Şimdi Ara

silinebilir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alet oyunda iken durduk yere oyundan çıkıyor ve restart atiyor ... bunun cozumu nedir bilen varmi?? Tableti @hasan aktas adli kullanicidan aldim ve aldigim gunden beri ne cep telefonunda mesajlara cevap veriyor ne cagrilara bakiyor nede burdan attigim mesaj ve yaptigim alintilara bakiyor.. sattiktan sonra birkez kendisine ulasipta bu sorun nedir diyemedim.

Dedigim gibi oyundan cikiyo ve restart atiyor durduk yere. Cihazi unlocked yapmis Ben almadan once , romda atmis sanirim. Sorun ne , nasil duzelir bilmiyorum. Yardim edebilecek biri cikarsa cok sevinirim.. alet:tf300t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inistanbul -- 8 Ekim 2012; 2:09:27 >

• hocam asusun sitesinden kendi orjinal yazılımını indir kur düzelir; nasıl yüklendiği indirdiğin dosyada yazıyordur diye tahmin ediyorum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onadron

hocam asusun sitesinden kendi orjinal yazılımını indir kur düzelir; nasıl yüklendiği indirdiğin dosyada yazıyordur diye tahmin ediyorum ;)

Cihaz unlocked yapılmış ise kesinlikle Asus'un sitesinden kurmayın romu çünkü yanlış hatırlamıyorsam o şekilde kurduğunuzda hard brick oluyordu yani boot ekranında takılıp kalıyordu alet.İnternet üzerindeki custom romlardan herhangi birini kurup deneyebilirsiniz.Fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz ya da wipe yapabilirsiniz.Sitelerde bu işlemlerle ilgili kılavuzlar mevcut.İngilizceniz varsa bu site üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: .dream.

quote:

Orijinalden alıntı: onadron

hocam asusun sitesinden kendi orjinal yazılımını indir kur düzelir; nasıl yüklendiği indirdiğin dosyada yazıyordur diye tahmin ediyorum ;)

Cihaz unlocked yapılmış ise kesinlikle Asus'un sitesinden kurmayın romu çünkü yanlış hatırlamıyorsam o şekilde kurduğunuzda hard brick oluyordu yani boot ekranında takılıp kalıyordu alet.İnternet üzerindeki custom romlardan herhangi birini kurup deneyebilirsiniz.Fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz ya da wipe yapabilirsiniz.Sitelerde bu işlemlerle ilgili kılavuzlar mevcut.İngilizceniz varsa bu site üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

hocam uğraşamadım valla ingilizce oku falan filan servise verdim gitti.. yazılımını eski haline getirebilirmisiniz dedim, evet dediler. zaten servis yakında sayılır elden verdim elden alıcam. bu arada cihaz unlocked idi ama seri numarasından bakınca garanti gözüktüğü için garanti dahilinde yapılıyor, yani bootloader kilidi açılıp rom atıldı diye garanti dışı kalmış muamelesi olmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.