın yanında ne bir erkek gördüm ne de hayatına bir erkek girdi(sosyal medyadan takip ediyodum) Seninkinde de etkilense evet demese bile belli ederdi. Senin yapacağın şey geriye çekilip hiç bir şey olmamış gibi yaşamak. Belki bu şekilde gelebilir bir ihtimal. Denemekte fayda var.

Teşekkür ederim hocam

Dediğin gibi yapacağım bir şey olmamoş gibi devam edip muhabbetimi sürdürmek istiyorum. Birkaç güne mesaj atar yoklarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

klasik reddetme cümlesi

4-5 sene evvel aynı dediğin tarzda bir kızdan hoşlanmıştım ama kızla önceden hiç diyalogumuz yok ancak aynı sınıftayız. Gittim beğendiğimi söyledim başka birinden hoşlanıyorum dedi ve bir daha ses soluk çıkmadı. Kızın yanında ne bir erkek gördüm ne de hayatına bir erkek girdi(sosyal medyadan takip ediyodum) Seninkinde de etkilense evet demese bile belli ederdi. Senin yapacağın şey geriye çekilip hiç bir şey olmamış gibi yaşamak. Belki bu şekilde gelebilir bir ihtimal. Denemekte fayda var.

Teşekkür ederim hocam

Dediğin gibi yapacağım bir şey olmamoş gibi devam edip muhabbetimi sürdürmek istiyorum. Birkaç güne mesaj atar yoklarım..

Mesaj atma işte. Kızla diyalog kurma fazla. Hani sadece gördüğünde selamlaştıgın pek yakınlaşamadıgın arkadaşın vardır ya aynı onun gibi olsun. Çok soguk durursanda numaranı anlar. Sen hiç bir şey olmamış gibi normal davran ama eski ilgiyi gösterme. Mesaj filan atma o zaman bir cuval incir boşa gider. Ondan bekleyeceksin. Kızın kafaya dank edecek. Diyecek ki " Allah allah bana küste değil ama eskisi gibi de değil. Birini mi buldu acaba?" düşüncesini oturtursan mesaj o atacaktır zaten. Benden hoşlanan bir kız vardı ama hiç beğenmiyordum. Kız ilgiyi kesti sosyal medyadan birini mi buldu acaba diye kesiyordum hatta bana selam vermesini bekliyordum filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 3 Nisan 2017; 11:20:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• günümüz ilişkileri mesaj atarak çıkma teklif etmek
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Yüz yüze görüştükten sonra mesajlaştık. Yoksa mesajla teklif etmedim

• Bence demen gerekeni demişsin kesinlikle dahada üstüne gitme. İlla konuşman gerekiyorsa çek kızı konuş. Ama kendini 2 ay sonra kızın yanında birini görmeye hazırla. genelde bu cevaptan sonra bu olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

Bence demen gerekeni demişsin kesinlikle dahada üstüne gitme. İlla konuşman gerekiyorsa çek kızı konuş. Ama kendini 2 ay sonra kızın yanında birini görmeye hazırla. genelde bu cevaptan sonra bu olur.

Hocam niye herkes sizin gibi diyor. Kızın gerçekten böyle bir şeye ihtiyacı olmayabilir belki. Ne bileyim

Ayrıca kıza yaz okulunda açılmayı düşünüyorum tekrar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

Bence demen gerekeni demişsin kesinlikle dahada üstüne gitme. İlla konuşman gerekiyorsa çek kızı konuş. Ama kendini 2 ay sonra kızın yanında birini görmeye hazırla. genelde bu cevaptan sonra bu olur.

Hocam niye herkes sizin gibi diyor. Kızın gerçekten böyle bir şeye ihtiyacı olmayabilir belki. Ne bileyim

Ayrıca kıza yaz okulunda açılmayı düşünüyorum tekrar.

Açıkcası ben kimseyi düşünmüyorum lafı %99 yalandır. Bu sebeble seni nazikçe red etmiş. Normalde arkadaşça değer verdiği için öyle demiştir. Sana tavsiyem zamana bırak.

• Avuçlamayı dene

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.