Şimdi Ara

Sigortam.net rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sigortamnet aracılığıyla sıfır motosikletime sigorta yaptırdım.Henuz plaka olmadığı için 14yk şeklinde plaka girildi. Daha sonra motosikleti satmak üzere notere gittik noterdeki görevli aracın sigortası olmadığı için satış yapılamayacağını söyledi.Plaka zeyil işlemi yapılmadığı için noterde aracın sigortası yok gibi gözüktü hemen sigortamnet çağrı merkezini arayıp zeyl yapmalarını istedim telefondaki kişi zeyl departmanına acil bir şekilde mail atacağını ve işlemin yapılacağını söyledi. Noterin kapanma saati geldi araci alacak kişi şehir dışından gelmiş 3 saat bunun için bekliyoruz ve zeyl yapilmiyor. Ben de gidip acenteden başka bir sigorta daha yaptırdım ve satışı öyle gerçekleştirdik. Sigortamnet 15 gündür sinir krizine soktu. Sonradan yaptığım poliçenin iptal belgesini yolladım, aracın yeni sahibinin ruhsatını istedi yolladım, noter satış belgesini istedi yolladım şimdi gelmiş diyorki siz sonradan yaptırdığınız poliçenin satıştan dolayı iptalini saglamissiniz başka şekilde iptal yapmaliydiniz falan filan paramı hergun beni arayarak çeşitli bahanelerle ödemeye yanasmiyorlar. Sakın bulaşmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.