Şimdi Ara

Silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleyelim.Başvuru yapamayan kardeşlerimizin sesi duyulsun.Umarım istediğiniz sonucu elde edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aeffes kullanıcısına yanıt
    olmazsada üzülme bu kadar seneye girersin 45 yapıyorsan 20 yaparsın be dostum :)
  • geçmiş olsun dostum İnşallah süreyi uzatırlar
  • Geçmiş olsun fakat böyle sorumsuz kişilerin belli yerlere gelmemesi bizim geleceğimizi aydınlatır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir bu kadar plansiz biri olmamaliydiniz,cezasinu cekmekisiniz.

• Ohh rakipler eleniyor, gerçi lys başvurusunu kaçıran adama rakip bile denemez ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakma sadece konuyu guncelleyecegim.Umarim emeginin karsiligini alirsin.Ayrica eger ki olmazsa kendin icin hayirlisi diyip yoluna devam et.Ben senin yerinde olsam sinava kadar mati adam gibi net yapana kadar calisir sonra eylul ekime kadar bir iste calisip parami kazanirdim.Hakkinda hayirli olsun,gecmis olsun.

• hayırlısı buymuş demekki belki kayıt yapsan kötü bir yer tutturup oraya gidecektin ama 1 sene daha hazırlanıp çok daha iyi yerler kazanabilirsin iyi tarafından bakmak lazım üzüldüm ama yapacak bir şey yok
  • Bu kadar önemli gördüğünüz bir sınavın başvurusunu ilk günden sizin yapmanız gerekir. Ben de destek verdim ama olumlu sonuç çıkacağını sanmıyorum.
  • Seneye girersin artık.Bana kalırsa sınavı umursayan adam başvuru tarihini falan unutmaz ilk günden yapar başvuruyu.
  • Ulan salak salak konuşmuş çoğu kişi. Adam bizim hatamız kabul ediyoruz diye üstüne basa basa söylüyor. Belki özel bi durumu vardı unuttu yahut keyfinden unuttu.Sana ne kardeşim. Adam gelmiş buraya kendi geleceğim için suçlu olduğumu kabul ederek yardım istiyorum diyor. Bazıları da kalkmış niye unuttun nasıl unutursun diye nutuk atıyor. Yardım edecek et etmeyeceksen defol git

Allah yardımcınız olsun bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechulmezun

Ulan salak salak konuşmuş çoğu kişi. Adam bizim hatamız kabul ediyoruz diye üstüne basa basa söylüyor. Belki özel bi durumu vardı unuttu yahut keyfinden unuttu.Sana ne kardeşim. Adam gelmiş buraya kendi geleceğim için suçlu olduğumu kabul ederek yardım istiyorum diyor. Bazıları da kalkmış niye unuttun nasıl unutursun diye nutuk atıyor. Yardım edecek et etmeyeceksen defol git

Allah yardımcınız olsun bro

Teşekkür ederim kardeşim sağ ol tercüman oldun duygularıma o yazanların çoğu yazıyı tamamen okumadı galiba yoksa akıllı bir adamın yapacağı tarzdan yorumlar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbfbig

İnan çok üzüldüm. Keşke böyle bir durum olmasaydı umarım bir an önce çaresine bakarlar. Mebe mail gönderdim. Güçlü kalmaya çalışmalısın

Sağ ol hocam umarım olumlu olumsuz haber bekliyoruz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlayerCarlion

yazık olmuş. sbs zamanında vardı ek süre tanıyorlardı ama şimdi tanırlar mı bilemem. inşallah tanırlar ne diyeyim

inşallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdus salam

Mail attım inş iyi bir şey çıkar

sağ ol hocam inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi İnsan

ÖSYM ye kadar gittim kardeşim hatta ben parayı yatırıp saddce oturum secmemistim 2 yıl önce ama adamlar yapacak bir şey yok dedi ne dilekçeler yolladim ankaraya osym yı kaç yerden aradım ama maalesef...cok üzüldüm adına geçmiş olsun :(

ben de ösymye gidip dilekçemi verdim.sağ ol dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaxti

Öncelikle üzüldüm cidden empati yapınca zor bir durum olduğu anlaşılıyor zaten.

Bu konuda moralini/moralinizi bozmak istemem ama uzatılma ihtimali çok düşük çünkü başvuruların böyle sebepsizce uzatılması demek kısa vadede bir sıkıntı oluşturmuyor gibi dursa da kurum açısından sıkıntı oluşturacaktır.Mesela gelecek senelerde de böyle unutan kişiler olacak ve ÖSYM o zaman başvuruları uzatmasa 2016'da niye uzattınız o zaman diyerek dava açabilir ve gayet de kazanabilirler yani.

Bu yüzden bu duruma kendinizi hazırlamanızı öneriyorum ama yine de umarım istediğiniz gibi uzatılır.

hocam kurum açısından bu mu sıkıntı oluşturacak allah aşkına ya.Senelerdir hatalı sorular,yanlış düzenlemeler ve kopya skandallarıyla gündeme gelen bu kuruma kaçımız tamamen güveniyor zaten saygınlığı mı kaldı sınav dönemi herkes düşman oluyor şimdi mi ösym taraftarı oluyorsunuz anlayamıyorum 2011 ve 2012 de uzattı o zaman ben de dava açayım kazanayım ama benim o kadar param yok o kadar güçlü değilim ösym bu sınava 11 mayısa kadar başvuru aldı şimdi ise nisandayız .

• quote:

Orijinalden alıntı: tersfonksiyon

Güncelleyelim.Başvuru yapamayan kardeşlerimizin sesi duyulsun.Umarım istediğiniz sonucu elde edersiniz.

Sağ olun hocam eksik olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullx

olmazsada üzülme bu kadar seneye girersin 45 yapıyorsan 20 yaparsın be dostum :)

benim 2. senem zaten hocam daha da bu yükü nasıl kaldıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

geçmiş olsun dostum İnşallah süreyi uzatırlar

inşallah hocam sağ ol
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.