Şimdi Ara

silinebilir daha paylaşım yapmıyacagım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Pixel6

Pro Config Satışlarım Başladı..

Pro Config nedir allam allam kafalara gel. Bir de inanıp satın alan da çıkar şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albatraoz

quote:

Pro Config Satışlarım Başladı..

Pro Config nedir allam allam kafalara gel. Bir de inanıp satın alan da çıkar şimdi

lol +1
  • Config satışı mi milletten para kapicak yer kalmadı simdi böyle seylere mi başladınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kime göre,neye göre pro config kendi configin mi? pro oyuncuların configini arayan olursa twitch adreslerine girsinler orada download linkiyle paylaşıyorlar zaten.
  • quote:

malum siteye hayatında bakmadıgın cok belli bos insanlar değiliz birader.3 bin saat var su oyunda kalkıp 2 key için forumdakilerimi kekliyecegim ? Onu gectim para ihtiyacım mı varda bole bişey yazdım tanıyormusun ki beni kafana gore foruma yazı yazıyorsun ?

Paraya ihtiyacın yoksa neden parayla satıyosun?

Başka foruma abicim , bu forumda böyle insanları sevmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pkmn

Kime göre,neye göre pro config kendi configin mi? pro oyuncuların configini arayan olursa twitch adreslerine girsinler orada download linkiyle paylaşıyorlar zaten.

Bunu yazmak için gelmiştim. Adamlar neden para icin configlerini paylassinlar ki? Pro sonuçta adamlar bunları gozetmezler. Ilk defa gördüm böyle bir ilan içeriği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bişe yazmadan şunu şuraya bırakıyorum ..
     silinebilir daha paylaşım yapmıyacagım
  • quote:

Hiç bişe yazmadan şunu şuraya bırakıyorum ..

Tamam dostum sen git o sitelerde sat o zaman pro configini , biz buradaki kardeşlerimize paralarını boşa harcatmayız.
  • HilmiKesk H kullanıcısına yanıt
    Gördüğün üzere kaldırdım.Fakat sunu anlamadım main donanım haber acc den +1 vermek nedir :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pixel6 -- 10 Nisan 2015; 21:41:26 >
  • quote:

Hiç bişe yazmadan şunu şuraya bırakıyorum ..

Hocam gözünüzü seveyim yaşını başını almış adamsınız diye düşünüyorum 2-3 çakal parayla config kakalıyacam diye sizde mi bulaşıyorsunuz.

Tüm pro oyuncuların configini internette bulabilirsiniz.Kaldı ki adamlar kendileri paylaşıyorlar twitch,esea,twitter gibi hesaplarında download linkleri var configlerinin.

• Pkmn kullanıcısına yanıt
    Bu uslupla cevap verip farkını ortaya cıkardıgın icin cok teşekkür ederim.Dogru soyluyorsun ve sonuna kadar haklısın.Ben aldım denedim ve oyun icinde sol uste kayan yazılar olsun alias komutları ile macro atama olsun yine bind tusları ile cross değiştirmek olsun benim hosuma gitti ve paylastım.Keske paylaşmaz olaydım cunku senin gibi konusan kimse olmadı hepsi kişileri bozma peşindeler.Benim hatam kaldırdım zaten...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.