Şimdi Ara

SIFIR YADA İKİNCİ EL ARAÇ ALACAĞIZ SEÇİMLERİMİZİ YORUMLAR MISINIZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tugios34

quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

İkinci elde Mazda 3 öneririm. Sorunsuz ve performanslı. Örnek olarak:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-doktordan-full-plusfull-kazasiz-sunrooflu-garaj-arabasi-142372200/detay

Bu aracın 0-100 hızlanması 13 yanlışmı bılıyorum ben

Doğru otomatiklerinki 13 sn, manuelde 11 sn.

• FORD FOCUS 1.6 TDCI DİZEL MANUEL 2012 MODEL (İKİNCİ EL)

HONDA CİVİC 1.6 BENZİN MANUEL 2011 - 2012(yenikasa) MODEL (İKİNCİ EL)

NİSSAN QASHQAİ 1.6 TEKNA BENZİN MANUEL 2010 - 2011 MODEL (İKİNCİ EL)

Focus'u dizel değil de, 1.6i motorlu ve LPG'li Powershift otomatik vites olarak düşünün bence. Ya da manuel isterseniz, 1.6 Ecoboost da olabilir.
  • konuyu açan arkadaşın kafasının çok net olduğunu düşünmüyorum, listede B,C,D ve SUV, Crossover araçlar var ve bunlar arasında ciddi donanım ve performans farklılıkları var. bu yüzden öncelikle ne istediğini belirlemelisin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haven

konuyu açan arkadaşın kafasının çok net olduğunu düşünmüyorum, listede B,C,D ve SUV, Crossover araçlar var ve bunlar arasında ciddi donanım ve performans farklılıkları var. bu yüzden öncelikle ne istediğini belirlemelisin...

Bir yerden bir yere konforlu güvenli birazda hızlı götürsün ve içi geniş olsun yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eякαn

ASX kullanıyorum ve tavsiye ederim. Dıştan bakınca küçük bir cross over ama içine girince gerçekten geniş. arka diz mesafesi çok çok iyi. tavan mesafesi de gayet yeterli. yakıt önemli değil demişsiniz ama asx in yakıtı da kendi sınıfında gerçekten mükemmel. b ya da c sınıfı otomobil kadar yakıyor.
    Arkdaşın dediği gibi insignia çok karizma ve hacimli bir araç. Yakıt önemli değilse düşünülebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=51zUB5f0KZk

testlerde güvenlik pek içacıcı değil malasef

• astra g ya da golf 7 alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caver

quote:

Orijinalden alıntı: eякαn

ASX kullanıyorum ve tavsiye ederim. Dıştan bakınca küçük bir cross over ama içine girince gerçekten geniş. arka diz mesafesi çok çok iyi. tavan mesafesi de gayet yeterli. yakıt önemli değil demişsiniz ama asx in yakıtı da kendi sınıfında gerçekten mükemmel. b ya da c sınıfı otomobil kadar yakıyor.
    Arkdaşın dediği gibi insignia çok karizma ve hacimli bir araç. Yakıt önemli değilse düşünülebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=51zUB5f0KZk

testlerde güvenlik pek içacıcı değil malasef

Haklısın, lastik bir tarafa jant bir tarafa fırlıyor. Ben de bu testlerin sürücünün hasar görüp görmemesine göre değerlendirildiğini sanardım hep. Sizin gibi abilerimizden öğreneceğimiz çok şey var. Tşkler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

astra g ya da golf 7 alın derim.

Böyle bir çarpmada insan jantı dsuunmez hem bu acıdan carpsmada her arac yaklasık aynı tepkıyı verir jant konusunda tahmınımce

• Ben olsam SEAT toledo 1.2 tsi style alırdım araçta yok yok 1.2 motor olmasına rağmen performans oldukça yüksek çünkü 105 beygir ve 175 tork olması yakıt yönünden de iyi sonuç veriyor 6.9 lt ve 1.2 olması sebebiyle vergi avantajı var. Araç ww jettanın aynısı
  • Peki bu cruze 2.0 dizellerin yıllık vergisi ne kadardır ve lancia delta nasıl bir araçtır alınabilinir mi

• quote:

Peki bu cruze 2.0 dizellerin yıllık vergisi ne kadardır ve lancia delta nasıl bir araçtır alınabilinir mi

Cruze vergisi
    1-3 yaş 2.300lira
    4-6 yaş 1770
    7-11 yaş 1040

Lancia Delta dikkatli incelerseniz bravo ile aynı göğüs tasarımına sahip aynı motor seçeneklerine sahip. Zaten bravo deltadır benim gözümde. Lancia riskine girmeye gerek yok.

Öncelikle performans şart ise hiçbir şekilde zorlanmayacak bir araç lazım ise 1.6 atmosferik tüm araçları eleyin. 1.2 TSI de eleyin. Yakıt madem çok önemli değil o zaman b sınıfı tüm araçları da eleyin.

Geriye kalanlar:

FİAT BRAVO 1.6 MJET DİZEL MANUEL 2012 MODEL (İKİNCİ EL)
    FORD FOCUS 1.6 TDCI DİZEL MANUEL 2012 MODEL (İKİNCİ EL)
    Volkswagen TİGUAN 1.4 TSI BENZİN MANUEL 2009 MODEL (İKİNCİ EL)

Ben bu üçlüden hiç düşünmeden fiat bravoyu seçerdim. 120 BG . spor bir görünüm, farklı tasarım, ciddi derece güçlü, düşük yakıt, güvenli, zengin donanım...

Benim öereceğim diğer seçenekler

Yeni kasa dizel i30--Harika görünüm, zengin donanım, ciddi derecede atak bir araç.

Dizel cruze---Harika motora sahip bir araç adeta uçar ama bravo ve i30 a göre daha çok yakar. Vergisi yüksek.

SIRALARSAK

YENİ KASA DİZEL İ30

FIAT BRAVO DİZEL 120BG

CRUZE 2.0 DİZEL

• quote:

Orijinalden alıntı: Bbbhdr

quote:

Peki bu cruze 2.0 dizellerin yıllık vergisi ne kadardır ve lancia delta nasıl bir araçtır alınabilinir mi

Cruze vergisi
    1-3 yaş 2.300lira
    4-6 yaş 1770
    7-11 yaş 1040

Lancia Delta dikkatli incelerseniz bravo ile aynı göğüs tasarımına sahip aynı motor seçeneklerine sahip. Zaten bravo deltadır benim gözümde. Lancia riskine girmeye gerek yok.

Öncelikle performans şart ise hiçbir şekilde zorlanmayacak bir araç lazım ise 1.6 atmosferik tüm araçları eleyin. 1.2 TSI de eleyin. Yakıt madem çok önemli değil o zaman b sınıfı tüm araçları da eleyin.

Geriye kalanlar:

FİAT BRAVO 1.6 MJET DİZEL MANUEL 2012 MODEL (İKİNCİ EL)
    FORD FOCUS 1.6 TDCI DİZEL MANUEL 2012 MODEL (İKİNCİ EL)
    Volkswagen TİGUAN 1.4 TSI BENZİN MANUEL 2009 MODEL (İKİNCİ EL)

Ben bu üçlüden hiç düşünmeden fiat bravoyu seçerdim. 120 BG . spor bir görünüm, farklı tasarım, ciddi derece güçlü, düşük yakıt, güvenli, zengin donanım...

Benim öereceğim diğer seçenekler

Yeni kasa dizel i30--Harika görünüm, zengin donanım, ciddi derecede atak bir araç.

Dizel cruze---Harika motora sahip bir araç adeta uçar ama bravo ve i30 a göre daha çok yakar. Vergisi yüksek.

SIRALARSAK

YENİ KASA DİZEL İ30

FIAT BRAVO DİZEL 120BG

CRUZE 2.0 DİZEL

yorumların bilgilerin için teşekkür ederim neden lancia'ya öyle dedin iç hacim önemli bizim aile biraz uzun olduğu için sıcak baktık bu araca neden alınmaz peki bu araç bide asx için ne düşünüyorsun?

• tugios34 kullanıcısına yanıt
    Lancia alınmaz olur mu çok iyi bir araçtır. Geniş, donanımlı güçlü ve çok estetik. Ama bravoya çok benziyor ki bildiğim kadarıyla bravo lancianın tasarladığı bir araç. Aynı motoru kullanıyor tam emin değilim ama sanırım aynı platform, aynı göğüs yapısı...Bu durumda bravo daha mantıklı. Lanciada malzeme kalitesi daha iyi olabilir ama.

Lancer 1.5 ve 1.6 invite kullandığım araçlar. ASX i kullanma fırsatım olmadı ama lancer 1.6 daki motorun aynı var. 1.6 atmosferik araç için güzel bir motor fakat yukarıda belirttiğimiz 3 aracın yanına yaklaşamaz performans olarak. Ayrıca ASX i bayide inceledim bi lancer sportback in yanında duruyordu. Lancerın içi daha geniş ve zaten Lancer ASX ten büyük duruyordu karşıdan bakınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bbbhdr -- 3 Kasım 2013; 14:11:30 >
  • tugios34 kullanıcısına yanıt
    Bende bu arabaları kim alıyor diyordum 45 bin lirayı çöpe atacaksanız gidin fiat bravo skoda rapid alın kimse size bir şey demez. Elentra tavsiyemdir bu arada Pişman olmazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.