Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prydzsnare -- 21 Şubat 2016; 13:30:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim adaptör zaten voltajı ayarlıyor 50-240 evrensel olarak her değere uygun kablo desen milyon tane var ver 10-15 tl yan sanayi kablo kullan orjinali gibi 3-4 sene kullanamazsın çabucak kablosu gevşer ama 1 senede götürür (ben telefoncuda çalışırken yan sanayi kabloların gelişi çok ucuzdu 3tl satışı 10 tl ama çok şikayetde geliyordu adi mallar bakır kablodan bile çalınmış desek yeri)

Orjinal kabloyuda koy bir köşeye olurda yurt dışına çıkarsan kullanırsın çok kişi var yurtdışına çıkarken avrupa amerika şarj kablosu arayan ne güzel sendeki yedek durur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yaratmaz kabloların geneli zaten 250V a kadar dayanıklı üretimdir önemli olan adaptördeki verilerin bizim elektrik değerlerimize uygun olması oda laptoplarda sorun çıkarmaz

Ek olarak aman diyim şu dönüştürücüleri fln kullanma şu 2 dişli olanları hele bende 1-2 lazer aldım avrupa prizi zamanında topraksız dönüştürücü ile alete bakmadan uyumlu mudur demeden şarj ettim 2 lithium pil bildiğin erimiş yanmıştı nerdeyse

• Sorun yaşamazsın bu kabloları ben internetten almaya sıcak bakmıyorum dediğim gibi çoğu o kadar kaliteli ürünler değil depolara kablolar 1. veya 2. derece olarak taşınıyor mağazaya gelmeden bir kısmı bozulabiliyor zaten işi ucuz bozulsa hemen kes tak geri yolla yapıyor üretici firma , bozuk çıksa internetten iadesi yenisi fln uğraş alacaksanda götürecen bilgisayarla orda denettireceksin çalıştığından emin olduğun bir ürünle çıkacaksın...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.