Şimdi Ara

SİLİNSİN....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albayyusuf -- 5 Şubat 2021; 14:35:24 >

• bazi flash belleklerde yapiyor daha cok flash ile alakali bi durum. Bende sandisk var dedigin gibi takili olunca acilmiyor. Ama diger flashlarda sorun yok. Baska bi flash debedin mi. veya bu flashla daha once boyle bisey yasadinmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toshıbada var sandisk'te var önceden atıyorum aynı flashlar la ama şimdi olmuyor donma yapıyor. Aynı flashlarla laptopda deniyorum sıkıntısız oluyor ama masaüstünde olmuyor.
  • Ayni durum bende de var dedigim gibi laptopta sorun cikmiyor hatta diger bazi pc lerde de sorun olmuyor. Senin durumun farkli olabolir bios resetle bi. Bios pilini cikar bi 5 dk bekle bu arada bi kac kez power tusuna bas elektrik kalmasin. Belki duzelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albayyusuf kullanıcısına yanıt
    bs de donanım değiştirdiysen uyumsuz oluyordur. bir de flash diskin boyutu fazlaysa mesela 16 gblık falansa kaldıramıyordur. ama biosu resetle belki düzelir.
  • bi ihtimal ama klavyenizden olabilir bi klavyenizi değiştirmeyi denemenizi tavsiye ederim :)
  • bilgisayar kapalıyken tak sonra aç.
  • Arkadaşlar dediklerinizin hepsini yaptım sorun aynı devam ediyor. Öncesinde sorun yoktu şu 1 haftadır böyle anlamadım gitti aynı flash bellek aynı donanımlar sıkıntı nerede çözemedim gitti :/
  • arkadaşım valla bios pili son düşüncem pek bi işe yarayacağını sanmıyorum ama denemenden zarar cıkmaz. Pc kapalı durumdayken bios pilini sök(enerji kabloların kapalı cekili olsun pcden+ekran vga kablosu da dahil.) ardından pili çıkar pc yi açma tusuna bi kac defa bas cek bas cek yükleri boşalt. Ardından bi 3-4 dk sonra tak pili aç pc yi bakalım işine yarıcak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokay6767

arkadaşım valla bios pili son düşüncem pek bi işe yarayacağını sanmıyorum ama denemenden zarar cıkmaz. Pc kapalı durumdayken bios pilini sök(enerji kabloların kapalı cekili olsun pcden+ekran vga kablosu da dahil.) ardından pili çıkar pc yi açma tusuna bi kac defa bas cek bas cek yükleri boşalt. Ardından bi 3-4 dk sonra tak pili aç pc yi bakalım işine yarıcak mı

Yok hocam aynı durum
  • valla hocam son caremdi aklıma gelmiyor bişi çözümü bulursan bilgilendirebilir misin beni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokay6767

valla hocam son caremdi aklıma gelmiyor bişi çözümü bulursan bilgilendirebilir misin beni?

Tabikide hocam.
    doanım aynı usb aynı o zaman ya biosunu güncelledin değişik bir bios ya da usbnin içinde ne varsa o bu soruna yol açıyor. başka usb dede bu sroun var mı ?
  • Arkadaşlar tam tahmin ettiğim gibi format atmakta kullanmış olduğum yazılımdan dolayı böyle bir sorun yaratmaktadır.

Low format factory adlı program ile formatlayınca düzeldi.

Böyle sorun yaşayan başka arkadaşlar var ise deneyebilirler
    teşekküre gerek yoktu :D
  • Ne gibi abi :D
    yardımımız dokunmadı sanırım ?
  • OLdu OLdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.