Şimdi Ara

Sıfırdan web tasarım kursu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar daha önceleri youtube için web tasarım kursu hazırlayıp sizlere burdan paylaşıyordum hatırlarsınız.

Şimdi udemyde daha önce yazılımla alakası olmayan insanlar için bir eğitim seti hazırladım. Herşeyi sıfırdan anlatıyorum.

Dilerseniz sizde kursa kayıt olabilirsiniz. Eğer kurs ücreti fazla ise benimle iletişime geçin size kupon vereyim çok daha uygun fiyata.

Udemy linki: Web Tasarım Kursu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazilimamelesi -- 2 Ocak 2022; 14:22:38 >

• hayır hatırlamıyoruz. bu udemy kurslarının sistem böyle işlemiyor bu arada forumlara atarak kazanamazsın

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

çok biliyosun ya dostum nasıl işlediğini heralde udemynin analiz uzmanlarındansın

• yazilimamelesi Y kullanıcısına yanıt

cahil bi insansın gördüğüm kadarıyla. market analizi yapmamışsın. satma umudun bilmem kaç yıl önce paylaşım yaptığın forumda (gerçekten bilmem kaç yıl olduğunu seni tanımıyorum) insanların seni tanıması. insanların diğer 100lerce kurs yerine seninkini seçmesi için bir sebep yok.

öğreteyim nasıl yapılacağını önce bi kurs yapıp bedava dağıtacaksın ki kursun en popüler kurslar arasına girsin. daha sonra yeni kurs açıp onu satmaya çalışacaksın yoksa noname bi insanın kursunu kimse almaz.

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

güzel kardeşim ben bilmiyor muyum burdan satış olmayacağını? bir senin mi kafan çalışıyor. Buraya konu acmamımda bir amacı var elbette oturup senle marketing mi tartışalım. ne çok seviyorsun boş beleş konusmayı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.