Şimdi Ara

silemedigim, gicik bi uygulama #yardim#

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar biri bana yardimci olsun lütfen.. kardesimin ares ten indirdigi bu oyunu silemiyorum... silmeye çalistigimda su yazi çikiyo.... nedenini anlayamadim...

silemedigim, gicik bi uygulama #yardim#

• Eğer aresin klasöründen silemiyorsan aresi kapat öyle sil. Farklı bir yerde olduğu halde silemiyorsan CTRL-ALT-DELETE tuşlarına bas , çıkan ekranda üstte İŞLEMLERi seç. Oradan oyunu çalıştıran .exe işlemini sona erdir.
  • hangi .exe ile çalistigini bilsem yapacaktim zaten, ama 30-35 tane .exe çikiyo islemlerde....
  • merhaba;

Makinayı aç kapat daha sonra siler tahminimce.o türde dosyalar bende çok oluyor silinemiyor diyor ama makinayı açıp kapattıkan sonra siliniyor.Msconfig ten aresi kaldır ama yada gözüne takılan saçma sapan uzantıları.eğer gene olmazsa regedit ten sil bence
  • güvenli kipte açarsan silebilirsin + Görev Yöneticisinde zaten çalışan exe ler belirlidir söylediğin dosyanın adı içindeyse direk onu sonlandır değilse dediğim gibi güvenli kip olmadı komut isteminde başlat o dizinde iken
    del mario*.exe şeklinde de silebilrsin ama o dizinde olman gerekiyor
  • güvenli kip te açmak için "f" kaça basiyoduk?
  • f8
  • güvenli kiptede silemedim arkadaslar bu aptal oyunu, masa üstünde durmasina sinir oldum...
  • Öncelikle Başlat----->Çalıştır----->msconfig den programı başlangıç bölümünden sil ve sonra silmeyi dene çünkü windows o anda kullanılan bir programı silmeyi reddeder genellikle.Yine de silinmemekte direniyorsa o zaman yılların tecrübesi olan 'regcleaner' programını aşağıdaki siteden indirip kuruyorsun ve pc inde istemediğin her türlü yazılımı 7 sülalesi dahil siliyorsun Unutmadan program ücretsiz bir yazılım ve dahi Türkçe desteği mevcuttur.Buradan İndirebilirsin

• tesekkürler dostum, bayagi isime yaradi söyledigin prog., daha önceden silemedigim seyleri sildim ama dedigim oyunu silemedim, çikan listede yoktu, arattirdim ama bulamadi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: na®ratør

tesekkürler dostum, bayagi isime yaradi söyledigin prog., daha önceden silemedigim seyleri sildim ama dedigim oyunu silemedim, çikan listede yoktu, arattirdim ama bulamadi....

Güvenli kipte bile silinemiyorsa hdd de badsector oluşmuş olabilir.
  • Arattırmana gerek yokki? Yolladığın ekran görüntüsünde aslanlar gibi duruyor masaüstünde kısa yol deil anladığım kadarıyla programın kendisi,bence burdan silmelisin.Birde programlar bazan kullanıldıkları isimle deilde yapımcı firma ismiyle yer alırlar ana menülerde bir de bu şekilde bak derim ben.
    Yine de silemezsen bilgisayarını geriye de döndürebilirsin sistem geri yükleme yaparak.
    Kolay Gelsin
  • selam. sanırım bu linkten sorunun cevabını bulabilirsin..
    http://forum.donanimhaber.com/m_3571088/tm.htm
  • hocam f8 diyorum başka bişey demiyorum
  • Ben bu konularda system mechanic derim baska birsey demem, mukemmel bir program tavisye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.