Şimdi Ara

Sıfırdan Sistem Megane 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ana ünite, mid takım,anfi, sub tavsiyesi verebilirmisiniz.güncel pop ve arabesk müzik dinlemeyi severim,öyle bam güm vurmasına gerek yok, temiz net ses arıyorum. birde kapılar 13 cm, 16cm komponent takılabilir mi?

• az once arkadasa tavsıye ettım sanada edıcem bır kacını bam gum ıstemıyosan ana unıteye gerek yok dıye dusunuyorum mid takımı olarak digital design 6.5 16 cm yada paranıza gore 20 cm takabılırsınız amfi 4 kanallı 1500 watt uzeri (jameson pıonneer harıcınde bı amfı) sub 1000 watt alsanız hb arac sanırım tatmın eder senı mono amfıde koymana gerek yok muhtemelen 13 e 16 cm kapı olculerın temız ses ıstıyorum dıyorsan full hertz yada 13 cm hertz 16 cm digital design internetten arastır digital design cs 6.5 yaz ve ızle vıdeoları taktıgında pisman olmazsın
  • Galle kullanıcısına yanıt
    bütçeniz ne kadar? ayrıca 13 cm için özel kasnaklar var 16 cm mid takılabilir
  • 1200-1300 kadar çıkabilirim, zaten yaza kadar parça parça toplamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galle -- 30 Mart 2015; 17:50:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galle

1200-1300 kadar çıkabilirim, zaten yaza kadar parça parça toplamayı düşünüyorum.

aracın marka modeli nedir?

Ön mid hertz dsk 165 =300 TL
    arka mid hertz dsk 165=300 TL
    amfi mg audio 800.4=210 TL
    Subwoofer ALPINE SBG 1044BR=350 TL

ana üniteyi kullanacaksanız böyle bir sistem ihtiyacınızı karşılar. 2. el olarak düşünürseniz fiyat çok daha aşağı inecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.M.K

quote:

Orijinalden alıntı: Galle

1200-1300 kadar çıkabilirim, zaten yaza kadar parça parça toplamayı düşünüyorum.

aracın marka modeli nedir?

Ön mid hertz dsk 165 =300 TL
    arka mid hertz dsk 165=300 TL
    amfi mg audio 800.4=210 TL
    Subwoofer ALPINE SBG 1044BR=350 TL

ana üniteyi kullanacaksanız böyle bir sistem ihtiyacınızı karşılar. 2. el olarak düşünürseniz fiyat çok daha aşağı inecektir

araç megane 2 , arkalarakomponent düşünmüyorum,ana üniteyi değiştirmeliyim sanırım.hertz'in yerine İnfinity Ref-6500CX 16 cm Mid Bass nasıl olur?

tek takım mid mi düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.M.K

tek takım mid mi düşünüyorsunuz?

evet hocam.
    o zaman hertz esk düşünün hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.