Şimdi Ara

Sıfırdan kombi alınacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mahalemize yeni dogalgaz geldiği için kardeşim evine kombi almayı düşünüyor her konuda olduğu gibi bu konuda ülkemizde çakal kaynıyor, olmayan özellikleri söyleyerek kandırmak istemeleri, yoğuşmalı alınması gereken yere gerek yok abula sana bu yeter diyerek eldekini kakalama çabaları insanı çileden çıkarıyor.

Şehir; izmir
    Yer; akıncılar
    MKare; 143 m2
    Kat; en üst kat kiremit çatı %90 var 60 cm kenarlarda yok, ama önü arkası her yeri açık
    Yalıtım; yarım yamalak

Buraya ne almak lazım, şimdi keşif çagır diyeceksiniz oda bir dert bir iki kişi ile konuştum apartmana komple tesisat döşenecek gelin bakın dedim eğer 2 -3 kişi almazsa ben tesisat döşemem dedi, döşerim diyenlerede güvenme dedi (dandik malzememi kullanacak acaba döşerim diyen),

bir iki arkadaşda geldi eca önermiş kardeşimde fazla para vrmeyim diyince müşteri kaçmasın diye heömen satıcı gerek yok zaten yoğuşmalıya süper normal model var artık ne ise o heröetik mi premixmi (anlamam)

Kazıklanmak istemiyoruz yardımcı olacak varsa eğer menun oluruz, izmirden biride olabilir gelip görüp yardımcı olacak arkadaş, yeterki dürüst olsun malını bana tam anlatsın,
    apartmanda en az 3 kişi kombi döşetecek ama çakkalara denk gelmek istemeyiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.