Şimdi Ara

SIK SORULAN SORULAR (Bad Company 2) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
22.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah bi çöküntü yaşamayız az önce BOOTMGR hatası aldım baya küfür ettim sonra düzeldi.
    Son bi soru, şu anda EA Download Manager"la iniyor oyun bu indirdiğim versiyonda R9 ve R10 güncellemeleri olur mu veya bunları otomatik olarak yükler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 16 Mart 2011; 20:31:21 >
  • Bence olması lazım ama bilmiyorum. Sadece R10 güncellemesini yüklesen yeter. İmzamdakı yararlı linkler konusundan R10 güncellemesini linkini bulabilirsin.
  • Arkadaşlar oyunda level duruyor ama tüm silahlar silinmiş. Yani ilk 1. levelden başladığımız silahlar var. Ne yapacam lütfen yardım edin.
  • Bugün EA serverlarında bakım olduğu için öyle gözükmüştür. Yani silinme gibi bir durum yok. Şuana kadar düzelmiş olması lazım.
  • Evet düzeldi Aydolan cevap için sağolasın. Dün lag olmuyordu ping iyiydi bugün lag yapıyor bayağı.
  • Rica ederim. Bakım bitsin düzelir hepsi. Arada stat sitesinide halletseler iyi olacak.
  • Beyler benim orjinal cd vardı ama kırıldı ve bilgisayarımda yüklü değil. ne yapmam lazım o kadar para verdik. ????
  • EADM ye cd keyini kaydettirip download yapabilir yada korsan cd kullanıp crack yapmadan cd keyi kullanabilirsin.
  • Battlefield Bad Company™ 2 daha önce bitirdim oyunu tekrar açmak istediğimde oyun açılıyor fakat harita açılmadan masa üstüne geri atıyor tüm driver ve windows 7 sp1 güncellemeler yüklü
  • size bi sorum olcak BC2 mi BO mu yardım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • BC2
  • Harika olmuş çok açıklayıcı
  • Arkadaşlar bir sorum var.Yeni başladım bc2 mp ye.Squad Deathmatch modunda istediğimiz sınıfı seçemiyor muyuz ? veya neye göre atanıyoruz.Ben hep recon oluyorum en fazla puanım reconla olduğu için mi ? yardımcı olursanız sevinirim :)
  • Arkadaşlar patch yükledim.Su anda 1 tane server cıktı ama oyuncu yok.Yanıls patchmı yükledim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicegame! -- 14 Temmuz 2011; 13:58:57 >
  • @mnf.trb

İstediğin sınıfı seçebilirsin. Eğer serverda sınırlandırma yoksa.

@erko_denizli

Hangi patchi yükledin? Oyunun açılında demo bitince sağ alta oyunun verisyonu yazar 602574 olması lazım.

Veyatta Server browserda sağ en altta reset var. Resete basarak birdaha dene.
  • Arkadaşlar oyunu sorunsuz oynuyordum.Kardeşim modemin fişini çekti.Net gitti.Geri taktım ve oyunu açtım.Silahlar 1. rütbenin silahlarına dönmüş ve açtığım silahlar açık görünmüyor oyunda.Ama weapons and badgeds'e girdiğimde silahlar açık görünüyor.Sorun nedir ?
  • Bazen EA sunucularından kaynaklanan problemler yüzünden silahlar veya spectat silahları gözükmeyebiliyor. Relogin olursan hemen düzelmesi lazım.
  • Düzelmedi :( Oyunu tekrarmı kursam acaba ?

EDİT: Tamamdır şimdi düzeldi.Çok teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicegame! -- 26 Temmuz 2011; 23:28:09 >
  • Arkadaşlar tracer siye bir 2. silah açıldı.Ne işe yarıyor ? Kırmızı birşey fırlatıyor
  • Tracerla düşman araçlarını işaretleyip. Gustavla otomatik kitlenebiliyorsun. Helileri düşürmek için çok yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.