Şimdi Ara

Silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
5
Favori
2.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emreerol19

quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

olurya sıkıntı etme bende günlerdir dükkanda Z raporu alamiyorum. hangimizin basina gelmedi ki

Z raporu ne

Yazar kasada gün sonunda alınması gereken yasal fiş bilgisi ( küçük fatura sonlandirma)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gmt_one

kız kezonun önde gideni ya ne doğru kızı.karşıdakini tanımadan daha arada bir şeyler olmadan ona bağlanmak,düşünmek hayaller kurmak çok zararlı gerçekten çoğunlukla hüsranla bitiyor

Bence kezbanlık keko bu tarz kavramlar aşağılayıcı ve sonradan uydurulmuş şeyler sana göre kezban ona göre hayatının kadınıdır orda keko dedfim bende özür diliyorum burdan

kezoyu lafın gelişi yazdım yukarıda da yazmışsınız diye.afedersin de böyle davranan kızdan kimseye hayır gelmez tabi ilerde olgunlaşır değişir belki bilemem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gmt_one

kız kezonun önde gideni ya ne doğru kızı.karşıdakini tanımadan daha arada bir şeyler olmadan ona bağlanmak,düşünmek hayaller kurmak çok zararlı gerçekten çoğunlukla hüsranla bitiyor

Bence kezbanlık keko bu tarz kavramlar aşağılayıcı ve sonradan uydurulmuş şeyler sana göre kezban ona göre hayatının kadınıdır orda keko dedfim bende özür diliyorum burdan

Yok bro senin keko demene alınmadım. Ama sevdiğim kadın hakkında (umrunda olmasam da) böyle konuşulması hiç hoş değil.

• Asla bağlanmayın kardeş terbiyemi bozdurma(bozuk gerçi de kaldıramayacağın laflar yeme şimdi) ilk kez yaşadığın olaydan nihai bir karar çıkarma...
  • quote:

quote:

quote:

olurya sıkıntı etme bende günlerdir dükkanda Z raporu alamiyorum. hangimizin basina gelmedi ki

Z raporu ne

Yazar kasada gün sonunda alınması gereken yasal fiş bilgisi ( küçük fatura sonlandirma)

bilgilendirme için sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ouroboros

Asla bağlanmayın kardeş terbiyemi bozdurma(bozuk gerçi de kaldıramayacağın laflar yeme şimdi) ilk kez yaşadığın olaydan nihai bir karar çıkarma...

İlk kez olduğunu kim söyledi acaba? Hı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skrillrex

quote:

Asla bağlanmayın kardeş terbiyemi bozdurma(bozuk gerçi de kaldıramayacağın laflar yeme şimdi) ilk kez yaşadığın olaydan nihai bir karar çıkarma...

Eyvallah ilk olmasın, ama bu işin bir sonu yok; nihai kararlar vermek illaki zarara. Velev ki sen bu lafı ciddiye almadın, en umulmadık kişiler en derin inançları bile sarsar "Kİ" bir erkek ve bir kadın arasındaki çekim kuvveti tüm kuralları hiçe sayar. Kaldı ki kendi bahtsız tavırlarınla geneli kapsar yargılar edinmişsin, sen daha bu yoldaki adımda ilksin gözünün gördüğü ufukta dahi değil bu işin sonu, ister bu saatten sonra uy kurallarına "bağlanma" kullan at insanları bir kenara ve korku içeren bir şüpheyle yaşa. Kızın tavrı belli, yaşınız belli, seni geçtim kız kimlik bunalımında süngerin teki! kimi örnek alıyorsa işinin ehli, etrafımda var bolca böyle kopya, sen asıl olanı ara. Hadi eyvallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skrillrex

quote:

Eyvallah ilk olmasın, ama bu işin bir sonu yok; nihai kararlar vermek illaki zarara. Velev ki sen bu lafı ciddiye almadın, en umulmadık kişiler en derin inançları bile sarsar "Kİ" bir erkek ve bir kadın arasındaki çekim kuvveti tüm kuralları hiçe sayar. Kaldı ki kendi bahtsız tavırlarınla geneli kapsar yargılar edinmişsin, sen daha bu yoldaki adımda ilksin gözünün gördüğü ufukta dahi değil bu işin sonu, ister bu saatten sonra uy kurallarına "bağlanma" kullan at insanları bir kenara ve korku içeren bir şüpheyle yaşa. Kızın tavrı belli, yaşınız belli, seni geçtim kız kimlik bunalımında süngerin teki! kimi örnek alıyorsa işinin ehli, etrafımda var bolca böyle kopya, sen asıl olanı ara. Hadi eyvallah.

İbret aldım. Eyvallah bro.

• 16yaşındayım dan sonrasını okumadım
  • şimdi gözüm yemedi okurum
  • bir kızın üzerine bu kadar düşersen böyle olur. Afedersiniz göt tavan yapar. Seni bırakır 1,90 kaslı erkek avına çıkar. Ama durun sizi bırakmaz çünkü ilgi ister o, başka türlü yapamaz. Bir yandan siz onun egosunu okşarsınız diğer yandan kız, beyaz atlı prens arar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

bir kızın üzerine bu kadar düşersen böyle olur. Afedersiniz göt tavan yapar. Seni bırakır 1,90 kaslı erkek avına çıkar. Ama durun sizi bırakmaz çünkü ilgi ister o, başka türlü yapamaz. Bir yandan siz onun egosunu okşarsınız diğer yandan kız, beyaz atlı prens arar.

Bilmiyorum beyler.Hiç bişeybilmiyorum. Tek bildiğim şey ben onu halen seviyorum.
  • miken sevilir seven mikilir

• quote:

Orijinalden alıntı: 4004

miken sevilir seven mikilir

Bu yasayı değiştirmek gerekli. Bi referandum iyi giderdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

su uzun yaziyi alintilayan arkadasim :

+1
    otobuste kitap okumus kadar oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 9 Nisan 2013; 9:52:57 >
  • Hiç parmakların ağrımadı mı be kardeşim ?
  • "Evet beyler anlatıyorum. 16 yaşındayım" bundan sonrasını okumadım

• olur öyle

• Bir ara zebani-zindan muhabbetine dönecek diye korktum.

• quote:

Ve 1 ay 17 gün sonra beyler (19.02.2013 - 04.04.2013) tarihleri arasında şunları anladım.

1-) Bi kıza asla bağlanmayın beyler.

Şurası gözüme çarptı okumadım daha. Yeni nesilden umudumu yavaştan kesiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.