Şimdi Ara

SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL.
    Gürcistan in en büyük teknoloji magazasindan satin alindi.

TRde garantisi geçiyor mu bilmiyorum ama garanti suresince garantilik herhangi bir sorun olursa yardimci olurum.

Faturasi vardır.

İstanbul ve şuan için Trabzon elden teslim farkli illere kargoya müsaittir.

FİYAT 18500 TL.

SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL. SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL. SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL. SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 18500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Beyoğlu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Almak istesem sahibinden param güvende acabilirmisiniz.o şekil olursa kredi kartına taksitle alabiliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Edit:
    satış devam ediyor ancak şuan cihaz sadece Trabzon'da elden alınabilir.
    kargo ile her yere gonderim saglanir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oinblgue -- 23 Mart 2024; 11:50:33 >
  • Şuan N11 de Diskli versiyon 19.999 liradan , Digital versiyon 19.499 liradan zaten sıfır olarak 4 taksit imkanı ile satılıyor fiyatta revize şart PS5 arayan biri olarak forumda ki bütün PS5 satan arkadaşlara tavsiyem bu. Kolay gelsin..

SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL.
    SIFIR Sony Ps5 Slim CD Versiyon 18500 TL.www.n11.com
    Sony Playstation 5 PS5 Slim 1 TB Digital Edition Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili) Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/sony-playstation-5-ps5-slim-1-tb-digital-edition-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-46158593?magaza=teknodeposu

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    taksit peşin fiyatina yapılmaz. satin almak icin bir teklifiniz varsa yazın hocam buraya yardımcı olmaya calisayim.

• İlanda aşağıda taksit seçeneklerine tıkladığınız da peşin fiyatına 4 taksit görünüyor hocam amacım ilan baltalamak değil yanlış anlamayın forumda görüyorum sürekli bazıları 21 lere 22 lere koymaya başladı hatta yani çok ilginç geliyor fiyatlar internette fiyatlara bakmıyor kimse herhalde sarı site gibi oldu bizim forum fiyatlarıda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 6 Nisan 2024; 0:23:46 >
    doğrudur hocam, faturada yazan aliş fiyati belli 17500 TL.
    Gürcistana git gel al taşi vs kar payı çok düşük zaten.

ayrica sirket adi alip N11 gibi sitelerde nasil temin edildigi belirsiz ve cogu zaman problem yasatan ithalatçı garantili ürünleri satin almakta pek dogru degil bilginiz olsun.

dediğim gibi varsa teklifiniz yapin,degerlendiririz.

• oinblgue kullanıcısına yanıt

Denemek için sepete ekledim ödeme ekranına gittim 4 taksit yapabiliyorum bilginiz olsun.. Az daha sipariş geçiyordum yanlışlıkla :D

N11 de satıcı kahraman konsol var mesela demin onada baktım çok güvenilir arkadaşlardır daha önce konsol da almıştım onlardan en ufak problem yaşatmadılar hocam..

Teklifim yok daha doğrusu kasa mı satmaya çalışıyorum ilanları takipteyim bende kasamı satıp Ps5 e geçmeyi düşünüyorum o yüzden forumda ilanları takip ediyorum diğer yandan N11 ve Trendyol da ki fiyatlara bakıyorum açıkcası forumdan sıfır cihaz alma fikrinden uzaklaşmaya başladım dediğim şekilde taksitli alacağım muhtemelen ..

Birde vergi iadesi almadınız mı siz 17.500 de yüksek fiyat geldi bana oradan almanıza rağmen . Geçen 1 hafta 10 gün kadar önce Almanya'da 420 euroya düştü bir ara Ps5 fiyatları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 6 Nisan 2024; 0:30:59 >
    Tax Free dahil 17500 liraya satın alındı.

Fiyatlar doviz kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterir, ben ilani asarken en düşük PS5 Slim CD versiyon fiyatı 21500 liraydi.

İyi forumlar

• fiyat dibe çekildi 18.500 liradir, pazarlık içeren mesaj göndermemenizi rica ediyorum.

• takas varmi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.