Şimdi Ara

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (ÇIKTI) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
47.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya kapitan_zur_see bu ikinci dünya savaşıyla ilgilenenler için facebook'ta bişiler yapmışın benim facebook'a üyeliğim yok bununla ilgili facebook tan başka bi site warmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamyoncu123 -- 3 Şubat 2008; 3:26:56 >
  • bu oyunun bütün serileri güzeldi hatta ilk oyunun 9luk disket halinde almıştım ozamnlar cd vardı fakat adamlar cd yazıcı bugünkü kadar yaygın değildi
  • bende oyuna yeni başlamış sayılırım
    silent hunter 3 ü oynuyorum
    yalnız sorum carrier bölümünde 1.görev AN16 bölgesine git ve orda 24 saat devriye gez diyor
    bütün bunları yapıyorum objectives complet diyor
    tekrar başladığım yere dönüyorum yani bağlama limanıma odama giriyorum
    missions lara girdiğimde başka görev açılmıyor
    yine aynı görevi veriyorrlar problem ne??
    teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: elbur26

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var! Senelerdir oyun oynarım ama daha önce başıma hiç böyle bişey gelmemişti. Oyunun açılmasında sorun yok ama yüklenip ana ekrana gelince bütün yazılar üst üste çıkıyor ve sadece exit windows seçilebiliyor. Ordan çıkan pencerede de sadece yes seçiliyor. Zaten ana ekran çıktığında animasyon ekranın sağında küçük bipencerede oynuyor. Ekran kartımın driverı güncel acaba sorun hallında bilgisi olan var mı? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler!
    SAYGILAR...

Bende de aynı şekilde, bu durumun çözümünü bilen var mı?...

• quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var! Senelerdir oyun oynarım ama daha önce başıma hiç böyle bişey gelmemişti. Oyunun açılmasında sorun yok ama yüklenip ana ekrana gelince bütün yazılar üst üste çıkıyor ve sadece exit windows seçilebiliyor. Ordan çıkan pencerede de sadece yes seçiliyor. Zaten ana ekran çıktığında animasyon ekranın sağında küçük bipencerede oynuyor. Ekran kartımın driverı güncel acaba sorun hallında bilgisi olan var mı? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler!
    SAYGILAR...

Simulasyon gayet düzgün çalışıyor. Amacınız sizi yolladığı yerde devriye gezerek gemi aramak..
    Bulduğunuzuda batırmak... o gittiğiniz yerlere hareket eden konvoylar var. o konvıoyları tarumar edeceksiniz.
    hava koşullarına göre ve deniz altınızın ekipmanlarına göre. Konvoyları ve hedefleri tespit edeceksiniz..
    Yani en düşük hızda deniz altınızın watch officerini küleye çıkartıp . Radarıda iyi kullanıcak bir akıllı murettebat koyucan..
    sisili havalarda denize dalıp sonarla arama yapıcan...
    İşte buu.. Kurt gibi iz sürüp avlıyacaksınız...

• quote:

Orjinalden alıntı: Kapitän_zur_See

quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

SAYGILAR...

Simulasyon gayet düzgün çalışıyor. Amacınız sizi yolladığı yerde devriye gezerek gemi aramak..
    Bulduğunuzuda batırmak... o gittiğiniz yerlere hareket eden konvoylar var. o konvıoyları tarumar edeceksiniz.
    hava koşullarına göre ve deniz altınızın ekipmanlarına göre. Konvoyları ve hedefleri tespit edeceksiniz..
    Yani en düşük hızda deniz altınızın watch officerini küleye çıkartıp . Radarıda iyi kullanıcak bir akıllı murettebat koyucan..

hocam biz ne sormuşuz sen ne cevap vermişsin...merak etme ben silent hunter 3 ü bitirdim daha önce, nsaıl oynanacağını biliyorum...

benim sorunum yukarıdaki arkdaşaın yazdığı gibi oyuna girince menüdeki yazılar üst üste gelmiş...hiçbirşey seçemiyorsun sadece exit game deyip çıkabiliyorsun oyundan...

• quote:

Orjinalden alıntı: stavro

bende oyuna yeni başlamış sayılırım
    silent hunter 3 ü oynuyorum
    yalnız sorum carrier bölümünde 1.görev AN16 bölgesine git ve orda 24 saat devriye gez diyor
    bütün bunları yapıyorum objectives complet diyor
    tekrar başladığım yere dönüyorum yani bağlama limanıma odama giriyorum
    missions lara girdiğimde başka görev açılmıyor
    yine aynı görevi veriyorrlar problem ne??
    teşekkürler

Merak etme sen zaten sana deyil bir üstündeki arkdaşına anlatmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 12 Şubat 2008; 19:19:15 >

• yaa arkadaşlar acaba bu oyunun sınırsız torpedo hilesi falan var mı?
    çünkü 1 görevde bi yere girdim bayaa bir sıkıştırdılar etrafımda en azından 20 tane gemi ve bilmem kaç tane denizaltı var. orda bi foto çektim geri gelirken yakalandım baştan başlamak istemiyorum acaba bana torpedo hilesi varsa verebilirmisiniz???
  • yaw SH4 iyi güzelde bence tamir olayı SH3 de daha pratikti SH4 de arızalanan bişeyi tamir edemiyorum yada ben yapamıyorum bilemiyorum torpidoların loading olayıda harbiden sıkıyo ya 2-3 saat yüklenmediği oluyo oda sanırım silent running olayından bi arkadaş yazmıştı ama her ne olursa olsun hasar grafikleri falan süper tuttum oyunu ama SH3 daha pratikti değilmi? bide 1.4 yaması çıkmış SH4 ün yüklersek kopya oyunda çalışmama ihtimali varmı?
  • ya bu oyunu oynamak zor mudur ya ? tecrübeliler bilgi verebilirmi yani oynanabilirliği nasıl ben başlamayı düşünüyorum fakat anlarmıyım bilmiyorum karışıkmış gibi duruyo:)
  • arkdaşlar bu silent hunter 4 hakkıındaki kontrolleri ve oynanışını öğreten bir site vb. var mı ???
  • arkadaşlar super bi bilgi paylaşımı var yani site on numara ..bende oyuna yeni başladım bf2 ama konuyla alakalı olabileceğim kucuk bi bilgiye ihtiyacımvar ekran kartım sapphire x1650 işlemci duo 2.2 1gb hard BF2142 de ekran kartı özelliklerinden FX ÖZELLİĞİ olması gerektiğini söyluyor bu oyunu oynayabilen varmı bu fx özellği nedir kuruyorum açılmıyor bile gölgelendirme özelliği olan SHADE.2.0 istiyor buna bir çare kucucuk iki kelime ederseniz sevinirm bf2 muhteşem yaa yani beş seneden sonra comandostan sonra ençok vakit geçirdiğim manyak oyun ateşli ateşli sıcak sıcak online oyanana bilecek bi oyun super yani şimdiden teşkkr
  • arkadaşlar u-boat missions ek pakedi için ilaç vs gerekiyor mu?mevcut mu?kurduktan sonra oyun açılmıyor siyah ekran çıkıyor...
  • Grafikleri çok güzel ben hemen alıcm
  • Ben U-Boat Missions'ı daha önce v1.2 yamasını kurup ilaçladığım oyunun üstüne yükledim ve başka birşey yapmadan direk oyuna girdim oynuyorum.
  • U-Boot Missions tam bir hayal kırıklığı yaşattı bende. Böyle ücretli bir yama hazırlıyorsan Almanca mürettebat seslendirmesini de yapacaksın yoksa oyun U571 filmindeki gibi Alman denizaltısını ele geçirmiş Amerikalılar gibi oluyor. Ancak SH4'ün grafikleriyle U-Boot görmek bunca zaman sonra ilaç gibi geldi diyebilirim.
  • arkadaş lar yardımınızı isteyecem oyunu sorunsuz kurdum ama ana ekrana gelince yazılar ust uste geliyor ana menü yok ekran kartım ge force 8800 gts başka bir pcye kurduğumda oyun sorunsuz bir sekilde çalısıyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi answer25 -- 4 Mart 2008; 13:08:26 >
  • Şu SH3 için grey wolves modunu yukleyip oynayabilen arkadaslar varmi acaba? gw için patch istiyor fakat patchleri bir turlu kuramıyorum. orjinal dvd iso fln gerekiyor herhalde :(
  • grafikler güzel gibi ama benim daha çok sualtı görüntüleri dikkatimi çekti
  • oyun güzel ama suyun altındaki her şey bende nefes darlığına neden oluyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.