Şimdi Ara

silah sekmesini engelleyen mouse [değişik bir istek]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun için mouse almayı düşünüyorum ama tuşlara istediğim gibi makrolar eklemek istiyorum.

Örneğin sol tuşa basılı tuttuğum zaman hem sürekli olarak sol tuşa tıklama yapacak, hemde fareyi Y ekseninde aşağı doğru yavaşça kaydıracak.

A4 x7 modellerinde buna benzer makrolar eklemek mümkünmüş fakat sadece sol tuşa makro eklenmiyormuş? (ne saçmalıksa artık..) Mouse üzerindeki diğer tuşlara makro eklenebiliyormuş. Ben ateş etmek için sol tuşu kullanacağım için o tuşa bu makroyu eklemek istiyorum. Bu sebepten A4 dışındaki markalara yöneldim.

Logitech g300 modelinde sol tuşa makro atanabiliyormuş fakat bahsettiğim gibi Y ekseninde aşağı doğru kaydırma işlemide yapmak mümkünmüdür?

Bilgisi olanlar yorum yazıp aydınlatırlar ise sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ee_ep

Arkadaşlar oyun için mouse almayı düşünüyorum ama tuşlara istediğim gibi makrolar eklemek istiyorum.

Örneğin sol tuşa basılı tuttuğum zaman hem sürekli olarak sol tuşa tıklama yapacak, hemde fareyi Y ekseninde aşağı doğru yavaşça kaydıracak.

A4 x7 modellerinde buna benzer makrolar eklemek mümkünmüş fakat sadece sol tuşa makro eklenmiyormuş? (ne saçmalıksa artık..) Mouse üzerindeki diğer tuşlara makro eklenebiliyormuş. Ben ateş etmek için sol tuşu kullanacağım için o tuşa bu makroyu eklemek istiyorum. Bu sebepten A4 dışındaki markalara yöneldim.

Logitech g300 modelinde sol tuşa makro atanabiliyormuş fakat bahsettiğim gibi Y ekseninde aşağı doğru kaydırma işlemide yapmak mümkünmüdür?

Bilgisi olanlar yorum yazıp aydınlatırlar ise sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

mümkün ben yaptım.

• Bu nasıl bi oyun aşkıdır böyle hocam :)
  • Pm at anlatayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şunuda belirtmek isterimki battlefield ve cod serisinde silahlar sadece yukarı değil yanlara doğruda teper. ama genelde yukarı tepmeleri daha fazladır yani.muhtemelen yapacağınız ayar büyük ölçüde işinizi görecektir de, oyunlar zevkine oynanır o kadar otomatiğe bağlamayın bence
  • razer deathadder v2
  • lifad bende var da v2 bana anlatırmısın nasıl sekmemeyi önlemeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

şunuda belirtmek isterimki battlefield ve cod serisinde silahlar sadece yukarı değil yanlara doğruda teper. ama genelde yukarı tepmeleri daha fazladır yani.muhtemelen yapacağınız ayar büyük ölçüde işinizi görecektir de, oyunlar zevkine oynanır o kadar otomatiğe bağlamayın bence

+1
  • Keyif senin,mal senin istedigin gibi kullanabilirsin.ama oyun dedigin yetenegin ile oynanmalidir bence.umarim aradigini bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşları bu makro X-Mouse Button Control
    program rust silah sekme ayarı varmı çok söyleriseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.