Şimdi Ara

Silecek sigortası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013 6r kasa polo aracımın silecek çalışıyor ama su fışkırtmıyor motor seside gelmiyor kar yağdığında çalıştırmıştım sigorta atmış yada yanmış olabilir diye düşünüyorum sigorta kutusunda büsürü sigorta var acaba silecek.için olan hangisidir hangi renk kaç amper bilgisi olan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2014 ibiza ve pololarda kronik gibi bir sorun bu. Hafif donsa hiç zorlamasanız bile sigorta anında yanıyor. Seatforumunda bir çizelge paylaşmışlardı ona göre değiştirip dzüeltmiştim sorunu.

Düzeltmeden ve araştırmadan önce bir tamirciye gittim. Motor sesi gelmiyor motor değişcek deyip o zamanın parasıyla 300 lük edicekti bizi. 1 liraya halletmiştim. O sigorta çizelgesini bulursam paylaşacağım.
    http://www.seatclubturkey.com/showthread.php?t=63358

poloyla ibiza farklı olacağını sanmıyorum sigorta şemasının ama bi bakın bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 11 Şubat 2020; 14:37:38 >
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Silecek sigortası

9 numaramı 10 amper yazıyo kırmızı 10 amper

• Arka camında suyı gelmiyor 2 tane 10 ampermi.alıcam 1 tane işşmi görürmü

• Semih595959 kullanıcısına yanıt
    Emin olamadım. Siz 2 tane alın zaten kaç kuruş. 1 tane işinizi çözerse yedekte durur hem olmadık yerde yanıyor hemen .
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Sorun roledenmiş 50.tlye haletik

• Semıhh arkadasım su yokkenede mekanızmayı calıstırmayın motorunu yakat fıskiyenın ..
  • vaya589 kullanıcısına yanıt
    Suyu vardı ağzına kadar doluydu hatta kar yağdı dondu sandım 2 3 gün güneş açtı hava 10 derece üstüne çıktı baktım gene gelmiyor sonra takıntı oldu neyseki roleymiş kar yağdığında camların buzlarını temizlemiştim kuş pisliği vardı onuda fışkıtırayım dedim gelmeyince takıntı oldu

• role nin numarası var mı hangi role su fıskiye motorunu çalıştırıyor?

• Semih595959 kullanıcısına yanıt

yaptırdığınız işlemi yazar mısınız. elektrikçi mi yaptı. role nin yeri nerede?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.