Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızıgozluklukız -- 2 Ekim 2016; 0:07:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eczacılik nasıl

• TIP OKUYANLAR GENELDE EGOLU OLUYOLAR SİZ ÖYLE MİSİNİZ HOCAM.

• eczacılar eskisi gibi kazanmıyo diye duyuyorum ve ihtiyaçtan fazla eczacı olması da önemli bir sorun.yani geçinirsin ama çok kazanmayı bekleme bence

• para getiren her mesleği yaparım o yüzden tıp güzel bi tercih
  • kaçıncı sınıfsın
  • Tam araştırmadan sırf hava olsun diye yazanlara müstehak aslında.hekimlik öyle yaz ilacı gitsin tarzı bir meslek değildir ancak severek yapanlar mutlu olur.biyolojiyi seviyorum rererö denilerek tıp okunmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızıgozluklukız K kullanıcısına yanıt
    Daha kardeşim dur bi bismillah okul başlayalı kaç gün oldu 1. Sınıfsın heralde.Mühendis-mimardan bahsettiğine göre demekki ya puanı fazla diye yazanlardansın yada para-iş garantisi diye yazanlardansın.Tıp için çalışan herkese sesleniyorum moraliniz bozulmasın yalnız şunu bilin bu tıp uğruna gezmeyi-tozmayı hayatı boş beleş rahat geçirmeyi unutmalısınız.Senelerce millet uyurken derslere gömülmeyi kaldırabilecekseniz yazın.Yok benim müh arkadaşım çok az çalışıyo işe 5 yıl önce başladı ve şuan aynı parayı alıyoruz o çok rahat, bende saç kalmadı diycekseniz tıp okumayın açık ve net.Ben çalışmayı sevdiğim için seçtim ve çok memnunum.Meraklıyım bilgiye açım bazı şeyler kesmiyo beni, öğrenmek için can atıyorum.3 yılın sonunda teorik dönem bitince hastaneye geçiş paha biçilemezdir heralde.Hayatınızı düzgün ayarlarsanız herşeye vakitte kalır.Mesela komite dönemi çalış sonra 3-4 gün git gez yat.Günlük dersini çalış gece 9-10 dan sonra 1-2 ye kadar arkadaşlarınla ak budur olay fazla büyütecek bi yanı yok.Ygs/lys de buna katlanıp başarılı olabilmişseniz bunu da yaparsınız evelallah.Diceğim o ki sığ düşünmeyin bi meseleyi değerlendirirken daha geniş ve optimist bakmaya çalışın hayat kısa üzülmeye değmez bu kısa zamanı en iyi şekilde değerlendirin başarılar..

• Özelden pm at para getiren farklı mesleklerde söylüm okumana gerek bile kalmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.