Şimdi Ara

Sigorta hakkında yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. geçen günlerde evin önünde ki otoparktan çıkarken paspasın debriyajın altına sıkışması sebebiyle manevra yapamadım debriyaj birden ayağımın altından kaçtı ve önümde ki park halinde ki arabanın sol arka tamponuna biraz vurdum. benim arabamda birey yok. karşı arabada da içe göçme kırılma vs yok sadece 10 cm kadar uzunluğunda 4 5 cm boyunda bir çizik sürüsü mevcut. sanayiye gittik yapılması için 100 lira kadar bir fiyat istediler. sonra arabanın sahibi bana "sigortan varsa tutanak tutalım sigorta karşılar, cebinden para çıkmaz hem" dedi. bende bir düşşüneyim size döneyim dedim. sizlere sormak istediğim şu, bu teklifi kabul ederek tutanak tutup sigortadan karşılatırsam ileride önüme çıkabilecek yada bana herhangi bir engel teşkil edecek bi sorun olur mu? yani sigortanın karşılamasının bana bir zararı olur mu kabul edeyim mi? hem cebimden para çıkmaz diye düşündüm. pek bilgim olmadığı için yardımlarınızı bekliyorum

• Hasarı sigortanızdan karşılatmanızı kesinlikle tavsiye etmeyiz.Trafik sigortanıza ödeteğiniz her hasar size ekstra prim olarak geri döner.

Poliçenizin yenileme tarihi geldiğinde hasarsızlık indirimi yerine hasar sürprimi alırsınız. 100 liralık bu ufak hasarı cebinizden karşılamanız sizin için daha karlı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maltepe Sigorta

Hasarı sigortanızdan karşılatmanızı kesinlikle tavsiye etmeyiz.Trafik sigortanıza ödeteğiniz her hasar size ekstra prim olarak geri döner.

Poliçenizin yenileme tarihi geldiğinde hasarsızlık indirimi yerine hasar sürprimi alırsınız. 100 liralık bu ufak hasarı cebinizden karşılamanız sizin için daha karlı olacaktır.

teşekkür ederim :)
  • sigorta ile ilgili değil ama paspasla ilgili bir tavsiyem olacak.
    ben kauçuk paspas kullanamıyorum, halı paspas kullanıyorum.
    paspasın altına çift taraflı bant tatbik ederseniz paspasınız sabitlenmiş olur, debriyaj altına girme, kayma, yığılma, toplanma gibi sorunlar yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

sigorta ile ilgili değil ama paspasla ilgili bir tavsiyem olacak.
    ben kauçuk paspas kullanamıyorum, halı paspas kullanıyorum.
    paspasın altına çift taraflı bant tatbik ederseniz paspasınız sabitlenmiş olur, debriyaj altına girme, kayma, yığılma, toplanma gibi sorunlar yaşamazsınız.

teşekkür ederim vallahi. aklımda paspasları kaldırıp kilere koymak bile vardı ama çok kirlenmesinden ve çıkmayacağından korkuyordum. bunu yarın deneyeyim bir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.