Şimdi Ara

Sıfır otomatik vites dizel araç tavsiyesi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Getz 2010 1.4 benzinli manuel vites aracım var. Kışa doğru satıp peşinat yapmayı planlıyorum. Yılbaşına doğru güzel kampanyalar oluyor. 50.000-60.000 TL civarında sıfır otomatik vites 1.4 ya da 1.6 dizel sedan ekonomik yakan bir araç düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz? (Honda civic sedanlara baktım ama dizeli yok. Ford Focus belki olabilir) Sizden gelecek tavsiyeler / modeller önemli...

• Focusun dizel otomotiği yok...

Toyota corolla, skoda octavia,Seat leon, vw jetta veya golf,renault flunce veya megan,citreon c4 dizel otomotik bunlarda var....Her markada yok...

Hyundai de dizel otomatik var ama çok yakıt yakıyormuş...Hyundai nin KİA sıda aynı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emesdos -- 18 Haziran 2014; 12:54:56 >
  • O bütçe yetmez. Aracı takasta kullanın o paranın üstüne aracı verirseniz ancak alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edc

• alacağınız zaman konu açın. Şimdi ne desek boş, alacağınız zaman hangi firmanın daha iyi kampanyası varsa ona bakmanız lazım. Ancak o paralara sıfır dizel otomatik c sınıfı alamazsınız. tabii eğer vergi indirimi gelmez ve ya euro düşmezse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emesdos

Focusun dizel otomotiği yok...

Toyota corolla, skoda octavia,Seat leon, vw jetta veya golf,renault flunce veya megan,citreon c4 dizel otomotik bunlarda var....Her markada yok...

Hyundai de dizel otomatik var ama çok yakıt yakıyormuş...Hyundai nin KİA sıda aynı...

En optimum megan sanırım... Onun da şekli pek hoşuma gitmiyor... Sedan olsa daha iyi olur.. Fluence düşünülebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fevkalbeser

Arkadaşlar Getz 2010 1.4 benzinli manuel vites aracım var. Kışa doğru satıp peşinat yapmayı planlıyorum. Yılbaşına doğru güzel kampanyalar oluyor. 50.000-60.000 TL civarında sıfır otomatik vites 1.4 ya da 1.6 dizel sedan ekonomik yakan bir araç düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz? (Honda civic sedanlara baktım ama dizeli yok. Ford Focus belki olabilir) Sizden gelecek tavsiyeler / modeller önemli...

Bütçene göre rapid

• Megane 1.5 dci 110 EDC asla şaşmaz
  • Triptonik pek düşünmüyorum. Yedek parçası vs çok pahalıymış.
  • o kadar para sıfır fluence'a verilir mi,

siz bilirsiniz,
  • V40 alamıyorsan gerisine bakma.

• şu durumda 50-60 a sıfır dizel otomatik c sınıfı araç bulmak çok zor hocam...

bir dsg kullanıcısı olarak önermem
    ford da dizel otomatik yok.. sedan olsun dersen seçenek yok denecek kadar az.. hb olarak c4 308 var
  • fevkalbeser kullanıcısına yanıt
    Fluence EDC
  • Rapid Spaceback 1.6Tdi Dsg Elegance +2 yil garanti uzatimi ve 4 yillik bakimlarida icinde olacak sekilde aracimi yeni aldim.Skodayi incelemenizi oneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.