Şimdi Ara

silinebilir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burdaki mesajımı editledim cunku bu id. yi baska bi arkıma wericem inş. bu forumdaki modlar ilerde daha durust we daa iyi olurlar kendinize ii bakn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan68 -- 10 Ocak 2007; 19:02:37 >

• bye bye sanada
  • Ayrıca aranızdan bırak banane bizi neden ilgilendirir diyenler olabilr onlara karsı bisi yazmak istemiorm.. Sadece duygularımı buraya belirtmek istemiştm..
  • Görüşmemek üzere.
  • son kez bi link wermek istiorm lutfen su konuyu dusurmein..http://forum.donanimhaber.com/m_11511398/tm.htm
  • selamtle
  • selametle
  • ALLAH a emanet ol
  • bb yolun açık olsun
  • Varolduğundan bile haberim yoktu ki gidişin benim için bir başlık kadar değer taşısın. Burda birbirini tanımayan insanlar fikir paylaşıyor konuşuyor vs. vs. Gidiyorsan "ben gidiyorum, hadi benim için üzülün" imajı yaratıp, arkandan tepki uyandırmaya çalışıyorsun. Saçma. Bende kızıyorum birçok şeye. "Giderim, ama gidersem dönmem bak, kapıdan çıkıyorum" falan yapmıyorum. İnsan bir kere gidiyorum dedi mi hayatta çıkıp gitmeli. Ve geriye dönüp bide şu vardı, ya bunuda unutmuşum falan demeden. Saçma olduğu kadarda komik ne yazıkki. Bu mesaja cevap vereceğini umuyorum. Vermesen bile için içini yiyecektir eminim. Çünkü sen gitmiyorsun, gidermiş gibi yapıyorsun.

Herneyse yolun açık olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf_1992

• quote:

Orjinalden alıntı: AphzL

Varolduğundan bile haberim yoktu ki gidişin benim için bir başlık kadar değer taşısın. Burda birbirini tanımayan insanlar fikir paylaşıyor konuşuyor vs. vs. Gidiyorsan "ben gidiyorum, hadi benim için üzülün" imajı yaratıp, arkandan tepki uyandırmaya çalışıyorsun. Saçma. Bende kızıyorum birçok şeye. "Giderim, ama gidersem dönmem bak, kapıdan çıkıyorum" falan yapmıyorum. İnsan bir kere gidiyorum dedi mi hayatta çıkıp gitmeli. Ve geriye dönüp bide şu vardı, ya bunuda unutmuşum falan demeden. Saçma olduğu kadarda komik ne yazıkki. Bu mesaja cevap vereceğini umuyorum. Vermesen bile için içini yiyecektir eminim. Çünkü sen gitmiyorsun, gidermiş gibi yapıyorsun.

Herneyse yolun açık olsun.

vaşşş tam kapak olmuş
    hoca içimden geçenleri yazıya dökmüşün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.