Şimdi Ara

silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lion35 -- 6 Aralık 2009; 16:18:16 >

• Hayırlı olsun @lion35. İyi günlerde kullanın. Konu ettiğiniz makina hafızam beni yanıltmıyorsa 2005 sonuna doğru çıkmış dSLR/Like sınıfı bir fotograf makinası. 5 mpx -12x zoom + video çeker.
    Elbette 2. el bir makina alırken bazı şeylere dikkat etmek gerekir. Ama aldığınız fiyatc ta atla, deve olmadığı için hele bir kullanın, acemiliğinizi atın, bazı fotografçılık temellerini, terimlerini öğrenin ve bu işe merak sararsanız zaten bu makina sizi kesmeyecek, daha bilgili olarak yenilerine yönelirsiniz. Tekrar iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.....
    quote:

Orijinalden alıntı: lion35

bi arkadaşımdan canon s2 cihazını ve yanın da 4 tane 2500ma. lik pil ve şaj cihazını 170 tl ye aldım....

sadece fotograf makinesini verdi yanında hic bir aparatı yok yani...

sizce nasıl iyi almışmıyım fot. makinelerden pek anlamıyorum..da :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipekkan -- 28 Eylül 2009; 19:48:18 >

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lion35 -- 6 Aralık 2009; 16:19:27 >
  • O fiyata çok çok iyi. Arızası falan yoksa parayı güzel harcamışsın.
    Benimde makine alırken yaptığım şey sıfır özelliksiz makine almaktansa, ikinci el daha özellikli ve ucuz makine almak.
    En güzelini yapmışsınız.
  • fiyat gayet güzel.
  • 170 lira nedirki.. arızası yoksa beleş bile denir :D
  • .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lion35 -- 6 Aralık 2009; 16:19:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.