Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlık biraz geniş oldu. Sorunumu açmam gerekirse;

Asus laptop'a sahibim. Ekran çözünürlüğüm 1366x768.

CS:GO oyununa girdiğimde, 16:9 formatında 1366x768 çözünürlükte tam ekran oynuyorum sıkıntı yok. Ancak ekran küçük + çözünürlük yüksek olunca detaylar yok oluyor.

Görüntü genişlesin diye 4:3 formatına aldığımda ise görüntü genişlemiyor, kenarlara siyah bar geliyor.

Nvidia kontrol panelini açıyorum. Sadece 3D ayarı var, ekran ayarı yok.

İntel'in kontrol paneline girip güzelce görüntüyü genişletiyorum masaüstünde sıkıntı yok ancak oyuna girdiğimde yine Nvidia'ya geçiyor ve yine siyah barları koyuyor.

****Yani sıkıntı özetle şu; ben sadece Nvidia ekran kartını kullanmak istiyorum, ancak olmuyor. İntel'i devre dışı bıraktım aygıt yöneticisinden, nvidia kontrol panelinde durum değişmedi ve oyun açılmadı.

Yok mudur bu oyunun görüntüsünü genişletmemin bir yolu

Sorun çözüldü; intel ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Masaüstü sağ tık, intel grafik ayarları, ekran, burada en altta uygulama ... yoksay gibi bir kutucuk olacak, onu işaretleyin ve çözünürlüğü oynamak istediğiniz çözünürlüğe ayarlayın. Artık oyuna girdiğinizde siyah barlar olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madam Curry -- 8 Şubat 2017; 4:56:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.