Şimdi Ara

Silah yaratma ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar şu silahlar nasıl yaratılıyor iri resimli bir sekilde anlatsın lütfen benden başka eminim birçok arkadaşım bunu merak ediyodur cvplarınızı bekliyorum ...

• silahlar derken ki kastın ne ? Açıklarsan yardımcı olabilirim belki
  • ÖRN: VİOLET BLADE BİŞELERİ BİRLEŞTİRİP BASIYON YA NASIL OLUYO RESİMLİ OLARAK ANLATIRMISIN?
  • http://hero.netgame.com/guide/makeitem_01.php
    BURDAN BAKABİLİRSİN
    DEMİRCİDE COMP.... OLAN YERDEN BASILIO
  • Ya ama ben bunu denemiştim violet blade yapacaktım herşey hazırdı 5m para istiyodu yakmak için oda avrdı ama basmıyodu kırmızı yazı çıkıyodu anlamadım bende.
  • lvl in -50 ise basamıyodun galiba ondandır
  • Bana Galiba Deil Kesin Sonuç Lazım !!!!!! ...
  • BENDE DENEDİM TOKSİT YANDI SİMDİDE FT YAPACAGIM ÜRETİM KUTUSUNA NE KOYULUR ONU KOYUP YAPACAGIM BİLEN??????
  • quote:

Orjinalden alıntı: biyo72

BENDE DENEDİM TOKSİT YANDI SİMDİDE FT YAPACAGIM ÜRETİM KUTUSUNA NE KOYULUR ONU KOYUP YAPACAGIM BİLEN??????

Buyrun tüm FT'ler ve yapımları.
    />

/>

[B]Bu itemleri Demirci'de kendimiz olusturabiliyoruz. Eğer elimizde gerekli olan tüm materyaller varsa istediğimizi üterebiliriz. Üretim yapmak için Demirci'ye gidiyoruz ve Üretim seçeneğini seçiyoruz. Ve itemi olusturmak için gerekli olan tüm materyalleri slotlara yerleştiriyoruz ve Kombine diyoruz. Eğer kombine başarılı olursa oluşturdugumuz itemi alabiliriz =) ...

İyi oyunlar ...

Not : İtemler Uçan Kaplan olarak geçmektedir. Ufak bir hata yapmışım :) ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fox166 -- 14 Ağustos 2008; 23:09:05 >

• ufak bi notda 50 lvl olup 2. mesleği seçmeniz lazım craft yapabilmek için.
  • sana benden bi öneri sıfırdan basmak karlı gib gelebilir hatta karlı olabilir ama bu olay seni zararada sokabilir.
  • yahu kardeşime en az 5tane vio 6tane tox 5 10tanede ft bastım yanmadı kendime 5d helm basıyım dedim yandı ne iş bu yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.