Şimdi Ara

Silent Hill Shattered Memories

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bana göre PSP'nin en iyi oyunlarından biri için kısa bi inceleme yazayım dedim, malum bu aralar aramız psp ile iyi baya

İlk olarak oyun herkesin damak tadına uygun olmayabilir, ben yıllardır SH serisini takip eder ve çok severim. Son 1-2 oyunu saymazsak oyun tarihindeki en iyi korku gerilim serisi diyebilirim.

Bu oyun da bence serinin üstündeki ölü toprağını şöyle bir silkelemiş. PSP gibi kısıtlı bir platform için çok güzel bir oyun geliştirmişler. İlk olarak oyun kaynağını PSOne için çıkartılan Silent Hill oyunundan alıyor, ama hikaye temel karakterleri kullansa da kendi içinde farklılık sunuyor.

Yaratıklarla kavga dövüş yok, haberiniz olsun, genellikle kaçma ve araştırma üzerine kurulu. Oyun başlangıçı bir psikiyatristle görüşme üzerinden ilerliyor, ki bence çok güzel bir konsept seçilmiş. Psikiyatrist size bazı sorular soruyor ve siz bu soruları sordukça oyun içinde çeşitli şeyler değişiyor. Oyuna başlarken bu konuda uyarı yapılıyor zaten, "Siz oynadıkça oyun da sizinle oynayacak" deniyor

Henüz oyunu bitirmedim ama bu türden hoşlanan, herhangi bir şekilde Silent Hill serisi ile yolları kesişip bu evrenden hoşlanmış herkesi oynamaya gönül rahatlığı ile davet edebilirim. Oyun mekanikleri ve hikayeler ilk başlarda sıkıcı gelebilir ama biraz dişinizi sıkıp hikayenin içine girmek için bekleyin, seveceksiniz. Silent Hill Shattered Memories
     Silent Hill Shattered Memories

• Hikayesi çok sağlam. Pspde oynadığım en iyi korku-gerilim oyunu diyebilirim.
  • psp de Silent Hill Origins'ı özellikle atmosferini çok beğenmiştim, bu da o kadar güzel mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

psp de Silent Hill Origins'ı özellikle atmosferini çok beğenmiştim, bu da o kadar güzel mi acaba?

Ben Silent Hill Origins'i de kısa süreli oynadım. Atmosfer biraz daha farklı ama oldukça iyi diyebilirim.
  • sonu oldukça şaşkınlık verici bu oyunun. kaçma sahneleri bazen sıkabiliyor ama atmosferi güzel mekanlar iyi. boş vakit olduğunda en az bir kere oturup oynanmalı bir oyun olmuş psp veya vita sahipleri için.
  • çoğu oyununu bitirdim buda dahil psp için en iyi oyunlar listesinde zirveyi zorluyor
  • bu oyun iyidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.