Şimdi Ara

Sıfır PS4 Pro'dan çıkan Dualshock 4'te Çizikler. Ürün İade mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba, birkaç gün önce resmi gittigidiyor teknosa mağazasından ps4 pro siparişi vermiştim, bugün elime geçti. Şöyle bir sorunum var:

Alet sıfır gibi duruyor kutusunun kenarları biraz yıpranmış ama olur o kadar. Üzerindeki garanti şeridinin kutunun açıldığı kısma yakın olanı biraz boldu amadiğer taraftaki ucu açılmamıştı. Bunlar satılıyor mu sonradan yapıştırılabilir mi onu da bilmiyorum ama kuruntuma sebeplerden biri bu oldu.

Asıl sorum Dualshock 4 v2 ile ilgili. Kumanda kullanılmış gibi durmuyor ama üzerinde mikro çizikler var. 1 tane X butonunun sağında, bir tane kare ile üçgen butonları arasında, bir tane sağdaki tuşlarla yan kasanın birleştiği kısımda, bir tane de sol tarafta yine yön tuşlarınun olduğu platform ile yan tarafının birleştiği yerde. Kutudan küçük çiziklerle çıkması normal midir yoksa bu iade olduğu anlamına mı geliyor? içinden çıkan garanti belgesinde 8 Mart 2018 teslim tarihi yazıyor ama sony'i aradığımda bunun depoya giriş tarihi olduğunu söyledi.

Bilgisi olan arkadaş var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teemo Erdoğan -- 19 Nisan 2018; 13:4:18 >

• Sıfır PS4 Pro'dan çıkan Dualshock 4'te Çizikler. Ürün İade mi?

Bunlar da resimler, büyük hallerine bakarsanız görebilirsiniz küçükte zor

• Hocam ben hep mağazadan alıyorum DS4.Şuana kadar 2 V1 2 V2 ds4 geçti elime,1 tanesi hariç hepsinde ufak tefek çizikler oluyordu.Özellikle touchpad üzerinde.Sıkmayın canınızı 99% ürün kullanılmamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

Hocam ben hep mağazadan alıyorum DS4.Şuana kadar 2 V1 2 V2 ds4 geçti elime,1 tanesi hariç hepsinde ufak tefek çizikler oluyordu.Özellikle touchpad üzerinde.Sıkmayın canınızı 99% ürün kullanılmamıştır.
    anladım hocam teşekkürler. ben de kuruntu yaptım iki tarafında da birden çok çizik olunca. Az para da vermeyince insanın içine oturuyor tabii acaba mı diyor Sağ olun tekrardan cevap için
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Attıgınız fotograflardan belli zaten cihaz pırıl pırıl,sıfır.Rica ederim,iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.