Şimdi Ara

Şiirler,güzel sözler (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.332
Cevap
42
Favori
629.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Aslında körlük umudun tükendiği bir dünyada yaşamaktı." Jose Saramago , Körlük
  • Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina
  • Denize karşı bir bankta, omzuna başımı yaslayıp sesinden şiirler dinlemek gibi çocukça isteklerim oldu.. Bağışla… Nazım Hikmet
  • Bilmezler yalnız yaşamıyanlar,
    Nasıl korku verir sessizlik insana;
    İnsan nasıl konuşur kendisiyle;
    Nasıl koşar aynalara,
    Bir cana hasret,
    Bilmezler.

-Orhan Veli KANIK

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 28 Mayıs 2019; 23:15:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsun be aldırma yaradan yârdır
    Sanma ki zalimin ettiği kârdır
    Mazlumun ahı indirir şahı
    Her şeyin bir vakti vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelTownley -- 11 Eylül 2019; 22:18:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • '' İnsan hayatının amacı dört mevsimi de ani değişimler olmadan yaşamak, hayat bidonunu tek bir damla bile dökmeden en uzağa taşımaktır.''
    Gonçarov-Oblomov
  • Yaşama sevgi beslemeyen varlık, yok olma yoluna girmiş demektir.

Jack London

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eskiistanbullu E kullanıcısına yanıt
    ne güzel söz
  • “Seni başka birisi için acı çekerken gördüm, bu beni sevmiyor oluşundan daha çok acıttı..“ 
    Neşet Ertaş
  • Aşk; topukIarından etine kadar işIemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yoIda da tek bir gerçek oIacak; canın çok ama çok acıyacak.
    MevIana
  • Tıpkı bir nefes gibisin. İçimde tuttuğum sürece benimsin. Bırakırsam gideceksin, bırakmazsam öldüreceksin. Kahraman Tazeoglu
  • Bana kimse sen gibi baktımı bilmem, Ama ben kimseye sana baktıgım gibi bakmadım.
    Can Yücel
  • Bir insanı kaybetmek istiyorsanız çok sevin, kendiliğinden gider zaten.
    Küçük İskender
  • Bakmayın insanların “beni çok sevecek birini arıyorum” demesine. Büyük bir sevgiye maruz kalınca hepsi kaçacak delik arıyor.
    Bob Marley

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusernfn -- 14 Aralık 2020; 17:53:3 >
  • Dürüst insanların fazla arkadaşı olmaz çünkü yalakalık yapmayı bilmezler
  • Neyine bağlandım ki bu kadar.. Bana bakmayan gözlerine mi, yoksa benim olmayan kalbine mi?
    Özdemir Asaf
  • İnsanlar kırmızı güllerin peşinden koşarken altında ezdikleri papatyaların farkına bile varmazlar.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.