Şimdi Ara

Silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut 55"Q60 tvnin iadesi kabul edildi.Daha öncede xf9005 kullanmışdım.Arada panel farkı çok olduğundan minimum xf9005 ayarında bir TV bakıyorum .Parlaklığı düşük TV istemiyorum renk gamı yüksek bir TV bakıyorum.
    Q80Ra 10bin fiyat verdiler 8500,9k olsa direk alacağım ama yok fiyata ne dersiniz xf9005 ayarında ne tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 1 Ağustos 2020; 10:12:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @dallas ben Samsung çalışanıyım de bilelim artık.Zaten bellide. Saklamana gerek yok Bu Samsung sevdası nedir böyle Ne yazıyor orada 15 taksit almamda etken oldu.Evet Q80r iyibir TV ama parasıda iyi.Bu TV'nin altındaki Samsung serileri Q60 Q70 olsun xf9005 den iyi deyil .250tl daha düşseler xf9005 alacaktım.
    Aklın yolu samsunga çıkıyor demekle çok genel konuşmussun Samsung'un giriş seviye Va panelleri renk sunumu falan iyi deyil.Samsungda iyibir TV alınacaksa Q70r den başlıyor onunda parlaklığı düşük.Aynı zamanda Samsung'un patlak yapay renklerini sevmeyenlere ve yan açılardan izleyenlere ne diyeceksin .
    Sürekli insanlara Va Samsung öneriyorsun Samsung'un her Va paneli aynı kalitede deyil.
  • Q70r’dan başka seçenek yok gibi fakat bence 9k veren 9650₺’yı da verir ve q80r alır.

https://www.hepsiburada.com/samsung-55q80rat-55-139-ekran-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-HBV00000KTMSI?magaza=gureller

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q70 inde parlaklığı düşük hocam.

• Samsung bayisinden 55"Q80rat aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Samsung bayisinden 55"Q80rat aldım.
    Fiyat?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10bin TL. 15 taksit ing bank peşin fiyatına Samsung bayisi

Xf9005 alacaktım 8000tl den 7750 ye inildi .7500tl olsaydı xf alacaktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 26 Temmuz 2020; 20:20:31 >
  • Hem Sony hem Samsung 80'i kullanan biri olarak hangisini önerirsiniz?
    İadem gerçekleşirse bende bu iki cihazdan birini almak istiyorum. Fiyatları için pusuda bekleyeceğim acelem yok. Geç olsun ama kafama yatan olsun artık bu saatten sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Hem Sony hem Samsung 80'i kullanan biri olarak hangisini önerirsiniz?
    İadem gerçekleşirse bende bu iki cihazdan birini almak istiyorum. Fiyatları için pusuda bekleyeceğim acelem yok. Geç olsun ama kafama yatan olsun artık bu saatten sonra.
    Sonyi 2 ay kullandım .Q80ra salı günü gelecek .
    Kullanım amacı ve bütçe ne sizin

• şubat kullanıcısına yanıt
    Daha önce mesajlaşmıştık. Philips pus7304 vardı bende iade talebimi oluşturdum dün muhtemelen tv'yi bayramdan sonra gelip alırlar. Her şey yolunda gitse bile paramı almam Eylül sonu/ortasını bulur gibi.
    Bütçem aslında 6k gibi fakat bu fiyata anladığım kadarıyla tatmin edecek bir tv yok. Bende param gelirse indirim kovalamayı düşündüm artık. Kasımda Kara Cuma var, 2-3 ay geç alayım ama içime sinen işte bu diyebileceğim bir tv alayım istiyorum.
    Ben ps4 pro ve netflix için alıyorum. ( iade ettiğim tv'de netflix'te yaşadığım görüntü takılmaları. Yoksa iade işine girmeyecektim )

• Hocam ben.Q80r için bütçeyi zorladım 10k bir televizyona verilmez diyordum ama 15 taksit imkanı almamda etken oldu.Sonuçta bir kere alınıyor..İnş sıkıntısız ürün gelirse Samsung servisiyle uğraşmayız.Q60 iadesinden sonra Samsung almamam gerekirdi ama kaşındık bakalım:)
    Sonyde işinizi görecektir sizin ama fazla beklemeyin derim stoklar tükeniyor .Zaten seri sonu ürünler .
    Bütçe varsa Q80ra daha iyi tabi ses, kumanda ,hız genel görüntü kalitesi olarak.

Şuan samsungda geri ödeme kampanyası var.Diyelim Q80t aldınız bu TV için 600-700tl geri ödeme kartı veriyorlar bununla istediğiniz mağazada kredi kartı gibi alışveriş yapabiliyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 26 Temmuz 2020; 20:49:1 >
    Hocam 80t ile 80r arasındaki fark nedir?
    Bu kartı tv alırken indirim olarak kullandırtıyorlar mı?

• quote:

Hocam 80t ile 80r arasındaki fark nedir?
    Bu kartı tv alırken indirim olarak kullandırtıyorlar mı?
    Önce TV alınıyor sonra kart gönderiyorlar .Mevcut aldığın Tv'de indirim yapmazlar bu şekilde.
    80t hdmı 2.1 ses ve oyun modu olarak daha iyi panel 8bit+frc olabilir,parlaklığı daha düşük.

80r genel görüntü anlamında daha iyi bence .Samsung özellikleri kısarak yeni seri getirdi.
    70t edge led olmuş

• quote:

Hocam ben.Q80r için bütçeyi zorladım 10k bir televizyona verilmez diyordum ama 15 taksit imkanı almamda etken oldu.Sonuçta bir kere alınıyor..İnş sıkıntısız ürün gelirse Samsung servisiyle uğraşmayız.Q60 iadesinden sonra Samsung almamam gerekirdi ama kaşındık bakalım:)
    Sonyde işinizi görecektir sizin ama fazla beklemeyin derim stoklar tükeniyor .Zaten seri sonu ürünler .
    Bütçe varsa Q80ra daha iyi tabi ses, kumanda ,hız genel görüntü kalitesi olarak.

Şuan samsungda geri ödeme kampanyası var.Diyelim Q80t aldınız bu TV için 600-700tl geri ödeme kartı veriyorlar bununla istediğiniz mağazada kredi kartı gibi alışveriş yapabiliyosunuz
    Eee ne demişler büyük lokma yiyeceksin büyük konuşmayacaksın aklın yolu bir, her yol "ister istemez" bir şekilde samsunga çıkıyor,
    Neden çünkü, beni yıllardır promotörlükle suçlayan malum güruha yıllardır anlatamadığım şu 100hz VA panel olarak SEÇENEK yok,
    Bi 9 segment sony X9 dışında Samsung harici ortada alınacak bir başka marka/model yok.
    Var diyen buyursun söylesin(oledlerin durumu belli)

Hocam kullanmış biri olarak Sony nasıl? Ben bu tv’yi aldığımda minimum 5 yıl kullanırım diye alıyorum.
    2018 üretimli bir tv Sony. Pişman eder mi? Seri sonu olması kafamı karıştırıyor.. 10.000 TL’ye çıkmayı gözüm almıyor açıkçası.
    Benim yerimde olsanız ilk fırsatta Sony i mi tercih edersiniz yoksa 80r için indirim mi beklersiniz 7-8 bin bandına düşmesi için?

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Eee ne demişler büyük lokma yiyeceksin büyük konuşmayacaksın aklın yolu bir, her yol "ister istemez" bir şekilde samsunga çıkıyor,
    Neden çünkü, beni yıllardır promotörlükle suçlayan malum güruha yıllardır anlatamadığım şu 100hz VA panel olarak SEÇENEK yok,
    Bi 9 segment sony X9 dışında Samsung harici ortada alınacak bir başka marka/model yok.
    Var diyen buyursun söylesin(oledlerin durumu belli)

Alıntıları Göster
    @dallas ben Samsung çalışanıyım de bilelim artık.Zaten bellide. Saklamana gerek yok Bu Samsung sevdası nedir böyle Ne yazıyor orada 15 taksit almamda etken oldu.Evet Q80r iyibir TV ama parasıda iyi.Bu TV'nin altındaki Samsung serileri Q60 Q70 olsun xf9005 den iyi deyil .250tl daha düşseler xf9005 alacaktım.
    Aklın yolu samsunga çıkıyor demekle çok genel konuşmussun Samsung'un giriş seviye Va panelleri renk sunumu falan iyi deyil.Samsungda iyibir TV alınacaksa Q70r den başlıyor onunda parlaklığı düşük.Aynı zamanda Samsung'un patlak yapay renklerini sevmeyenlere ve yan açılardan izleyenlere ne diyeceksin .
    Sürekli insanlara Va Samsung öneriyorsun Samsung'un her Va paneli aynı kalitede deyil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 26 Temmuz 2020; 23:35:29 >
  • Gözünüzü seveyim burada da başlamayın. @dallass @şubat

• quote:

Hocam kullanmış biri olarak Sony nasıl? Ben bu tv’yi aldığımda minimum 5 yıl kullanırım diye alıyorum.
    2018 üretimli bir tv Sony. Pişman eder mi? Seri sonu olması kafamı karıştırıyor.. 10.000 TL’ye çıkmayı gözüm almıyor açıkçası.
    Benim yerimde olsanız ilk fırsatta Sony i mi tercih edersiniz yoksa 80r için indirim mi beklersiniz 7-8 bin bandına düşmesi için?
    Netden alınan tvlerde teşhir vs çıkma olasılığı var.Mağazadan alırım dersen kapalı kutu gözünle görüp öyle almak tabiki daha iyi.
    Sony xf9005 panel kalitesi olarak Q80ra yakın diyebilirim Panel parlaklığı, siyah kalitesi ve TV yayınındaki renk detay sunumuyla xf9005 çok iyi .Kesinlikle kaliteli bir panel.
    Kumandası, ve ses çıkışını beyenmemiştim ben.
    Xf9005 için çok geç kalmayın 2018 üretimi olduğu için bu TV'ye nokta koyabilirler veya kalanlar teşhir vb cihaz olabilir.
    Çünkü xf9005 yeni seri Sony tvkerin önünü kesebilir daha uygun fiyatlı olması sebebiyle

• quote:

@dallas ben Samsung çalışanıyım de bilelim artık.Zaten bellide. Saklamana gerek yok Bu Samsung sevdası nedir böyle Ne yazıyor orada 15 taksit almamda etken oldu.Evet Q80r iyibir TV ama parasıda iyi.Bu TV'nin altındaki Samsung serileri Q60 Q70 olsun xf9005 den iyi deyil .250tl daha düşseler xf9005 alacaktım.

Alıntıları Göster
    Ya hadi oradan güzel kardeşim, samsung konusunda ben ne diyorum sen ne anlıyorsun
    Seçim konusunda ise bana 15 aymış vs hikaye anlatma
    Aradın taradın ama yinede konu konu gezip küfrettiğin markaya kul oldun
    Aynı şekilde xf9005 düşünmende hikaye Neden?
    Çünkü Q80R'nin yanında xf9005'in esamesi okunmaz.

• quote:

Netden alınan tvlerde teşhir vs çıkma olasılığı var.Mağazadan alırım dersen kapalı kutu gözünle görüp öyle almak tabiki daha iyi.
    Sony xf9005 panel kalitesi olarak Q80ra yakın diyebilirim Panel parlaklığı, siyah kalitesi ve TV yayınındaki renk detay sunumuyla xf9005 çok iyi .Kesinlikle kaliteli bir panel.
    Kumandası, ve ses çıkışını beyenmemiştim ben.
    Xf9005 için çok geç kalmayın 2018 üretimi olduğu için bu TV'ye nokta koyabilirler veya kalanlar teşhir vb cihaz olabilir.
    Çünkü xf9005 yeni seri Sony tvkerin önünü kesebilir daha uygun fiyatlı olması sebebiyle

Alıntıları Göster
    Bir iki yanlışınız dışında Q80t güzel bir tercih olmuş. 10 bin ve 15 taksit açısından yani. Geçen sene 11 binlere Q80r alan olmuştu da ondan.
    Yanlış olan Q80r , xf9005 ten daha iyi bir tv. Çoğu yönden yani. Q70r xf in direkt rakibi.
    Ayrıca xf9005 kaliteli panel demek goreceli olabilir zira sorunlar yaşayan çok kullanıcı oldu. Mesela kumlanma.Bariz clouding vs. xf90 konusunda fazlaca görebilirsiniz.
    3. hatanızda var ama oledlerle aranızı tam bilmediğimden söylüyorum. Eğer Oled 10k ve altına Oled alma şansınız vardıysa ve almadıysanız yanlış yapmışsınız. Her halükarda b9 ve c9 daha iyi tv ler.Tabi kullanım senaryonuzu bilmeden bunları söylüyorum eğer yogun kullanıcı iseniz tabii ki de doğru olanı yapmışsınız.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Ya hadi oradan güzel kardeşim, samsung konusunda ben ne diyorum sen ne anlıyorsun
    Seçim konusunda ise bana 15 aymış vs hikaye anlatma
    Aradın taradın ama yinede konu konu gezip küfrettiğin markaya kul oldun
    Aynı şekilde xf9005 düşünmende hikaye Neden?
    Çünkü Q80R'nin yanında xf9005'in esamesi okunmaz.

Alıntıları Göster
    Nerede küfür etmişim gösterirmisin.Gözteremezsen gizli satıcı olduğun gibi yalancı olarak da adın çıkacak.
    Biraz normal olsana sadece benle deyil konulara bakıyorum bir çok arkadaşla aynı muhabbeti yapıyorsun sürekli bir tartışma peşindesin.Samsung Va panelle aşkmı yaşıyorsun nedir bu sevda kardeşim:)
    üslubunu düzelt olurmu canım kardeşim kaç kere uyardım seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 27 Temmuz 2020; 9:8:50 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.