Şimdi Ara

++SIFIR ZELDA-MINISH CAP/MARIO KART+ORJINAL+NORTEC DAMGALI++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar çok sevdiğim koleksiyonuma ait olan çok değerli sıfır olarak sakladığım orjinal Gameboy Advance oyunlarımı acil olarak para ihtiyacımdan dolayı satışa çıkarıyorum.Koleksiyonluk değerleri olduğu için fiyatlarının uçuk olması normaldir çünkü bu devirde bu oyunların sıfırını bulmanız neredeyse imkansız.Yorum yaparken bu unsuru göz önünde bulundurmanızı ve eBay daki sıfır fiyatlarını kontrol etmenize rica ederim.

1)The Legend of Zelda-Minish Cap------->>>99.99 TL
    2)Pokémon-Emerald------>>>SATILDI
    3)Mario Kart-Super Circuit------>>> 79.99 TL

IKISI BIRDEN----->>> 155 TL

Not:Şimdilik sadece Pokemon Emerald'ı çekebildim çünkü fotoğraf makinasının şarjı bitti ,akşama diğer oyunlarıda ekleyeceğim.Saygılar :D

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpavriksha -- 8 Nisan 2012; 19:23:57 >

• pokemon ve zeldanın fiyatı çok güzel fakat mario circuitin piyasa fiyatını bilmiyorum:D
  • Yorumunuz için teşekkür ederim.Şimdi Mario Kart için bir daha eBay'a baktım, en ucuz olarak kargo dahil 45 dolara satan bir satıcı var.Yani paypal komisyonu ile yaklaşık 85 lira.Bu nedenle Mario Kart'ın fiyatını 79.99 TL ye çekiyorum.Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpavriksha -- 2 Nisan 2012; 19:34:53 >
  • Bana düşmez ama böyle güzel ürünleri satınca sonrasında pişman olmayasınız? Yok pahasına satıyorsunuz biraz.
    Onun haricinde alacak kişiler tereddütsüz güvenip alışveriş yapabilirler ^o^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykhut -- 4 Nisan 2012; 17:41:47 >
  • Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Aykut hocam Aslında gerçekten satıp satmamakta çok kararsız kaldım fakat şu zamanlar birkaç nedenden dolayı biraz mecbur duruma düşmüş oldum.Bu arada elimde birçoğu RPG türünden olmak üzere sıfır olarak 7 adet daha(Golden Sun Serisi,Fire Emblem,Final Fantasy,Mario&Luigi Superstar Saga,Super Mario Advance 4) Gameboy Advance oyunu bulunmakta aradığınız herhangi bir oyun varsa mesaj atmanız yeterlidir ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpavriksha -- 4 Nisan 2012; 21:42:54 >
  • size pm attım:)
  • Cevapladım Aykut hocam.Çok teşekkür ederim :)
  • Valla Bu Hit Serinin Koleksiyonunu Yapanlar için Süper Fırsat Bundan Daha Cazibi Bir Daha İmkansız gibi birşey
    Elinizde Satmak istediginiz Yada Takaslamak istediginiz Gameboy Klasik&Color için Takara Dövüş Serisi Kasetleriniz Var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scavus -- 7 Nisan 2012; 15:35:55 >
  • Merhabalar
    Oncelikle gec cevabim icin ozur dilerim son zamanlarda islerim oldugu icin cevap yazamadim.Yorumunuz icin tesekkurler/maalesef elimde gameboy klasik veya color icin sadece kutulu pokemon yellow ve 16 adet orjinal olmayan ama sorunsuz calisan siyah renk gameboy color kartusu bulunmakta.Bunlar disinda 7 adet daha GBA oyunum ve kutulu sifir gibi lacivert gameboy microm var.Sormak istediginiz sorular olursa õ.m atmaniz yeterlidir.Memnuniyetle cevaplarim.
    Iyi gunler dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.