Şimdi Ara

Silent Hills (Ps5 Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
7
Favori
15.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Silent Hills (Ps5 Ana Konu)
    Bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün Sony'nin Gamescom konferansında P.T. ismindeki bir korku oyununu duyurulmuş, demo da aynı gün itibariyle PlayStation Store'da sunulmuştu. P.T. demosunun sonunda ise oyuncuları Silent Hill sürprizi bekliyordu. Hideo Kojima, Gamescom'da P.T. ve Silent Hill adına bazı açıklamalar yaptı.

Yeni Silent Hill oyunuyla ilgili fazla yorum yapmayacağını söyleyen Hideo Kojima, videolarla veya teaser çalışmalarıyla uğraşmaktansa böyle bir sürpriz yapmayı daha uygun gördüğünü söyledi. P.T.'deki bulmacaların bu kadar çabuk çözülmesine şaşırdığını belirten Kojima, "Silent Hill'le ilgili ilk haberlerin çıkmasının bir haftayı bulacağını düşünüyorduk." cümlesini söyledi. Son olarak Silent Hill ile ilgili Kojima, "Del Toro ile birlikte, altınıza yapacağınız bir korku oyunu yapmak istiyoruz." açıklamasını yaparken, "Koleksiyoncu sürümüne ekstradan pantolon eklemeyi düşünüyoruz." diyerek işin içine biraz da espri kattı.

Son olarak oyunun adının Silent Hill mi yoksa Silent Hills mi sorusuna Kojima, "Oyunun adı Silent Hills olacak. Sonunda -s takısı yani çoğul eki var. Daha fazla korku anlamına geliyor." cevabını verdi.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Kojima_Silent_Hills_Surprizinin_Bu_Kadar_Cabuk_Cozulmesine_Sasirmis-67126.htm

neyine şaşırmış acaba kojima efendi, loading ekranında çıkan simge silent hill homecoming ile aynı ... gerçek bir silent hill fanı zaten en başta kıllanır..
    ayrıca oyunun ismine neden tecavüz etmiş orasını da anlayamadım japon mantığı işte

Oyunun ismi niye böyle P.T kaldı anlamıyorum basbaya silent hill işte...kimi diyo (Playable Teaser) oyun adı değil,kimi diyo oyun adı...
    Yada gerçekten oyunun ismi ise ne gerek vardı böyw birşeye silent hills:P.T gibi yada farklı isimde çıkarsalardı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kojima nin kendisi açıklama yapti ya arkadaşlar bilerek p.t koyduk sürpriz olsun diye bu demo Silent hill in oynanabilir demosuydu ondan p.t dedik ve farklı bir stüdyo ismi ekledikki anlaşılmasın başında diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kojimanın ergen ergen hareketlerine ağır gıcığım. zaten şu mgs nin çıkacağı zaman da farklı bir oyun diye phantom pain i gösterip durdular. yok arkasında silik harflerle mgs 5 yazmalar. milletin bulmasını istemesi. ne la bu böyle saçma sapan.

yok amatör bir stüdyodan çıksın gibi görünsünmüş. yok işte grafiklerin kötü görünmesi için çok uğraşılmış. işte önce yapmışlar MÜKEMMEL görünüyormuş da sonra amatör ellerden çıktığı belli olsun diye grafikler kötüleştirilmiş..... yemin ederim kojimanın stüdyosuna kürekle dalasım var kürekle. lan hareketlere bak bak. hareketlere havalara bak. he canım sizin fox engine yazılmış en iyi motor, o kadar güzel görünüyor ki kötü görünmesi için uğraşılmak zorunda kalıyor. asdfasfasfasdasdasda

bütün silent hill'arı seve seve bitirdim. eğer yeni oyunu batırırsa kojima zırtopozu batırır. benim ilgimi çeken işin guillermo del toro tarafı. ha bi de oyuncu seçimi de enteresan olmuş. norman reedus gerçekten iyi bir fikir.

pt yi oynadım bitirdim. gerçekten adamın psikolojisini altüst ediyor. ( gece dev ekranda kulaklıkla evde kimse yokken daha bi etkili ) bu oyun tutar derim ben. silent hill evrenine fps ile girmek zaten ağır bir hezimet olacak bizim için

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Link : Silent Hill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogiaType -- 15 Ağustos 2014; 11:13:56 >
  • oyun fps mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Şu kojimanın ergen ergen hareketlerine ağır gıcığım. zaten şu mgs nin çıkacağı zaman da farklı bir oyun diye phantom pain i gösterip durdular. yok arkasında silik harflerle mgs 5 yazmalar. milletin bulmasını istemesi. ne la bu böyle saçma sapan.

yok amatör bir stüdyodan çıksın gibi görünsünmüş. yok işte grafiklerin kötü görünmesi için çok uğraşılmış. işte önce yapmışlar MÜKEMMEL görünüyormuş da sonra amatör ellerden çıktığı belli olsun diye grafikler kötüleştirilmiş..... yemin ederim kojimanın stüdyosuna kürekle dalasım var kürekle. lan hareketlere bak bak. hareketlere havalara bak. he canım sizin fox engine yazılmış en iyi motor, o kadar güzel görünüyor ki kötü görünmesi için uğraşılmak zorunda kalıyor. asdfasfasfasdasdasda

bütün silent hill'arı seve seve bitirdim. eğer yeni oyunu batırırsa kojima zırtopozu batırır. benim ilgimi çeken işin guillermo del toro tarafı. ha bi de oyuncu seçimi de enteresan olmuş. norman reedus gerçekten iyi bir fikir.

pt yi oynadım bitirdim. gerçekten adamın psikolojisini altüst ediyor. ( gece dev ekranda kulaklıkla evde kimse yokken daha bi etkili ) bu oyun tutar derim ben. silent hill evrenine fps ile girmek zaten ağır bir hezimet olacak bizim için

Aynen öyle bi gizemli haraketler bi bilinmezlik bi meraklandırma filan ayar oluyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: maildecept

Link : Silent Hill

• Aynn oyun fps mi cunku pt fps ama siz konuyu tps ye acmissiniz

• Silent Hill serisine uzak olmama rağmen bu oyunu merakla bekliyorum, kadro çok iyi.
  • silent hill fps olursa baştan kaybeder zaten zira hiç haz etmediğim bir açı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

silent hill fps olursa baştan kaybeder zaten zira hiç haz etmediğim bir açı.

Silent Hills'in tamamının FPS olması mümkün değil. belli yerler FPS olabilir ama, geneli TPS olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 16 Ağustos 2014; 10:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

silent hill fps olursa baştan kaybeder zaten zira hiç haz etmediğim bir açı.

Ama teaser'da third person oynasak böyle etkili olmazdı, bu kadar korkmazdık. Keza Norman Reedus gibi bir oyuncu secip first person bir oyun olacagini zannetmiyorum zaten ama ic mekanlarda oyun fp'ye gecebilir. Dış mekanlarda ise tp olur.

• adam donunuza ettirecez dedi resmen yalnız şimdi başrolde norman reedus var ama oyun first person dimi? yani sadece ara sahnelerde görücez o zaman
  • Geçen nesil gerilim/korku dalında aklımınzda isim bırakacak hiçbir oyun yoktu.Demosunu biraz oynadım ve çok beğendim.

PS2 deki Fatal Frame,PS1 deki Echonight gibi bir efsane bekliyorum.

Demoyu bitirenlere birşey soracağım

Buzdolabının tavanda sallandığı kısımda bıraktım oyunu.Ne yapacağımı da bulamamıştım.Nasıl ilerleyebilirim acaba?
  • Şuan ki bilgilere göre kendi kanaatim;

P.T. = Playable Teaser
    P.T. başka bir oyun değil, "Silent Hill" serisinin yeni oyunu "Silent Hills" in duyurusu amaçlı hazırlanmış mini bir korku şölenidir.
  • Oynadiginiz PT nin hic bir sekilde Silent Hills ile alakasi yok ve SH fps degil, tps olacak. PT yi bitirenler son ekranlarda zaten bununla ilgili aciklamayi gorecektir. Bu playable teaser dir, yani siz bu siz demo tadinda bu kucuk atraksiyonu bitirip SH demosunu goreceksiniz, olay ve amac bundan ibarettir...

• Para verseler oynamam ben bunu. İzlerken gerildim Ama Twitch üzerinden izlemesi güzel olur
  • PC ye çıkar mı acaba?. Adama PS 4 aldırır bu oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan o ensenizde hissettiğiniz nefes size kötü şeyler yapınca bıraktım oyunu.. abla acımadı bize.. kalpten gidecektim lan kojima yapmış "herkes donuna yapacak" derken haklıymış..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.