Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aeffes (35 mesaj) limons (4 mesaj) Adam Lallana (4 mesaj) Alpbeyyy (4 mesaj) HerTOntK (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (29 mesaj) Tablet (4 mesaj) Mini (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeffes -- 10 Temmuz 2016; 14:42:31 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    Geçmiş olsun hocam.Doğu illerinde sınav başvuruları geç bitiyordu bi araştırın isterseniz.Ygs kaç k geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    Hayrına up ygs açıklandıktan 1 hafta sonra lys başvurusu başladı arada kaynadı geçen sene 1 ay sonraydı nerdeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Neil Patrick Harris

Geçmiş olsun hocam.Doğu illerinde sınav başvuruları geç bitiyordu bi araştırın isterseniz.Ygs kaç k geldi?

Teşekkür ederim hocam evet ygs için uzatılmıştı ama lys için bulamadım öyle bir haber.
    Sözel 25k Eşit Ağırlık 43k Sayısal 130K Eşit Ağırlık öğrencisi olarak hazırlanıyordum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Hayrına up ygs açıklandıktan 1 hafta sonra lys başvurusu başladı arada kaynadı geçen sene 1 ay sonraydı nerdeyse

geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 24 martta sonuçlar açıklandı başvurular 8-21 Nisan tarihleri arasında yapılmıştı.Teşekkür ediyorum kardeşim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1127 Mesaj
    Arkadaşım hiç mi takip etmiyorsunuz bu kadar hayati şeyi nası unutursunuz. Sıralamanıza yazık olmuş. Kusura bakmayın ama ösym bu kadar açık belirtilmiş bişeyde tekrardan başvuru açmaz.

• Teğmen
    230 Mesaj
    Arayıp başvuru bıraktım. Umarım işinizi halledebileceğiniz bir sonuç olur.

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Adam Lallana

Arkadaşım hiç mi takip etmiyorsunuz bu kadar hayati şeyi nası unutursunuz. Sıralamanıza yazık olmuş. Kusura bakmayın ama ösym bu kadar açık belirtilmiş bişeyde tekrardan başvuru açmaz.

Ah kardeşim başımızı duvarlara vuruyoruz kahrolduk resmen,çıkmadık candan ümit kesilmez eğer siz gibi halimizden anlayan arkadaşlar el verirse bir nebze hareketlilik olacak.
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Steelpecker

Arayıp başvuru bıraktım. Umarım işinizi halledebileceğiniz bir sonuç olur.

Ellerin dert görmesin kardeşim Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın düşmanıma bile,teşekkür ediyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

Ah kardeşim başımızı duvarlara vuruyoruz kahrolduk resmen,çıkmadık candan ümit kesilmez eğer siz gibi halimizden anlayan arkadaşlar el verirse bir nebze hareketlilik olacak.

Tamam yardım edicem ben de. Allahtan ümit kesilmez.

|
    |
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj
    evet arkadaşlar arayıp bi gerekeni yapsanız kaybedeceğiniz iki dakika ama diğer tarafta binlerce insan 1 senesini kaybedecek.mezun olup bilgisayar falan kullanmayan var internete girmeyen.geçen sene nisan sonuydu bu sene nisan başı yaptılar mal gibi kaldık haberimiz olmadığından.
  • Binbaşı
    1127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HerTOntK

evet arkadaşlar arayıp bi gerekeni yapsanız kaybedeceğiniz iki dakika ama diğer tarafta binlerce insan 1 senesini kaybedecek.mezun olup bilgisayar falan kullanmayan var internete girmeyen.geçen sene nisan sonuydu bu sene nisan başı yaptılar mal gibi kaldık haberimiz olmadığından.

Hocam suçu internette ösymde mezun senesinde arama avamlığında ara

• Yüzbaşı
    662 Mesaj
    Osymyi aradim bilgileri bıraktım, umarim uzatilir da 1 senen heba olmaz kardeşim dikkat etmek lazim bu tur seylere.

• Binbaşı
    1127 Mesaj
    :( üzüldüm lan

|
    |
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HerTOntK

Hocam suçu internette ösymde mezun senesinde arama avamlığında ara

ben suç aramıyorum biliyorum hata bu.kabul ediyorum ama geçen sene nisan sonundaydı ve her sene aynı zaman oluyo başvurular.1 sene heba olmasın diye uğraşıyorum yoksa suçsa suçlu biziz ama 1 şans istiyoruz
    |
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Başlığa bak Allahım ya sanki ölüm kalım meselesi. Bu işi böyle algılamanızı sağlayan sistemin içine edeyim ben yazık günah gençlerimiz ne halde...

Yine de bir mail atıcam sizin için.
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Destek verdim beyler ben basvurumu yaptim ama sizinde magdur olmanizi istemem

• Yarbay
    2862 Mesaj
    Up.Geçmiş olsun hocam.

• Binbaşı
    1054 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mi5skullanicisi

14 gün boyunca neden yattınız hocam sorumsuzluğunuz
  • Binbaşı
    1054 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mi5skullanicisi

bimere chpli bir arkadaş başvurmuştu bimere olumsuz sonuç çıkmıştı uzatılmayacaktır yazıyordu zaten
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.