Şimdi Ara

Silinebilir. Mükerrer konu. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
4
Favori
10.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uyumludur.
  • hur_82 H kullanıcısına yanıt
    Birkaç mesaj geride SAVIAR arkadaşımız geçici çözümü yazdı onu deneyin.

quote:

Orijinalden alıntı:

Arkadaşlar sizin için teknik destek ekibinden bir arkadaşla görüştüm. Tam da tahmin ettiğim gibi bir server güncellemesi yapılıyormuş. O nedenle sorun yaşayan arkadaşların şu ayarı yapmalarını söyledi:

-www.mytotalconnectcomfort.com adresine gidin
    - Hesabınıza giriş yapın
    - Hesabım sekmesine gelin
    - Profil düzenlemeyi seçin
    - Dil seçimini Türkçe yerine İngilizce olarak seçin ve gönder diyin
    - Uygulamaya tekrar giriş yapın

• Zebza kullanıcısına yanıt
    gözümden kaçmış denedim şimdi uygulamadan sorunsuz giriş yaptık bakalım hadi hayırlısı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Hocam fotoğraf paylaşımlarınızı lütfen [simage][/simage] kullanarak yapın, aksi halde tüm sayfayı görseller kaplıyor.

Açıkçası ben çok düzgün kesmekle uğraşmadım. Mutfakta ambalaj kesmek için kullandığımız bir makas vardı onunla hallettim, nasıl olsa kombinin orda görünmeyen bir yerde kalıyor diyerek.

Gönderdiğiniz fotoğraflarda kablo yuvaları açıkça görünüyor. Zaten kabloyu dışarıdan bu şekilde veremezsiniz, özellikle ürünün duvara sabileneceğini düşünürsek hiç mantıklı değil.

İlgili montaj yuvalarını aşağıda sizin için işaretledim. Kabloyu montaj plakası içerisinden gösterdiğim yerlerden geçirmeniz gerekli.

FOTOGRAFTAKİ KABLO ALET BERBER Mİ GELİYOR YOKSA BİZ EKSTRADAN MI ALIYOZ

• Selamlar, mobil uygulama üzerinden hedef sıcaklığı mevcut sıcaklığın üzerine çıkarmama rağmen 4-5 dk içerisinde etki ediyor veya hiç etmiyor. Bazen alev sembolü görünmesine rağmen kombi çalışmıyor. Mobil uygulamayı efektif kullanabilen var mı?
  • İyi günler.Honeywell Modülasyonlu Akıllı Termostat Y87RF2008+RFG100 termostatı Viessman Vitodens 100 kombimde kullanmak için aldım.Yetkili servis gelmesine rağmen bağlantıyı yapamadı.Resimde anlaşılıyor mu bilemiyorum ama X21 isimli bo sokete uygun bir giriş bulmam gerekiyor.bu konuda bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilirse olabilirse çok sevinirim.
  • bağlantı soketi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zukerman -- 23 Aralık 2015; 15:43:35 >
  • zukerman Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende aynı termostatı aynı kombiye bağladım, Viessmann genel müdürlük ile görüşün sizi yerel bayiye yönlendirirler.

Ben bu şekilde ara bağlantı kablosunu ücretsiz aldım, ara adaptör kablosu üzerindeki 1 ve 2 No.lu uçlara bağlanıyor.

Kablo resmi linktedir http://www.e-shopheating.co.uk/wp-content/uploads/DSC_0620-Edit.jpg
  • Çok teşekkür ederim.Bakalım inşallah Edirne' de bulabilirim adaptör kablosunu.1 ve 2 No.lu uçlar kombi üzerindeki o dörtlü soket sağ tarafındaki ilk ikisi oluyor di mi?
  • Genel merkezi ve Edirne de bulunan yetkili servisi aradım ikisi de bu konuda ağız birliği etmişçesine yapabilecekleri bir şey olmadığını söyledi.acaba oraya uygun bir klemens bulunabilir mi yada başka bir çözüm?
  • arkadaşlar Y87RFC2032 modelini aldım. Ama bu elektrik şalterine nasıl bağlanacak onu öğrenmeye çalışıyorum. normalde priz bağlamışlığım var ama hiç şalter bağlamadım yardımcı olmanız mümkünmü bu konuda
  • zukerman Z kullanıcısına yanıt
    Bence genel müdürlüğü arayıp ısrar edin, başta bana da anlamamazlıktan geldiler çünkü yetkili olmayan özel servis zannederek yok diyorlar.

Son kullanıcı olduğunuza ikna edin, " Dış sıcaklık sensörü kablo demeti " olarak biliyorlar kabloyu.

Alabilirseniz üzerinde 1 den 4 e kadar numaraları var.
  • murattiss M kullanıcısına yanıt
    Ayni durumla bende karsilastim,viesmann vitpend 100w modeli klepss yokmus istanbul maltepede nerde temin edebiliri.Honeywell servislerinde var mi,acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendercan -- 23 Aralık 2015; 22:12:31 >
  • vendercan V kullanıcısına yanıt
    Viessmann Vitopend için kabloya ihtiyacınız yok çünkü modülasyonlu termostat kullanamazsınız.

On/Off termostat kullanabilirsiniz onun için bağlantı yeri hazırdır kombinizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattiss

Viessmann Vitopend için kabloya ihtiyacınız yok çünkü modülasyonlu termostat kullanamazsınız.

On/Off termostat kullanabilirsiniz onun için bağlantı yeri hazırdır kombinizde.

honeywell sitesinde uyumludur yaziyor,yanlis mi aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendercan -- 23 Aralık 2015; 22:20:00 >
  • kombinin ici bunun aynisi modulasyonlu olan buna takilmaz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendercan -- 23 Aralık 2015; 22:23:07 >
  • Honeywell websitesindeki uyumlu oldugunu soyluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendercan -- 23 Aralık 2015; 22:29:49 >

• bende de aynı kombi var bende bugün modülasyonsuz olanın siparişini verdim. bu videoda vitopend 100 için nasıl montajının yapılacağını detaylı anlatmışlar bilginizehttps://www.youtube.com/watch?v=ZH_QbtIoukM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateon1 -- 23 Aralık 2015; 22:35:25 >
  • Istanbul honeywellin tuna service var bugun gediler sizinki uyumsuz dediler gittiler sonra telefon actilar klems gerekli dediler bir daha gelcez dediler.Aldigim urun uygun degil mi?Yoksa bilgisiz servis mi?
  • dediğim gibi bende vitopend 100 kullanıyorum evet honeywell sitesinde bende aynı ibareyi gördüm ve araştırdım. diğer vitopend 100 kullananlar da modülasyonsuz almış. madem öyle bende işimi şansa bırakmayım dedim modülasyonsuz aldım. birde klemens falan ne için lazım anlayamadım. verdiğim linkteki video da gayet basit şekilde montajı yapılıyor diye gözüküyor. bende yarın yapıcam montajını inşallah sorunsuz atlatırım. bende elektrik bağlantısını şaltere nasıl yapacam diye araştırma yapıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.