Şimdi Ara

SİGARASIZ 4. GÜNÜM!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cera

benim bügün 7. gün bugün bir tane yaktım kül tablosuna koydum ama içmedim kendi kendine söndü , inş. dayanırız

seni de tebrik ederim.

cera sakın o hatayı yapma çünkü bir tane içersen gerisi gelir ve paket taşımaya başlarsın.canın sigara isteyince başka şeyle düşün.Sana sigarayı hatırlatacak şeylerden uzak dur.mesela ben artık çok az çay içiyorum.Çünkü çay içince canım çok sigara istiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pityocampa

quote:

Orjinalden alıntı: TunctH

quote:

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar.

esas sana teşekkür etmek lazım,keşke herkes senin kadar irade hakimi olabilse.......

kısaca anlatayım.Dün sabah binbir güçlükle yataktan kalkıp aynanın karşısında kendime baktım.Çok kötü görünüyordum gerçekten ve yatmadan önce içtiğim son sigaranı etkisini bütün heryerimde hissediyordum.Elimi yüzümü yıkadım ve gidip giyindim.Son bir kez kendime bakmak için aynanın karşısına geçtim.Hala kendime gelememiştim ve hala kötü görünüyordum.Bir an sigara paketinin gömleğimin cebinde olduğunu farkettim.Paketi aldım ve buruşturup çöpe attım ve kendime söz verdim içmemek için..

darısı başıma

• BEnde 14 yıldır içmiom. Neden acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

BEnde 14 yıldır içmiom. Neden acaba

14 yaşında mısın yoksa ?
  • quote:

afferin sana.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenhell

quote:

quote:

quote:

esas sana teşekkür etmek lazım,keşke herkes senin kadar irade hakimi olabilse.......

kısaca anlatayım.Dün sabah binbir güçlükle yataktan kalkıp aynanın karşısında kendime baktım.Çok kötü görünüyordum gerçekten ve yatmadan önce içtiğim son sigaranı etkisini bütün heryerimde hissediyordum.Elimi yüzümü yıkadım ve gidip giyindim.Son bir kez kendime bakmak için aynanın karşısına geçtim.Hala kendime gelememiştim ve hala kötü görünüyordum.Bir an sigara paketinin gömleğimin cebinde olduğunu farkettim.Paketi aldım ve buruşturup çöpe attım ve kendime söz verdim içmemek için..

darısı başıma

amin.
    istersen sende aramıza katıl bak şu an iki kişiyiz cera ile birlikte.ne dersin?

• quote:

quote:

14 yaşında mısın yoksa ?

evt.
  • quote:

Bana ne diyebilirsiniz belki ama ben sadece buradan sigara içmemenin ne kadar güzel bir şey olduğunu anlatmak istiyorum.Sigarasız 2. günümdeyim ama daha şimdiden vücüdumda değişiklikler başladı.Artık daha dikkatliyim, kafam daha iyi çalışıyor ve bu sabah her zamankinden daha rahat uyandım.daha kendimi sigarayı bırakmış gibi görmüyorum ama sigarayı bırakmak gerçekten çok kolay.hiç sigara krizine falan girmedim arasıra aklıma geliyor ama başka şeyler düşünmeye çalışarak tehlikeyi savuşturuyorum.
    Ben buradan sigara içen arkadaşları sigarayı bırakmaya çağırıyorum.

Sakın sigarayı bıraktığını çevrene söyleme. Ben de iki gün sigara içmediğimi ve bıraktığımı çevreme söylemiş ve destek beklemiştim. Sağolsunlar mu ha ha gülüşleri, muhteşem ikili nasıl ayrılır söylemleri
    adamı bıktırıyor. Ben bunu söyleyince etrafımdaki herkes Malbora'ya başladı ve her seferinde bana ikram etttiler. Bir-iki-üç nereye kadar.. Ben de onlara sizler kazandınız deyip bir poşet kına hediye etmiştim.

• quote:

Orjinalden alıntı: electronica

quote:

Bana ne diyebilirsiniz belki ama ben sadece buradan sigara içmemenin ne kadar güzel bir şey olduğunu anlatmak istiyorum.Sigarasız 2. günümdeyim ama daha şimdiden vücüdumda değişiklikler başladı.Artık daha dikkatliyim, kafam daha iyi çalışıyor ve bu sabah her zamankinden daha rahat uyandım.daha kendimi sigarayı bırakmış gibi görmüyorum ama sigarayı bırakmak gerçekten çok kolay.hiç sigara krizine falan girmedim arasıra aklıma geliyor ama başka şeyler düşünmeye çalışarak tehlikeyi savuşturuyorum.
    Ben buradan sigara içen arkadaşları sigarayı bırakmaya çağırıyorum.

Sakın sigarayı bıraktığını çevrene söyleme. Ben de iki gün sigara içmediğimi ve bıraktığımı çevreme söylemiş ve destek beklemiştim. Sağolsunlar mu ha ha gülüşleri, muhteşem ikili nasıl ayrılır söylemleri
    adamı bıktırıyor. Ben bunu söyleyince etrafımdaki herkes Malbora'ya başladı ve her seferinde bana ikram etttiler. Bir-iki-üç nereye kadar.. Ben de onlara sizler kazandınız deyip bir poşet kına hediye etmiştim.

haklısın ben de tam anlmıyla bırakana kadar bıraktım demem zaten.İkram edenlere de ara verdiğimi falan söylüyorum.Ama insan yine de etrafından destek görmek istiyor.ben de buraya yazdım saolsun arkadaşlar çok ilgilendiler.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: greenhell

quote:

quote:

quote:

darısı başıma

amin.
    istersen sende aramıza katıl bak şu an iki kişiyiz cera ile birlikte.ne dersin?

olabilir ama şuan için biraz bunalımdayım, şuan için çok zor. ama bırakıcam emin olun, bırakacağım zaman size katılıcam.

• her zaman bekleriz başımızın üstünde yerin var
  • ilk zamanlar aklına daha az geliyor sigara(1 hafta 10 gün falan) sonradan aklından çıkmıyor... tam tersi olur diye düşünüyordum ama böyle... sigara bırakmada çok tecrübeliyim
  • dostum tebrikler darısı diğer içen arkadaşların başına
  • başarılarının devamını dilerimyakında zaten greenpæce ci olcam.
  • sağolun arkadaşlar
  • bugün 3. günüm arkadaşlar.İştahım açılmış durumda ve kahvaltıda 3 yumurta ve 1 ekmek yedim.Bu gidişle kilo alırım gibi geliyor ama hiç önemli değil sigaranın zararlarının yanında.Sigara içen arkadaşları benimle birlikte sigarayı bırakmaya davet ediyorum.Evet arkadaşlar beni yanlız bırakmayın.
    sigaraya
  • quote:

bugün 3. günüm arkadaşlar.İştahım açılmış durumda ve kahvaltıda 3 yumurta ve 1 ekmek yedim.Bu gidişle kilo alırım gibi geliyor ama hiç önemli değil sigaranın zararlarının yanında.Sigara içen arkadaşları benimle birlikte sigarayı bırakmaya davet ediyorum.Evet arkadaşlar beni yanlız bırakmayın.
    sigaraya

Çok iyi arkadaşım böyle sağlam ol bizim bir hoca vardı lisede adam tiryaki tiryakisiydi doktor bacağını kesicez dedi 1 günde evet 1 günde sigarayı bıraktı sinir stres hiç bir şey yok sigara içmiyo. sende içme böyle olun sigara mahkumunuz olsun yoksa siz onun mahkumu olursunuz 33 yaşında damar tıkanıklığından vefat etti geçen gün komşu ne için sigara yüzünden alayına abimde içiyo onada yakalasam........ ama yakalayamıyomki az paket atmadım denize

• tebrikler... inşallah tamamiyle aklından çıkar ve bidaha hayatına girmez...
  • ruh halin nasıl? sinirlenme filan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

ruh halin nasıl? sinirlenme filan var mı?

Sinirlenme falan yok.Sadece hafif huzursuzluk gibi bir şey var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.