Şimdi Ara

sigma digital tv hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar skystar2 tv kartım bozuldu ve garantiye yolladım şimdi 2.6d gönderecekler onu bekliyorum ama benim skystara(2 inci bozuluş da) olan güvencem pek kalmadı ayrıca kanalların gecişlerinin yavaşlıgından dolayı çok rahatsızım.o yüzden de sigma digital tv kartı almaya kara verdim ama sigma digital tv kartı nasıl bir kart kullanan var mı sitesinden bazı özelliklerini gördüm ama direk kullanan bir arkadaşa sormak istedim kesin olsun diye kanal geçiş hızları nası, çok işlemci istiyomu bende sempron 2500+ ve 1gb ram var nforce2 abi bu makinada skystar gayet sorunsuz ama sigma tv kartı nası çalışır ilginize şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum...

• daha düşük işemci yeterli oluyor, ben bir arkadaşımın AMD 2500+ ile test ettim sigma, ss2den daha rahat çalışıyor kanal geçişleri bilgisayarın hızına da bağlı ama benim gördüğüm kadarıyla kanal geçişleride daha iyi,

sana bir tavsiye daha bende de skystar2 var ve iki seneye yakın süredir kullanıyorum herhangibir arıza meydana gelmedi, bir anten sistemini kontrol ettir derim iki tane kart bozulmuş durduk yerde bozulduğunu sanmıyorum, LNB korumasını yaptın mı bu arızalar LNB ye su girmesinden kaynaklı olabilir birde diseqc anahtarın bozuk olabilir eğer içinde kısa devre gibi bir sorun varsa kartların katili bu aletler olabilir, hangi kartı alırsan al, LNB koruması su girmeyecek hale getirmek zorundasın, bantla veya silikonla sudan koruman gerekiyor, kablo bağlantılarında örgülü telciklerin ana bakır tele değmediğini hem antenin ucundakini hem de bilgisayar girişindeki bölümünü kontrol et ve diseq anahtarını da değiştir varsa ve sağlam marka al spaun, philips veya elcon alabilirsin. eğer LNB'y korumadığın için su girdiyse, LNB'yi de değiştir derim ondan sonra ss2'ni de sorunsuzca kullanbilirsin aksi halde yeni arızalanma olaylarıyla karşı karşıya kalabilrsin.

• +1
    jumboo tesisatı kontrol etmeli
  • saolun arkadaşlar lnb zaten degişmişti daha önceden sorun var diye bu arada sadece turksat uydusu var yani diseq kullanmıyorum sadece uydu korumalı infoseec priz kullanıyorum ve bundada sorun yok çünkü içeride seg 2005 uydu alıcı var onla çok rahat izleyebiliyorum ben skystar gelince satıp onun yerine bu digital tv kartını almayı düşünüyorum bakalım! siz ne dersiniz? yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.....
  • http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=7bhCanTS20n_mItTLpfOgA

Bura bir internet mağazası olduğu içün sorgusuz sualsiz 1 ay içinde geri almaları gerek. Bence ss2 yi satmadan aynı sisteme 2 kartıda tak. Hangisinden memnun kalırsan onu kullan.

lnb çift çıkışlı galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.