Şimdi Ara

Silinen dosyayı geri almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Silinen dosyayı geri almak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    69 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın bilgisayarı açılmıyormuş , bilgisayarcıya götürmüş harddiski almışlar dosyaları yedeklemek için d ye atmışlar ama kısayol olarak hepsi bu arada o önemli dosyalar gizli dosyaymış hepsini atmış gizli dosyada dahil hepsi kısayol olarak gözüküyor. C yi silmiş formatlamış. Şimdi o kısayol olan dosya lazımmış önemliymiş ama bir türlü bulamadık geri yükleme noktalarına baktık oda bugünün tarihini gösteriyor geride yüklenmiyor ne yapmalıyız ? Kurtarmak için bir program vs. varmıdır acaba ? Şimdiden teşekkürler.

|
    |

Orijinalden alıntı: FancyDevil

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın bilgisayarı açılmıyormuş , bilgisayarcıya götürmüş harddiski almışlar dosyaları yedeklemek için d ye atmışlar ama kısayol olarak hepsi bu arada o önemli dosyalar gizli dosyaymış hepsini atmış gizli dosyada dahil hepsi kısayol olarak gözüküyor. C yi silmiş formatlamış. Şimdi o kısayol olan dosya lazımmış önemliymiş ama bir türlü bulamadık geri yükleme noktalarına baktık oda bugünün tarihini gösteriyor geride yüklenmiyor ne yapmalıyız ? Kurtarmak için bir program vs. varmıdır acaba ? Şimdiden teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: FancyDevil

pm atınız.

bu arada abuk sabuk sözüm ona veri kurtarma yazılımları kullanmayınız. Ayrıca veri kurtaracağınız bilgisayarı açmayınız.

Çünkü bilgisayar verileri gelişi güzel sektörlere yazar. Veriler yüzeysel silinsede aslında ayna görüntüsü halen kalır. Taki siz bilgisayarı açık tutana kadar. işletim sisteminiz tesadüfen o sektörlere veri yazarsa kurtarma şansınız azalır..
    |
    |

Yönetim sorunu çözmeden paylaşımlarımı durdurma kararı aldım.

Hepinizden kendi adıma özür dilerim

Duyurulur.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.