Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Whowert is back

Bir iki yanlışınız dışında Q80t güzel bir tercih olmuş. 10 bin ve 15 taksit açısından yani. Geçen sene 11 binlere Q80r alan olmuştu da ondan.
    Yanlış olan Q80r , xf9005 ten daha iyi bir tv. Çoğu yönden yani. Q70r xf in direkt rakibi.
    Ayrıca xf9005 kaliteli panel demek goreceli olabilir zira sorunlar yaşayan çok kullanıcı oldu. Mesela kumlanma.Bariz clouding vs. xf90 konusunda fazlaca görebilirsiniz.
    3. hatanızda var ama oledlerle aranızı tam bilmediğimden söylüyorum. Eğer Oled 10k ve altına Oled alma şansınız vardıysa ve almadıysanız yanlış yapmışsınız. Her halükarda b9 ve c9 daha iyi tv ler.Tabi kullanım senaryonuzu bilmeden bunları söylüyorum eğer yogun kullanıcı iseniz tabii ki de doğru olanı yapmışsınız.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Alıntıları Göster
    Hocam xf9005 panel olarak Q80r ya yakın dedim aynı ayarda demedim.Gündüz ışık alan bir evde Q70in parlaklığı yetersiz kalacaktır.7-8k arasında xf9005 ayarında parlaklığa sahip TV yok.
    B9sla da baktım ama evde çocuk var Disney izlemekden yakardı o paneli.
    10 bin bandında en iyi görüntüyü b9 sunuyor fakat Q80ra arasında bariz olağan üstü fark yok.Q80r daha parlak risk yok siyah dengesi olarakda iyi Q80r.Yanma riski olmasa B9 alırdım
    Forumda LG satıcısı Burak bey B9 ile ilgili bilgi verdi niyetlendim ama çocuk olduğu için almadım onada teşekkür ederim ilgisi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 27 Temmuz 2020; 9:18:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen hafta tercihimi B9 SLA dan yana kullandım. Bir hafta boyunca Mediamarkt, Teknosa Vatan vb. mağazalarda teşhir ürünlerini görüp inceledim. Ayrıca bu siteden ve internet üzerinden çok araştırma yaptım. Uzun süre TV izleyen biri değilim. TV de oyunda oynamam. Ama akşam eve geldikten sonra, film ya da dizi seyrederim. Seyrederken istediğim özellikler, canlı görüntü ve ses düzeninin iyi olmasıydı. Ayrıca lg oled i tercih etmemde TV kumandasının rolü büyük oldu. lg almasaydım Sony ya da Samsung alacaktım. Her markanın artısı ve eksisi var bence. Önemli olan sizin kullanım şeklinize göre bir tercih yapmanız.
  • Hocam hayırlı olsun 😊
    Samsung uğraştırdı seni biraz ama yine kaliteyi ve doğru adresi bulmuşsun.. Ben de Q80r alarak süreci sonlandırmıştım biliyorsun.. Şimdi şehir dışındayım televizyonumu özledim.. Gittiğim yerlerdeki tv'ler bana hiç tv gibi gelmiyor 🤔
    Kazasız belasız kullanın inşaAllah..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Hocam hayırlı olsun 😊
    Samsung uğraştırdı seni biraz ama yine kaliteyi ve doğru adresi bulmuşsun.. Ben de Q80r alarak süreci sonlandırmıştım biliyorsun.. Şimdi şehir dışındayım televizyonumu özledim.. Gittiğim yerlerdeki tv'ler bana hiç tv gibi gelmiyor 🤔
    Kazasız belasız kullanın inşaAllah..
    Sağol.
    Bu samsunga verdiğim son şans :) TV kalitesinden kuşkum yok.Teşhir sıkıntılı bir cihaz göndermesinlerde.

@Dallas sağolsun çöp ıps cips fındık fıstık yaza yaza ıps e bakamaz oldum. Sayesinde Va panellere devam ediyorum:)

• Biraz zamanım var; iade süreci, paranın üzerini tamamlamam vs derken 3-4 ay geçecek gibi.
    R serisi cihazlar piyasadan kalkmaz umarım? R serilerinin daha iyi olduğu okuyorum her yerde..

• Neredeyse tüm konu başlıklarına girdiğim vakit hep aynı şeyi görüyorum. Olay bir yerden başlıyor sonra alıp başını farklı farklı yerlere gidiyor.
    Burada bir kez daha sormak istiyorum.

Xbox one x oyun için - kendi tarayıcısından film ve maç izleyebileceğim net bir model var mıdır ? Fiyat olarak 8 Bin-8.500 arası...
  • Yeni gelen Samsung 80ra da çerçevede çatlak çıktı Q60 faciasından sonra ya bana denk geliyor yada Samsung ayıplı mal satıyor bu nedir abi.Bayiye verdim servis raporunu bakalım inş değişim olacak

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 28 Temmuz 2020; 15:13:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Yeni gelen Samsung 80ra da çerçevede çatlak çıktı Q60 faciasından sonra ya bana denk geliyor yada Samsung ayıplı mal satıyor bu nedir abi.Bayiye verdim servis raporunu bakalım inş değişim olacak

Geçmiş olsun hocam üzüldüm.

• şubat kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Sanki orası yapıştırılmış gibi..

• İşlem görmüş sanki tv .

Tekrar geçmiş olsun, bayi ile görüşebildiniz mi? İade edebilecek misiniz?

• Bayi ile görüştüm .Samsung'a attı resimleri .yarına cevap gelir dedi.Deyişim olmazsa en kötü bankadan krediyi iptal ettiricem daha ilk taksiti 8.ayın sonunda

• cemomer C kullanıcısına yanıt
    Oyun için Samsung. Model olarak çıkabiliyorsanız q80r, ama bütçenize göre q70r’dan aşağısına bakmayın.. Bunun dışında kalan her şey için Sony, bütçeye göre Lg veya Philips.. Film açısından ise Sony tatmin edecektir..

@şubat
    geçmiş olsun. samsung bayiisinden almanıza rağmen bu olay olmuş. talihsizlik mi sony’nin ahı mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 28 Temmuz 2020; 20:25:14 >
  • Sağol .Alllahdan karşımızda muhattap var .Netden alsaydık bir iki ay daha muhattap bulamazdım.

👏

Tekrardan geçmiş olsun, bizzat bayiiden almanıza rağmen böyle bir olay üzücü..
    Bire bir değişim yapmak zorundalar zaten..
    Bu Samsung yaramadı hocam size, bana da telefonda İPhone'un yaramadığı gibi..

• Sağolun .Yarın yeni bir Q80r getirecekler.Buradan şunu anladım indirimde olan ve seri sonu ürünlere bulaşmıcan abi illaki bir şey cıkıyor

Sırf bu yüzden T serilerini düşünmeye başladım artık..

• Yeni TV sabah geldi servisde biraz önce kurulumunu yaptı arkadaşlar.Herhangi bir sorun yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.