Şimdi Ara

Sign In ID`mi unuttum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

We are sorry to hear that you have forgotten the Sign in ID of your PlayStation(R)Network account. Unfortunately for security reasons we are not able to provide you with this information. The best way to locate the correct Sign in ID is to check your known email addresses for any PSN confirmation emails sent when you created the PSN account or when purchasing items.

Regards,
    Richard K.

Sonye mail attım,böyle bir cevap geldi.çevirebilecek biri var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur610 -- 3 Temmuz 2010; 0:03:58 >

• Uğur hayırdır bugün ne oldu sana
  • git bi abdest al sonra da aklına gelen mailleri teker teker dene
  • abi sormayin ya hdye gectigime pismanim
  • hocam psn için hangi emailleri kullandıysan o ülkenin psn sayfasına girip şifremi unuttum menüsüne tıkla oradan gelen mailde kullanıcı adı yazıyor diye hatırlıyorum(bir çok mail adresin varsa tek tek deneyeceksin artık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 2 Temmuz 2010; 9:25:04 >
  • aferin sana.bütün emailleri denemen gerek =)
  • Aga naptın sen ya bi HDMIsorunu bi bu
  • musteri hizmetlerini aramayi dusunuyorum
  • uuuuup
  • olmaz

• la uğur özür bu onun çevirisi tamammı
  • nese bu o , Uğur merhaba

Size PlayStation (R) Ağ hesap numarası Oturum unutmuş duyduğumuz için üzgünüz. Ne yazık ki güvenlik nedenleriyle bu bilgileri size sunmak mümkün değildir. ID doğru Oturum bulmak için en iyi yolu PSN hesabı oluştururken veya ürün satın alırken gönderilen herhangi bir PSN onay e-postalar için bilinen e-posta adreslerini kontrol etmektir.
    oke
  • la hepinize sölüyom ben kralım
     Sign In ID`mi unuttum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.