Şimdi Ara

Silinebilir SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4810 -- 22 Aralık 2017; 23:57:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dikkat!

Forumdaslarimizin Bigisine

Bu arkadasin cihazini almadan once, sordum ilanda bahsedilen gibi temiz mi?

-Sadece kapaginda cizik var dedi.

+Eger kamerasinda ve ekraninda cizik varsa geri gonderirim dedim.

-Kabul ediyorum dedi.

Cuma gunu elime ulasti. Ekranina uydurma cam filmi takmis. Cikardim kontrol ettim. Ekraninda cizik ve kamerasinda da cizilme soz konusu oldugunu dile getirdim. Once mesajlastik sonrasinda kayit olmamasi icin aramayi tercih etti. "Liseliler gibi mesajlasmayalim ondan aradim dedi" Sonrasinda ekledi 2 yillik telefon ne bekliyorsun dedi. Konustuklarimizi hatirlattim. Kabul etti almayi. Yarin (C.tesi) gonderecegimi belirttim. PTT kargo tercihimdir dedi. P.tesi gunu paran elindedir dedi. Bugun (P.tesi) 13.00 a kadar bekledim para gelince ayni gun kargolayacaktim.

Aradim kendisini ve can alici konusmalar..

Diyanet islerinde calistigini soyluyor ama nasil konusacagindan haberi yok.

1.Karsinda siz diye hitap edene kocum diye hitap edilmez

2. Delikanlilikta sozden donmek namertliktir

3. Ya sen cizmissen diyerek malinin arkasinda durmadi.

4. P.tesi ucreti gonderecegini soyleyen satici gitmis yerine Once kem kum sonrasinda malim gelmeden parayi iade etmem dedi.

5. Ses kayitlarimizi yayinlayacagini da belirtmekten mahrum kalmadi.

Lutfen yayinla.

Sakin ola merak etmeyesin. Bu yalan hayatin bir de ebediyeti var.

Diyanette calistigni soyledin. Kuranda ac oku. Allah bir tek kul hakkini af etmiyor.

Sana hakkim haram, kan olsun. Hic merak etme cikar senden.

Hasbiyellah

Ilanda tertemiz dedigin telefon, ilk konusmamizda kapagi cizik oldugunu belirttin. Sonrasinda elime gecince hem kamera hem de caminin cizik oldugunu gordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kıymetli Kardeşim, telefonumu gönderiniz, paranızı aynı saatte hesabınızdan alınız. Yazdıklarınızı okumaya lüzum yoktur.
    Birbirimizi kırmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranınKarası

Kıymetli Kardeşim, telefonumu gönderiniz, paranızı aynı saatte hesabınızdan alınız. Yazdıklarınızı okumaya lüzum yoktur.
    Birbirimizi kırmayalım.

Telefonda kocumlu konusuyordun simdi kiymetli kardes mi olduk.

Tekrar soyluyorum. Cuma gunu aksam saatleri telefonda gorustugumuzde, Yarin gonderince parami gonderecek misin dedim. Ptt kargo ile gondermenizi tercih ederim dediniz. P.tesi gunu paraniz hesabinizda demediniz mi?

Son konusmamizda, ben gonderdigimde cizik yoktu kamera ve ekraninda demediniz mi?

Ilanda kaliteli kapak gonderecegim dediniz siyah kapak fotosu eklediniz. Gonderdiginiz kapak bile beyaz kalitesiz bir koruyucu telefonda sabit durmuyor.

Bunca yanar donerlikten sonra sen olsan kendine guvenir misin?

Ayni gun gonderimi kabul ediyorsan gonderirim. Nasil konusmussak oyle. Bende yalancilik, kirk ayaklik olmaz. Bu senin isin.

Aksi taktirde ilk yorumumda belirttigim gibi, haksiz kazanc sagladigin icin. Yuce adalete Allah a havale ettim. Cocuklarindan ciksin. Haram olsun.

• Kıymetsiz Kardeşim, telefonumu gönderiniz, telefonu teslim aldığım saatte paranızı hesabınızdan alınız. Bu kadar terane ne için kopuyor anlamak mümkün değil, telefonunu beğenmedi iseniz geri yollarsınız, biter. ahlaksızlığa lüzum yoktur. Beni tüm kanallardan WhatsApp-telefon-forum vs yolları ile taciz etmeyi de bırakın artık lütfen.
    Birbirimizi kırmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranınKarası

Kıymetsiz Kardeşim, telefonumu gönderiniz, telefonu teslim aldığım saatte paranızı hesabınızdan alınız. Bu kadar terane ne için kopuyor anlamak mümkün değil, telefonunu beğenmedi iseniz geri yollarsınız, biter. ahlaksızlığa lüzum yoktur. Beni tüm kanallardan WhatsApp-telefon-forum vs yolları ile taciz etmeyi de bırakın artık lütfen.
    Birbirimizi kırmayalım.

Sen ne piskin utanmaz insansin. Cizik mali saglam diye gondereceksin. Fark etmedik diyeceksin. Paraniz P.tesi hrsabinda diyeceksin. P.tesi oldugunda da,ben gonderdigimde telefon temizdi diyeceksin. Ya sen yapmissan tarzinda ima edeceksin. Simdi de once cihazi gonder diyeceksin.

Cizik cihazi ter temiz basligiyla ilan acan kisi ahlaksizdir.

Bu kisinin sozune guvenilmedigi icin once cihazi gonderme soz konusu olamaz.

"Su cizikler yoktu paranin yarisini gonderirim" demen buyuk ihtimal.

Ilan verirken siyah kilif ekledin onu bile gondermedin. Sen yuzsuz ahlaksiz birisin.

Yarin PTT de cekerim takip nosunu gonderirim sende parayi gonderirsin. Ha yok illa mal gelecek diyorsan son lafimi zaten dedim.

Sen kalkip insanlari dolandiracaksin sonrada vay efendim yazdigimiz icin taciz ithaminda bulunacaksin. Git savciliga basvur taciz ettiysem. Ses kayitlari yayinlayacagim demistin. Yayinla da ahlaksizligini herkes gorsun. Adi insan. Haram kan olsun cocuklarindan ciksin. Allah beter etsin seni

• Senden mali alirken once parayi gonderdim. Sende once parayi gondereceksin ya da ayni gun gonderim yaoacagiz.

Cizik mali saglam diye satmissin zaten. Sen benden durust olamazsin.

• Ses kayitlari yarin yayinlanacak. Allah belani verecek. Alma mazlumun ahini cikar aheste aheste

• Telefon geldiginde P.tesi urun gonderirim parasini da P.tesi yatirirsiniz kabul mu? KABUL dediniz. Simdi aksini soyluyorsunuz. Tum kayitlar var simdide yalan de. Merak etme kurumunda da bulacagim seni. Senin ahlaksiz dolandirici oldugunu bilmeliler.

• Yazdıklarınızı okuyamıyorum bloklanmışsınız,
    ödemenizi yapabilmem için iban numarası yollayınız. telefonum kargoya teslim edildi mi acaba? Telefonumu acilen gönderir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4810 -- 12 Aralık 2017; 11:21:30 >

• Telefonumu forum üzerinden satın alan bu beatifulwinners nikli şahıs, çizik vs bahaneler üreterek parasını geri istemektedir, ben ise telefonumu gönderin paranızı ödeyelim desem de hâlâ telefonumu kargoya vermeye razı olmuyor. Ve sürekli beni her kanalı kullanarak taciz ediyor. Neden olduğunu bilmiyorum ama telefonu gönderse parasını alacağını biliyor.

• Vay be piskinligin bu kadari.

Ayni gun gonderim yapacagiz diye anlastik ses kayitlarinda var.

Urunu ilana koydun tertemiz sorunsuz garantili basligiyla.

Bir kac gun garantisi kalmis. Telefonda konustugumuzda ilk etapta kapakta cizik oldugu sen belirttin sen.

Telefon elime ulasinda diger kusurlarini soyledim. Ukalaca "2 yillik telefondan ne bekliyorsun kardesim" dedin. Kayitlarda mevcut.

Kusursuz diyerek satan sonrasinda kapakta cizik oldugunu soyleyen. Ekranda ve kamerasinda cizik oldugunu soylemeyen. Ayni gun para ve kargo teslimi diyerek anlasip sonrasinda once kargo bekleyen sahisa bu yalanlarindan sonra kim inanir. Kim?

Bu arada kimseyi bloklamadim. Parami gonder urunu ayni gun kargoya vereyim.

Ben sana bit kere guvendim. Kusurlu mali kusursuz diye satip ukalik ettin. Terbiyesiz. Sms attim ibani istedigin uzere.

Yarina kadar bekleyecegim. Gondermezsen ayni sekilde. Calistigin kurumda da ne halt oldugunu dile getirecem.

• Telefon ucreti iade edildi. Gun icinde ayni sekilde kargolandi. Mesele kapandi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.